Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tanıtım] Tower of God (Anime)

The God of High School? Trailer'a bakılırsa onun animasyonları ateş ediyor yav çok fena.
He ya o. TOG'un yanında esamesi okunmayacak seriye nasıl abanmışlar öyle anasını satayım animelerde standart kalite bu olmalı. Fantezi arayan firmalar sektörsün gitsin açıkçası güzelim serileri hiç etmesinler.

Baam'ın izinsiz shinsoosunu acayip çizmişler. Abartı ve tuhaf olmuş. Sonradan pek çok şeyi barındıracak güçleri böyle çizmemeleri gerekiyordu. 5. bölümü tek izledim ama çizgi romanı bu kadar ileride olan bir seride kafana göre kırkma yapmazsın yav. :) Keşke bi 10 defa baştan okusaymışlar. :D

Baam'ın izinsiz shinsoosunu acayip çizmişler. Abartı ve tuhaf olmuş. Sonradan pek çok şeyi barındıracak güçleri böyle çizmemeleri gerekiyordu. 5. bölümü tek izledim ama çizgi romanı bu kadar ileride olan bir seride kafana göre kırkma yapmazsın yav. :) Keşke bi 10 defa baştan okusaymışlar. :D
Mangasına baktım demin, atayım madem.

Aslında Tower of God'ın ilk dönem çizimlerine bakınca yaptıkları iş fena görünmüyor. Sadece konuşma sahnelerin karakterlerin sadece ağzı hareket ediyor gibi. Yoksa bana zamanla iyi bile görünmeye başladı diyebilirim.

Rachel'ı görünce sinirim bozuluyor.
Yapmayın böyle şeyler dicem de ilk bölümden demiştim bu Rachel de bir hayinlik var diye.. Devam eden bölümlerle de bu netleşti. Güncelde durum nedir bilmem ama seri sonunda hem kötü hem iyi gibi bir durumu olacak.

Black Clover'in 16 bölümünü izledim. Görür görmez bir adam için bu adam kötü çıkacak dedim abime. Abim seriye devam etti o karakter kötü/çift kişilikli çıkmış. İlk izlenimlerime güvenirim.

Bir arkadaş başka bir webtoonun çıkacak animesinin trailerini paylaşmış. Bildiğin on numara çizimler ve efektler var gibi duruyor. Bir ona bakıyorum bir de bu hareketli webtoon sayfasından hallice esere, ulan TOG'un hak ettiği kalite bu mu anasını satayım sizin yüzünüzden adam akıllı bir remake yapılacaksa bile kim bilir kaç yıl sonra yapılacak. Hem çok sevdiğim hem de piyasayı sallayacağını düşündüğüm seriyi izleyemiyorum *******
Biraz da çizerin hatası da var bence. Çizimler çok kötü. Tabii HxH çizimlerinden bile harika bir anime yapılabiliyor orası ayrı mesele. Ama çizimler gerçekten kötü..

Biraz da çizerin hatası da var bence. Çizimler çok kötü. Tabii HxH çizimlerinden bile harika bir anime yapılabiliyor orası ayrı mesele. Ama çizimler gerçekten kötü..
Çizerin hatası yok aslında. Çizimle animasyon çok farklı şeyler ne de olsa, ki zaten sen de aynı şeyi söylemişsin HxH örneğiyle. Sanki sırf manga tanıtımı yapmak için piyasaya çıkan 13 bölümlük animelerden olacakmış gibi geliyor bana ama umarım yanılırım. İnsanlarda ciddi bir hype var ne de olsa. Bunun değerlendirmeleri gerekir. Devamı gelirse belki 2. sezonda daha iyi bir bütçe ve anime şirketiyle anlaşırlar.

Bu sezonun bitimiyle birlikte manga çizimleri çağ atlıyor zaten. Güncel bölümler ise zaten tablo gibi. :/ Çok geliştirdi kendini.

Aslında Tower of God'ın ilk dönem çizimlerine bakınca yaptıkları iş fena görünmüyor. Sadece konuşma sahnelerin karakterlerin sadece ağzı hareket ediyor gibi. Yoksa bana zamanla iyi bile görünmeye başladı diyebilirim.
Bana da zamanla idare eder gibi geliyordu ama The god of high school un fragmanı izleyince bütün olumlu düşünceler gitti.
Çizimlerde beni ençok rahatsız eden şey karakter çizimlerinin etrafındaki pürüz gibi bozukluklar. Bu pürüzler görünce iştahım kaçıyor. Ama müzikleri çok beğendim duruma göre güzel müzikler seçiyorlar.
Tek temennim ikinci sezonla artan çizim kalitesinin animeye de yansıması. Popülerite kazanırsa ikinci sezon çizimlerine özen gösterebilirler.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık