Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tanıtım] Tower of God (Anime)

Hangi manga olduğu gibi anime yapılıyoki bu yapılsın kafaya takarsanız hic zevk alamzsınız.
Şimdi arada 50 bölüm olursa geleceğe yönelik bir tahminde bulunabilir anime yapımcıları. Ama 480. mangası çıkmış, güç dengesi şekillenmiş serinin bu kadar fazla değişimi hoş değil ki bu seri kalitesini bozmazsa op'tan daha iyi anılabilecek bir seri. Serinin kalitesine yazık ediyorlar, illa 10 sene sonra rework yemesi gerekmiyor animenin.

Siyah Martı detayı da efsane. Okeye 4. çağırır gibi çağrılıyor sanacaklar. :D
Animeyi izleyenler Baam bir daha sıkışınca soracaklar bizim Siyah Mart noldu diye. Çünkü şuanda SM'nin Baam'ın başı sıkışınca yardıma geldiği izlenimi oluştu kafalarında. Halbuki o bir kerelik birşeydi. Gerçekten hiç özenmiyorlar animeye.

Spoiler içinde de olsa konuşmayın yav şurada mangadan. Baya anime izleyicisi var. Zaten spoiler içinde konuşmak da yasak benim bildiğim anime konularında.

One Piece'in dustugu hataya dusmusler. En ufak bir guc salinimini sanki serinin en buyuk gucuymus gibi gosteriyorlar. Ileride sergilenecek guclerin etkisi azaliyor boyle olunca.

Sevmedim.

Yazar ilk bölümden gizem yapmaya başladığı için animenin önemli konuşmaları kesmesi kötü olmuş. Manga'da da bu bölümdeki yöneticilerin konuşması pek net değil ama animeden hiç bir şey anlaşılmıyor. Hatta alakasız bir şekilde Headon'dan falan bahsediliyor. Gözden kaçırmadıysam mangada öyle bir şey yok.

Son düzenleme:
Webtoon'un baştaki çizimleride iyi değilmiş denilenlere göre, bu yüzden orjinali gibi yapalım demiş olabilirler, HxH gibi düşünmeyip. Bu tolere ediliebilir...

Ama webtoon'u okuyanlar içeriğinde değiştiğinden bahsediyor, o zaman baştan savmalık ve sıçış var.

Webtoon'un baştaki çizimleride iyi değilmiş denilenlere göre, bu yüzden orjinali gibi yapalım demiş olabilirler, HxH gibi düşünmeyip. Bu tolere ediliebilir...

Ama webtoon'u okuyanlar içeriğinde değiştiğinden bahsediyor, o zaman baştan savmalık ve sıçış var.
One piece de öyle.Şimdi op animesini baştan yapalım deseler Nami'yi bu vücut hatlarında çizmeyecekler seri başında nasılsa öyle çizmek zorundalar.

ToG karakterleri için de bu geçerli olsa gerek.Çünkü fiziken olgunlaşan karakterler vardı diye hatırlıyorum.

One piece de öyle.Şimdi op animesini baştan yapalım deseler Nami'yi bu vücut hatlarında çizmeyecekler seri başında nasılsa öyle çizmek zorundalar.

ToG karakterleri için de bu geçerli olsa gerek.Çünkü fiziken olgunlaşan karakterler vardı diye hatırlıyorum.
Orası öyle

Diyaloglar değişmiş diyor yukarıdaki arkadaşlar, webtoon da olmayan konuşmalar, sahneler varmış.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık