Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Sinema Dünyası Sohbet, Haber ve Tartışma

Filmi izlemedim 3 ay sonra nete düşünce izleyecem lakin okuduğum yorumlar hayal kırıklığı yaratti bende. Sen kalk Thor kıyamet diye film çek, komedi filmi çıksın. :( Marvel 1 tane ciddi film çekemeyecek galiba. Ulan zaten 1 koyup 100 alıyorsunuz ne koysanız izleniyor. Biraz hikayeye sadık kalın yav. :(
Ben de senin gibi yapacağım :( Kalitelisi 4 aydan aşağı torrente düşmez ama.
Herkes ölmüyorsa ne anladım Ragnarok'tan.

Ben de senin gibi yapacağım :( Kalitelisi 4 aydan aşağı torrente düşmez ama.
Herkes ölmüyorsa ne anladım Ragnarok'tan.
En son ne zaman sinemaya gittim hatırlamiyorum. Sanirım @Smoker dono ile gitmiştik de nerden baksan 1.5 2 yıl olmuştur herhalde. Ortalama 3 ayda blueray düşüyor. Bir ümitle filmi bekliyorsun çöp çikıyor, Wonder woman misal aşırı gereksiz bir filmdi. Evde izlediğime hiç pişman olmuyorum öyle olunca. :)

En son ne zaman sinemaya gittim hatırlamiyorum. Sanirım @Smoker dono ile gitmiştik de nerden baksan 1.5 2 yıl olmuştur herhalde. Ortalama 3 ayda blueray düşüyor. Bir ümitle filmi bekliyorsun çöp çikıyor, Wonder woman misal aşırı gereksiz bir filmdi. Evde izlediğime hiç pişman olmuyorum öyle olunca. :)
Arkadaş adamlar koyu karanlık film çekemiyorlar, yapamayacakları türden film yapmak için uğraşmak yerine yapabildikleri türü bir adım öteye taşımışlar.

Sana kalsa her filmi Watchmen kıvamında çekerler :artiz:

Sarhoştum, hatırlamıyorum demiş. Star Trek dizisinde oynuyormuş sanırım şu aralar taciz edilen kişi. Alakasız bir eşcinsellik itirafı da yapmış, sıvamak ya da sıyırmak için gibi geldi bana.
kendisini gerçekten çok severim ve başta inanmadım ama taciz en tiksindiğim şey gerçekten çok üzüldüm. eşcinselik itirafıda bana göre iyi sıvamış.Ben bi bok yedim ama normalde eşcinselim hani kaldıki çocuğa niye tacizedeyim sarhoşlumuğa verin gibi bir şey düşünmüş heralde aklınca

Ben hiç gitmedim sinemaya. Öyle bir alışkanlığım yok. Para için film çekiyorlar. Halbuki güzel film çekseler gene kazanacaklar.
@RedTeroR Adına Ragnarok koyunca insan farklı şeyler bekliyor ister istemez. Ragnarok Tanrıların Sonu demek bunu karanlık bir şekilde çekmen gerekiyor veya insan karanlık bir film bekliyor.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 6)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık