Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Kütüphane] Shiryu

Bu Karakter Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• Severim

Kullanılan: 63 33.5%
  • Sevmem

Kullanılan: 125 66.5%

• Kullanılan toplam oy
    188
Magellan bırak en güçlü sağ kol olmayı,sağ kol seviyesi bile değil.Shiryu dediğin adam 2 yıl önce az çok Magellan dengi olmasına rağmen güçlenip,meyve yiyip anca sağ kol lvl olmuştur muhtemelen.
Magellan'ın sağ kol olmamasının nedeni Luffy'den yediği yumruk sanırım. Luffy full rage açtığında logia olmayan hangi karaktere vurdu da sonuç alamadı? Bu adam gayet sağ kollarla kapışabilecek Crocodile, Moria gibi adamları vurduğu gibi yatırabildi. Ve bunlar varken daha g2-g3 açmamıştı. Kuma'nın patisi sektiriyor, Kizaru ışık, Aokiji'ye istese de hasar vermez haki bilmiyor.

Squardo'nun Beyazsakal'ı, Morgan'ın Garp'ı kestiği daha koka denen şeyin tanıtılmadığı zamanlarda neden iki shichibukai hacamat etmiş Luffy birine vurunca sonuç aldığında o karakterin seviyesi düşüyor bir türlü anlam veremedim.

Meyve yedi dediğiniz de sanırsın Gura Gura no mi yedi anasını satıyım. :D Sanji'nin sırrını çözdüğü ağız yüz giriştiği bir meyve, elbette bunu Shiryu çok daha işlevsel kullanacak ama Shiryu'yu 0'dan 100'e taşımadı yani.

He tamam Luffy birine vurduysa o güçsüz.

Sanırsın iki yıl önce Katakuri ya da King arc bossu olsa düşmeyeceklerdi.

Ek olarak Shiryu ile Magellan denk geçse de Shiryu'nun tepkilerinden öyle olmadıkları anlaşılıyor. Magellan sağ kol üstü bile olabilir.

Magellan'ın sağ kol olmamasının nedeni Luffy'den yediği yumruk sanırım. Luffy full rage açtığında logia olmayan hangi karaktere vurdu da sonuç alamadı? Bu adam gayet sağ kollarla kapışabilecek Crocodile, Moria gibi adamları vurduğu gibi yatırabildi. Ve bunlar varken daha g2-g3 açmamıştı. Kuma'nın patisi sektiriyor, Kizaru ışık, Aokiji'ye istese de hasar vermez haki bilmiyor.

Squardo'nun Beyazsakal'ı, Morgan'ın Garp'ı kestiği daha koka denen şeyin tanıtılmadığı zamanlarda neden iki shichibukai hacamat etmiş Luffy birine vurunca sonuç aldığında o karakterin seviyesi düşüyor bir türlü anlam veremedim.

Meyve yedi dediğiniz de sanırsın Gura Gura no mi yedi anasını satıyım. :D Sanji'nin sırrını çözdüğü ağız yüz giriştiği bir meyve, elbette bunu Shiryu çok daha işlevsel kullanacak ama Shiryu'yu 0'dan 100'e taşımadı yani.

Ek olarak Shiryu ile Magellan denk geçse de Shiryu'nun tepkilerinden öyle olmadıkları anlaşılıyor. Magellan sağ kol üstü bile olabilir.
Adam hiç yara almadan kuma tokatlayan iva'yı yeniyor. Üstüne jinbei, crocodile, luffy ve zibilyon tane güçlü mahkum bu adam'dan kaçıyor. Çok eziliyor bu adam, çok.

Shiryu yanlış yapmış. BB'nin yanında olmak yerine Id'de kalsaymış daha çok gelişirmiş. Sonuçta Bb kim ki ? Alt tarafı serinin ana boss'u ve Dünyanın en güçlü adamı. Pehhh! :hıh:

Konunun Luffy'nin birisine vurmasıyla ne alakası var kral ? Luffy basit bir tekmeyle Kata'dan da kan alıyor.Benim Magellan'ı sağ kol olarak görmememin nedeni hem yaptığı işleri çok büyük görmemem hem de Shiryu'yla bağlantılı olan durumlar.Magellan gerçekten sağ kol seviyesiyse Shiryu'nun rahatlıkla yc1 olarak gördüğümüz adamlardan daha güçlü olması lazım.Shiryu'nun beraber denk olarak görüldüğü Magellan'a yonko tayfasıyla girdiği savaşlarda ve yediği meyve sayesinde fark atması oldukça normal bir olay benim düşünceme göre.

Kendin demişsin zaten o meyveyi bir çöpün kullanması ile Shiryu gibi birisinin kullanması aynı şey değil diye.Tıpkı Kata'daki meyveyi düşük seviyeli bir karakterin yiyip olabileceği en baba yerin mr3 olması gibi bir şey bu.

Luffy'den yola çıkıpta iki yıl önce ve sonrası güç dengesi bu kadar ayarsızken Magellan'ın yediği bir yumruktan dolayı Cracker, Jack falan Magellan alıyor. Bu yorumları kahkaha atarak okuyorum. Sadece efsanevi korsan Shiki'nin bacaklarından vazgeçip kaçabildiği efsanevi hapishane'nin müdürü Magellan 3. Komutan bile etmiyor ha :D kesin öyledir beyler. Ivankov bu adamla savaşamıyordu hapishanede önüne kim gelirse tekliyordu allah aşkına geçin şu işleri Magellan gibi bir canavarı sağ koldan aşağısı kurtarmaz

Luffy'den yola çıkıpta iki yıl önce ve sonrası güç dengesi bu kadar ayarsızken Magellan'ın yediği bir yumruktan dolayı Cracker, Jack falan Magellan alıyor. Bu yorumları kahkaha atarak okuyorum. Sadece efsanevi korsan Shiki'nin bacaklarından vazgeçip kaçabildiği efsanevi hapishane'nin müdürü Magellan 3. Komutan bile etmiyor ha :D kesin öyledir beyler. Ivankov bu adamla savaşamıyordu hapishanede önüne kim gelirse tekliyordu allah aşkına geçin şu işleri Magellan gibi bir canavarı sağ koldan aşağısı kurtarmaz
Bana İvankov'u hangi seviyede gördüğünü söyler misin :D İvankov Cracker,Jack,Vista gibi adamları yenebilecek çapta bir adam olduğunu hissettirecek bir şey sergiledi mi ? Magellan'ın Jinbe,Croco,İvankov,2 yıl önceki çöp Luffy'yi kovalaması neyi gösterir.Kata benzer muameleyi tüm kekte Jinbei,Pedro,Bege üçlüsundan sıyrılıp Luffy'yi sıkıştırarak çekti zaten.

Bana İvankov'u hangi seviyede gördüğünü söyler misin :D İvankov Cracker,Jack,Vista gibi adamları yenebilecek çapta bir adam olduğunu hissettirecek bir şey sergiledi mi ? Magellan'ın Jinbe,Croco,İvankov,2 yıl önceki çöp Luffy'yi kovalaması neyi gösterir.Kata benzer muameleyi tüm kekte Jinbei,Pedro,Bege üçlüsundan sıyrılıp Luffy'yi sıkıştırarak çekti zaten.
Pedro ve Bege'yi Crocodile ile aynı ligin adamı görüyorsan ne diyeyim reis. Ivankov'un Kuma'ya yaşattıkları belli İnanılmaz güçlü demiyorum ama mesele o kadar adamın bir araya gelsede Magellan'ı yenemeyeceklerinin farkında olması Shiryu, Magellandan daha güçlü diye bir bilgi geçse mangada yine inanmam kafamda Shiryu'nun CROCODILE, jimbei, Ivankov ve diğer ıvır zıvır karakterleri kovaladığı bir sahne asla oluşmuyor. Yani Magellan gitti Karasakal tayfasını tekledi. 2 Savaş Lordu bir Devrimci Komutanı kaçırdı. Bu adam sağ kol değilse Sağ kol nedir ? Kimdir ?

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık