Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] The Promised Neverland

Seri çok güzel ilerliyor...Herkesi götüremeyecekleri belliydi.Ama geri döneceklerine söz verdiler sonuçta...Hikaye örgüsü burda bitmemeli. Emma ve Ray ilerde kurtuluş ordusunun komutanları olur gibi geliyor bana...Buda bir zaman atlaması olabilir mi diye düşündürüyor.

Kaçtılar. Bu bölüm dışarıdan bir iki kare gosterirler diye ummustum ama olmadı haftaya kaldı. Emma yada Ray bence annenin çocuğu çıkacak gibi

Anne simdi bas kötü mü yoksa misyonunu bu bolumle tamamladı mı acaba. Yani bunları arama birliğinde mi olacak yoksa infaz mı edilecek ?
Anne baş kötü değil bence çünkü kendisi de kaçmaya çalışmış ve uçurumdan dolayı geri dönmek zorunda kalmış. Sonra da eve anne olarak gelmiş. Ama çocuk doğurmuş. Ben Ray olduğunu düşünüyorum. Anne ye bir şey olmaz. Büyük ihtimal çocukları arama ekibi gönderirler gibime geliyor. Zaten geri dönecekler diğerlerini almak için anne bence ne tarafa gittiklerini falan söylemeyecek .

Anne baş kötü değil bence çünkü kendisi de kaçmaya çalışmış ve uçurumdan dolayı geri dönmek zorunda kalmış. Sonra da eve anne olarak gelmiş. Ama çocuk doğurmuş. Ben Ray olduğunu düşünüyorum. Anne ye bir şey olmaz. Büyük ihtimal çocukları arama ekibi gönderirler gibime geliyor. Zaten geri dönecekler diğerlerini almak için anne bence ne tarafa gittiklerini falan söylemeyecek .
Bende cocuk oyumu Ray'den yana kullanıyorum. Ray tip ve düşünce olarak benziyor anneye. Bence kacanlar yangında öldü gösterilecek o ciftliktekiler de başka ciftliklere aktarılacak. Seytanlar gelip tamir edemez çocukların önünde. Anne bence arama takımında olacak çünkü zekası ve diğer çocukları tanıması ile cok fazla zorluk çıkarabilir.
Diger taraftan Anneyi hic kötü birisi olarak düşünmedim nedense. Kaçamayacaklari icin vazgecirmek için pes ettirmek için acımasız davrandı gibi geliyor bana. Giderken gülümsemesi ve el sallaması buna bir örnek bence. Oda icten ice seviniyor.
Bence Mangakanın Anne kararı serinin geleceğini gösterecek. Ya seviye atlatacak yada düşürecek seriyi

Bende cocuk oyumu Ray'den yana kullanıyorum. Ray tip ve düşünce olarak benziyor anneye. Bence kacanlar yangında öldü gösterilecek o ciftliktekiler de başka ciftliklere aktarılacak. Seytanlar gelip tamir edemez çocukların önünde. Anne bence arama takımında olacak çünkü zekası ve diğer çocukları tanıması ile cok fazla zorluk çıkarabilir.
Diger taraftan Anneyi hic kötü birisi olarak düşünmedim nedense. Kaçamayacaklari icin vazgecirmek için pes ettirmek için acımasız davrandı gibi geliyor bana. Giderken gülümsemesi ve el sallaması buna bir örnek bence. Oda icten ice seviniyor.
Bence Mangakanın Anne kararı serinin geleceğini gösterecek. Ya seviye atlatacak yada düşürecek seriyi
Aynen doğru düşünüyorsun.. Ama yangında ölme kısmını bilemedim çünkü her yer de alarmlar çaldı gittiklerini biliyorlar en kötü yangın değil de bence uçurumdan aşağı düştüler diye gösterebilirler. Anne de belki arama ekibinde olabilir neden olmasın.. Bir de dış dünyayı tam görelim de şu şeytanlar falan dışarıda var mı? Onu merak ediyorum.
Bende çok beğendim. Sonunda gün yüzü gördüler. :D

Aynen doğru düşünüyorsun.. Ama yangında ölme kısmını bilemedim çünkü her yer de alarmlar çaldı gittiklerini biliyorlar en kötü yangın değil de bence uçurumdan aşağı düştüler diye gösterebilirler. Anne de belki arama ekibinde olabilir neden olmasın.. Bir de dış dünyayı tam görelim de şu şeytanlar falan dışarıda var mı? Onu merak ediyorum.
Diger küçük çocuklara onlar yangında öldü diye söylerler demek istedim orda. Yani evde kalanlardan Phil disinda kimse kaçtıklarını bilmeyecek. O anlamda söyledim. Yoksa o kaçan çocukların aranıyor posterleri bile çıkmıştır. :D Dış dünya cok fazla gizemli simdilik. Guzel kısmı ise 1-2 bölümde bu gizem dağılacak. Ben daima dış dünyada Insan çoğunlukta olduğunu düşünüyorum çünkü her gün bir tahliye olmuyor yani bunla beslenen buyuk bir topluluk olsa bu cocuklar yetmez hatta boyle bir 10 tane çiftlik olsa yine yetmez. Bu yüzden bu şeytanların dünyayı yoneten ust duzey bir zumre gibi olduğunu düşündüm hep. Insanlar normal yaşamlarına devam ederken kimsesiz olan çocukları orda besleyip büyütüp ozel gunlerde kendileri ve misafirlerine ikram ediyorlar diye düşündüm. Hem böyle olursa bu çocukların görevi sadece ciftlikten cocuklari kurtarmak iken birden mevcut rejimi yikmak olarak değişebilir.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık