Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] The Promised Neverland

Çok uzadı kaçış. Editör önce 3. ciltte bitecek dedi ark için, sonra mangaka röportajında 3.-4. ciltte bitecek dedi 5. cilte girdi resmen.
Evet sen bu bilgiyi yanılmıyorsam paylaştın daha önce. Dış dünyayı kurgulamak için vakit kazandı gibi, fazla merak uyandırıcı şeyler var. Kitap yazıp yollayan adamı merak ediyorum.

Ne sandın, daha çiftlik devam ederse sıkıcı olur artık. Dış dünyayı kurgulamak için bir sürü vakti vardı. Büyük beklentilerim var.
Aynen sıkıcı olacak. Bu kaçıştan sonraki olaylar belli eder zaten serinin ömrünün ne kadarlık olacağını. Seriden tatmin olup olmamam dış dünyaya bağlı olacak benim. Ona göre devam ederim.

http://mangadenizi.com/manga/the-promised-neverland/36

@Daredewill @Sugoı buyrun bakalım ek bölümler vardı da onları atmadım.

Edit: Bölüm cidden seriyi atlattı şu anda bu kadar hızlı beklemiyordum ama oldu yani sonrası ne olacak bakalım psikopat Norman nerelerden çıkacak acaba ? :D
Ray biraz geri kaldı ama tahmin etmiştik, böyle olacağını. Norman da ölmüş olamaz yahu, adam 2 ayı planlamış, her şeyi planlamış kendi ölemez. Sonunda dışarıdayız, haftayı iple çekiyorum. Bu anneyi de öldürürler.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık