Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Kütüphane] Shanks

Bu Karakter Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• Severim

Kullanılan: 375 83.7%
  • Sevmem

Kullanılan: 73 16.3%

• Kullanılan toplam oy
    448
O Zaman Hasırşapka korsanlarından sadece luffy chopper brook Robin kalsın sonuçta tayfadaki meyve kullanıcıları onlar diğerlerinin dolaşması imkansız onlarda haki kullanma yeteneğide yok çünkü dimi
tam anlamadım .brook la bir yonkou yıyaslamıyosundur umarım.dolaşmak derken kastım yonkou olana kadar geçirdiği maceralar v.s ler toplamı yani

brookla yonkouyu kıyaslamadı tam emindiğilim bir önceki sayfada birisi shanksa meyve kullanıcısı demiş sanırım arkadaşda bunun üzerine denizde dolacıcaklar bir tek meyve kullanıcısı ile hasır şapkalrda meyve yemiyenler evine geri dönsün nasılsa bu tezi söleyene göre denizi dolaşamazlar dedi

böle şey olurmu olmaz o zaman destekli ve düşünürek yazmak lazım

peki biraz konu dışı olacak ama WB o meyveyi yememiş olsaydı okadar güçlü olur muydu? bence meyve yemeden gücünü kanıtlyanlar daha takdire şayan

Haki si ile meyve gücünü birleştiren biri meyve yemeden gücünü kanıtlayanlardan her zaman daha güçlü olur meyve - bir şey değil sonuçta + özellik

ya arkadaşlar shanksın sadece hakisiyle (kral olmuş normal olmuş önemli değil.) yonkou olduğuna gerçekten inanıyormusunuz. bazıları WB ninde meyve yemediğini söylüyorlardı ama adamın yediği meyve dünyayı yıkabilecek kapasitede. shanksın sadece hakiyle buralara gelebildiğine inanmıyorum yani. luffy ile tanıştığında meyve yememişti ama daha sonra birşey yemiştir diyorum. bir arkadaşın dediği gibi sake sake no mi yiyip sake adam olmuş olabilir.
Tüm kalbimle inanıyorum.
Abi neden gelemesin ya. Haoushoku haki'nin gücünü bilmiyorsun ki. Sınırlarını da bilmiyorsun. Yani tek başına yeterli olabilir. Kral hakinin tek farkının adamları bayıltmak olduğunu hiç sanmıyorum yani.
Evet ilerleyeblir. Hatta Korsan Krallığa kadar bile ilerleyebilir. Belki Shanks yemiştir ama birisinin sadece haki ile yonkou olması da son derece normal. Yani ne kadar geliştirirsen o kadar ilerlersen. Bu gücün bir meyvenin verdiği güçten daha az olduğunu hiç sanmıyorum. Mihawk gibi bir örnek var karşımızda. Meyve yiyecek en son kişi ama Shanks ile dövüşebiliyor. Mihawk'ın bi de Kral hakisi olduğunu düşünsene....

Shanks'ın ödülünü Fan 'ları ne kadar bilmek istesede e.Oda açıklamadı . WB,Roger,Mihawk Ve Shanks'in görülen ödüllerinin hepsi Fake =)

önceleri WB içinde aynı şeyi söylüyordun canavar. ama ne mihawkın nede shanksın meyve yemediğini biliyoruz. dediğin gibi kral hakinin ne kadar gücü olduğunu bilmiyoruz ama sen "ne kadar geliştirirsen o kadar ilerlersen."demişsin herşeyin bir sınırı vardır. neler yaptığını bilmiyoruz ama shanksın hakide çok ileri bir düzeyde olduğunu kabul ediyorum. vede suya girdiğinde hakisiyle kendi meyve gücünü bastırıp yüzmüş olabilir. tabi bu söylediklerin teori ama ne mihawkın nede shanksın meyve yemediğini kanıtlayabiliriz. bence mihawk ta meyve yemiştir. zoroya ney demişti hatırlayın "ben tavşan yakalamak için herşeyini kullanan aptallara benzemem" yani meyve gücü olabilir dememi buna dayandırıyorum zorlu bir mücadelede ortaya çıkabilir karşımıza.
son olarak dediklerimin hepsi sadece birer teori.
Benimde aklıma bu düşünce geldi olmucak diye bir şey yok çünkü elimizde bu teoriyi çürütcek net bir bilgi yok ama olcak diye de bir şey yok tabi :)

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık