Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Sinema Dünyası Sohbet, Haber ve Tartışma

Herkes demiş ama bende diyim. Thor iyi yav. Valla iyi.
Film baya güldürüyor bir kere. Thor vs Hulk efso. Alevli lavuk falanda hoş sardı baya film. Diğer Thor filmleri gibi kıytırık değil baya güzel olmuş bence.
Lokinin Hulkı görünce tepkileri felan harikaydı ya lkshadfklhasdf
Bannerın yere yapışacağını tahmin ettim ama sekince yerden baya güldüm ya kldhasfklhdfas
Birde hulk gidip alevli lavuğa tek atıcak sandım başta planı yalan edicek falan diye :D
Fragmanda Loki şöyle kılıçları bir havada sallayıp tutuyordu falan o sahne yoktu sanki.

Thor'un fragmanını hangi kafayla hazırlamışlar acaba? Hulk'ı göstermeseler, biz de filmi izlerken görünce şok olsak falan... Fena mı olurdu? Ne var ne yok alayını fragmana dayamak da son zamanlarda moda oldu anasını satayım.

Thor'un fragmanını hangi kafayla hazırlamışlar acaba? Hulk'ı göstermeseler, biz de filmi izlerken görünce şok olsak falan... Fena mı olurdu? Ne var ne yok alayını fragmana dayamak da son zamanlarda moda oldu anasını satayım.
Fragman değil fihrist hazırlıyorlar sanki :/

O zaman da o kadar çok izlenmezdi ama. Gidenlerin çoğunu Hulk'ın da filmde olması çekmiştir bence.

Thor Ragnarok harikaydı, beğendim ben. IMAX cidden fark ettiriyor yau. Recep İvedik'i koy o bile güzel olur nasıl bir teknolojiyse.
@The-Hound o sahne filmin en güzel sahnesi seçilmeli bence.
Filmi izlemedim 3 ay sonra nete düşünce izleyecem lakin okuduğum yorumlar hayal kırıklığı yaratti bende. Sen kalk Thor kıyamet diye film çek, komedi filmi çıksın. :( Marvel 1 tane ciddi film çekemeyecek galiba. Ulan zaten 1 koyup 100 alıyorsunuz ne koysanız izleniyor. Biraz hikayeye sadık kalın yav. :(

Filmi izlemedim 3 ay sonra nete düşünce izleyecem lakin okuduğum yorumlar hayal kırıklığı yaratti bende. Sen kalk Thor kıyamet diye film çek, komedi filmi çıksın. :( Marvel 1 tane ciddi film çekemeyecek galiba. Ulan zaten 1 koyup 100 alıyorsunuz ne koysanız izleniyor. Biraz hikayeye sadık kalın yav. :(
Onu defalarca konuştuk ama elden bir şey gelmez. Belki orijinale sadık kalsalardı bu kadar güzel bir film çıkmayabilirdi ortaya. Bide böyle düşün.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık