Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Kütüphane] Shiryu

Bu Karakter Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• Severim

Kullanılan: 63 33.5%
  • Sevmem

Kullanılan: 125 66.5%

• Kullanılan toplam oy
    188
Hayır aga değil. Seride Magellan'ın meyvesini uyandırdığına dair tek bir söylemde bulunulmadı ya da Oda'nın ağzından böyle bir şey çıkmadı.

Ayrıca Paramecia meyvelerinin uyandığında çevreye etki ettiğini biliyoruz. Yani Magellan'ın etrafını zehire çevirmesini gerektirir. Bu sadece meyvenin üst düzey ve güzel bir kullanımına örnek. Uyanış kesinlikle değil.
Ne bilem, herkes awakening diye bağırınca ban de öyle düşündüm.

Yok be. Karasakal dışında adamları da birden fazla meyve sahibi olacaksa evet (ki bu bence Karasakal'a özel sadece), ama öbür türlü olamaz yav.
Niye olmasın ki 2 yıl önceki güç seviyesi bile belirsiz.Bence Magellan'a kaybetmek güç hakkında pek bir şey söylemiyor zehire dokununca bitiyorsun gibi duruyordu.2 meyve olayı olmasa da en güçlü sağ kol olabilir bana kalırsa zaten 2 meyve büyük ihtimalle Teach'e has.

Niye olmasın ki 2 yıl önceki güç seviyesi bile belirsiz.Bence Magellan'a kaybetmek güç hakkında pek bir şey söylemiyor zehire dokununca bitiyorsun gibi duruyordu.2 meyve olayı olmasa da en güçlü sağ kol olabilir bana kalırsa zaten 2 meyve büyük ihtimalle Teach'e has.
Yani olmaması için bir sebep yok ama nedense öyle hissetmiyorum ya. Tüm sağ kolları adam akıllı aksiyonda gördükten sonra yorum yapmak daha doğru olur. Bir Katakuri'yi gördük, o zaten şovunu yaptı. Aynı şekilde Marco'yu da ona buna kafa tutarken gördük bence başarılıydı karşısındaki adamlar amiraldi yani. Gene de 1v1 bir dövüşte tam potansiyelde görmüş değiliz kendisini bu nedenden çok merak ediyorum Marco vs King olur mu diye.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık