Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Kütüphane] Shanks

Bu Karakter Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• Severim

Kullanılan: 375 83.7%
  • Sevmem

Kullanılan: 73 16.3%

• Kullanılan toplam oy
    448
Bu kadar basit düşünmeyelım one piecenın sifresi derken baska bi durumdan söz edıyorum...
Benim anlatmak istedıyım Beyazbıyıgın yeni cag üzerine bir planı var...
shanksında tabi ve o sözle duello baslamıs oluyor. bir de lutfen su gercekyı artık göz önunde bulunduralım shanks luffy kurtardıgında zaten roger ölmüs buyuk korsanlar cagı baslamıstı. shanks o zamana kadar meyve yemedıde yanı o butun arbedede rogerın krallık ıcın savastıgı o yıllarda yemedıde luffy kurtardıktan sonra, aaa ben meyve yememısım bi tanede benmı yıyeyım dedi... bence bu cok mantıksız.
birde soyle bı durum sezdım seytan meyvesi yemeyen yükselemez gibisinden düsünceleri var bazi arkadaslarmızın, eyer sekil buysa biz bosuna izliyoz dememktır yakında zoroda sanjıde seytan meyvesı yer ve gerisini siz düşünün ısın....

Rogerin gemisindeyken küçüktü yani savaşlara felan katıldığı yoktu. hatırlarsan roger idam edildiğinde hala çocuk gibiydi. ben meyve yemeden yonkou olunmaz demiyorum ama yemiştir bir meyve diyenlerdenim
öyle söyluyosun ama hepimiz gorduk o kucuk dedıyın adam daha kuccuken bıle beyazbıyıgın gemısıne bile gırmıs buggyle beraber.(gerci buggynın girdiyi gemıden ne bekleye bılırsınkı)
Fark ettiyesen beyazbıyık o sıra soyle bı umle koruyo. Sende basamakları cok hızlı tırmandın...
bunun anlamını bılıyoruz hepımız. benim mantıgım bana bunu soyluyo bu arada beni bu fikre iten dıyer sebep shanksın tayfası o zamanda bir aradaydı yanı tayfasınıda toplamıstı ve hakısınıde görduk..... lafı epey uzatabılırım
söylemek istediyim tek kelime shanksa seytan meyvesı yakısmaz!!!

Simdi soyle bısey var tamam soyledıklerın, şu roger infaz edılırken felan dogru ama o kadarda kucuk dıl yapmıyalım sımdı. luffy kurtarırken otumus bı kısılık oldugu ortada olgun bi shanks var karsımızda. mihawk a seytan meyvesı yakısmaz gıbı bısey soylemıyorum hem o gözler cok tuhafımada gidiyor ama boyle olursa su buyuklerın hepsi seytan meyvesı kullanıısı oluyor.
shanks ı dıyerlerınden ayıran bı özelik olmalı... unutmamak lazımkı bu animenın bas karekterının idolu shanks her ne kadar korsanlar kralı olmak ıstıyorum desede luffy bence asıl olmak istediyi sey bir shanks gibi olmak. bunu herkes yapamaz korsanlar kralı olmaktan daha zor bi sey :)

Katılıyorum... 1 yada 2 yıl sonra goreceyız...
yonkou lardan bırı daha acıklanmadı dıyerıde moria ile dovustuyonu bılıyoruz...
yonkuolar arasındakı favorim shanks...
shanks oldugu her bölümde gercekten keyif ve eglence katıyu animeye...
Forever shanks :)

özgünüm :) bir daha olmamasına dikkat edelım tsk ederim uyardıgın ıcın

bi sey sorabılırmıyım :) ben shankstan baska kırmızı sacşı bırını gorduyumu hatırlamıyorum...
siz gördunuzmu baska bı kırmızı saclı ?

ben yazana ianırım arkadas.. üstün haki yazıyodu... kral hakisi değil ama çok üst düzey bir haki...

kim yazmıs o nu ya boyle bulumleremı ayrılıyor hakı.
orta hakı,ileri hakı,üstün hakı,
Ben hakının gelıstırıle bıleceyıne inanıyorum...
dogustan hakı o zaman en kestırme ace de var nede olsa korsanlar kralının oglu...

kim yazmıs o nu ya boyle bulumleremı ayrılıyor hakı.
orta hakı,ileri hakı,üstün hakı,
Ben hakının gelıstırıle bıleceyıne inanıyorum...
dogustan hakı o zaman en kestırme ace de var nede olsa korsanlar kralının oglu...
kral hakiden harici en üst seviyesi üstün haki oluyor sanırım...

Hakı nın türlere ayrıldıgını sanmıyorum...
Bu da yetenek gibi bence
dogustan yeteneklı olanlarada kral hakısı var dıyorlardır...

Kral hakı konusu hep kafamı karıstırıyor anımede...
Zaten seytan meyvelerı carsıda pazarda satılıyormus gıbı coklar nereye baksan herifler seytan meyvesi yemıs:D
Arada fark olabılır hakı ile kral hakı arasında ama önemlı olan bunu hırsınla bazen öfkenle inadınla hedefınle guclendırmektır...
hasır sapka tayfasının bu nedenle kral hakıye ihtiyacı yok :)
zoro da hakı olursa dehset olur ama kral hakı olursa diyer karekterlere adaletsızlık olur... :D

Kral hakisine şu yorumu yapıyorlar hatta luffy için sölediler

Bu çocuk diğerlerinin üstünde durabilmek için Kral haki kullanıyor

Sadece Bahşedilmişlerin hakisi

Milyonda 1 insanda görülen yetenek...

Normal haki çok üst seviyeye kadar geliştirilebilir bu insanın iradesine ve kişiliğine bağlıdır.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık