Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] The Promised Neverland

Ray'in Anne'nin oğlu çıkması son bölümdeki en çok şaşırdığım şey oldu. Bunun dışında kaçışları sanki biraz kolay oldu son anda. Hem uçurumu aşmları hem de çocukları ikna etmeleri fazla hızlı çözüldü. Bu arada Norman'ın nasıl kurtulduğunu hala bilmiyoruz sanırım bir sonraki bölümde bundan bahsedecektir.

http://mangadenizi.com/manga/the-promised-neverland/38

İki bölüm birden vermişler. Yumulun kimse de demiyor bu mangaya ne oldu diye :D ?
Edit: Bu Minerva o yetimhaneden kaçmış biri ahanda yazıyorum. Anne nin kaybolan arkadaşı. :D adam macera kitabı yazmış ama aslında o bir yol gösterici harita gibi bir şey mors alfabeleri de zeki çocukların anlaması için yazılmış şifreler.

Moderatör tarafında düzenlendi:
http://mangadenizi.com/manga/the-promised-neverland/38

İki bölüm birden vermişler. Yumulun kimse de demiyor bu mangaya ne oldu diye :D ?
Edit: Bu Minerva o yetimhaneden kaçmış biri ahanda yazıyorum. Anne nin kaybolan arkadaşı. :D adam macera kitabı yazmış ama aslında o bir yol gösterici harita gibi bir şey mors alfabeleri de zeki çocukların anlaması için yazılmış şifreler.
Dış dünya fena başlamadı. Minerva da dediğin olabilir, hatta güzel olur. Ortada bir direniş var gibi geliyor. Çocukların tükenmesi gerekirdi yoksa. Bu arada Norman ölmedi değil mi, öldü gibi duruyor.

Dış dünyayı oldukça güzel yansıtıyor. Bir de bu Minerva abimiz(ya da ablamız. Hatırlamadım cinsiyeti ile ilgili bir bilginin verilip verilmediğini) manga aleminin en sağlam karakterlerinden biri çıkabilir ileride.

4 Temmuz'da çıkacak olan 4. cilt için çıkan ve birkaç bilgi veren video:
Seri toplam da 1.1 milyon kopyaya ulaşmış.
Osamu Akimoto (Kochikame) ve Eiichiro Oda, The Promised Neverland'i tavsiye ediyor.
Oda'nın Yorumu: Şu andan itibaren olaylar ilginçleşecek!!! Dayan Emma!!

4 Temmuz'da çıkacak olan 4. cilt için çıkan ve birkaç bilgi veren video.
Seri toplam da 1.1 milyon kopyaya ulaşmış.
Osamu Akimoto (Kochikame) ve Eiichiro Oda, The Promised Neverland'i tavsiye ediyor.
Oda'nın Yorumu: Şu andan itibaren olaylar ilginçleşecek!!! Dayan Emma!!

Anime'si veya ovası gelirmi acaba? Bi bilgi varmı bu konuda üstad.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık