Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Seri Sonunda Tayfanın Ödülleri Ne Olur?

Luffy=5.600.000.000 :beli:
Zoro= 3.320.000.000 :beli:
Sanji=2.777.000.000:beli:
Yamato'nun tayfaya gelmesi durumunda 2.400.000.000 :beli: falan alabilir
Yasopp'un ödülüne göre Usopp'un da değişiklik gösterir.Yasopp muhtemelen 1.3-1.4 milyar arası bir ödüle sahip.Usopp'a da 1.450.000.000 :beli: derim
Jinbei en fazla 1.400.000.000 :beli:
Robin 1.181.000.000 :beli:
Franky 1.099.000.000:beli:
Nami 800.000.000 :beli:
Brook 700.000.000 :beli:
Chopper 500.000.000 :beli:

Seri sonunda mevcut hükümetin dağılacağını düşündüğüm için ödülleri konusunda ne olur bilemiyorum. Mesela Dragon başa geçmiş olsa ödülleri bile olmayabilir. Olduğu bir senaryoyu konuşacak olursak.
Luffy 6--7 milyar
Zoro 3.5--5 milyar
Sanji 3--4.5 milyar
Jinbe 2--3 milyar
Diğer üyeler 1--2 milyar olacaktır diyorum.
Usopp'un ödülü daha yüksek olabilir. Chopper'ı hâlâ pet olarak görebilirler. Yamato tayfaya katılırsa 2--3 milyar ödülü olabilir.

Zoro'nun 3'lü değerleri aşması biraz fantazya olacaktır.
Luffy Roger'ı geçecektir. Bunun vurgusu zaten yapıldı da bu tayfa ile nasıl olacak o iş merak konusu :(

Tayfanın korsan dünyasının zirvesinde olacağı düşünülürse. Bu tayfadan en az Rocks korsanları kadar Yonkou seviye adam çıkması lazım. Tayfaya bu saatten sonra kimler katılır o muamma şimdilik. Yine de Yamato'nun gelmesini umut ediyorum.

Luffy tüm dünyayı fethedeceği için hatta Gol D. Roger'in bile yapmadığını yapıp dünya hükümetine ve denizcilere büyük bir savaş başlatacak. Ödülünün 6 Milyar :beli: üzeri olması lazım.

Zoro tayfanın vasıfsızı olarak tek ilkesi en güçlü kılıç ustası olmaktı bunu Mihawk'ı yenerek mi yapar yoksa Mihawk ölmüş olurda tahtına o mu geçer ileride göreceğiz ama ben daha ağzına aldığı kılıçla hiç bir faaliyetini göremedim. Üçüncü kılıcı boşuna taşıyor. En azından Oda bize bunu yansıtmadı ya da ben görmedim. Neyse konuyu dağıtmayayım şimdi onun da ideali yüksek olduğu için Kaido'ya yakın bir ödülü olacaktır. 4.520 Milyar :beli:

Sanji'nin ileride Zoro'dan daha tehlikeli olma potansiyeli var. Zoro, Mihawk gibi tek takılırken Sanji Germa krallığının başına geçerek büyük bir oluşuma önderlik edebilir. Güç anlamında söylemiyorum Zoro zaten serinin sonuna kadar Sanji'den bir tık güçlü olacak. Bunu Oda bile onaylamışken biz ne desek de boş zaten. Yine de Rocks korsanları gibi tehlikeli bir oluşum olduğu için en az 3-4 Yonkou seviye korsan çıkmalı tayfadan. Sanji'nin ödülü de Big Mom'un ödülü civarlarında olacaktır aşağı yukarı. 4.430 Milyar :beli:

Yamato tayfaya katılırsa oldukça iyi bir seviyeye gelebilir. Tayfadan çıkacak üçüncü imparator seviye de Yamato olur. Rocks'tan Shirohige, Kaido, Big Mom çıktı. Hasır Şapkalardan da Zoro, Sanji, Yamato çıkacaktır. Yamato'nun ödülü de Shanks'ın şu andaki ödülü civarlarında olur. 4.100 Milyar :beli:

Burada şöyle bir durum var Yamato yeni bir tayfa kurabilir belki Canavar Korsanlarının başına bile geçebilir. Sanji'nin de Germa'ya hükmetme durumu olabilir. Zoro kaybolmamak adına Wano'ya dönüp Wano'da Hiyori'yle evlenip Wano'nun bir bölgesinde daimyou olabilir.

Diğer tayfa üyelerinin ödülleri "1 Milyar :beli:" üzeri olmasını bekliyorum.

Robin= 2.330 Milyar :beli:
Jinbe = 2.256 Milyar :beli:
Usopp= 2.030 Milyar :beli:
Franky= 1.894 Milyar :beli:
Chopper= 1.830 Milyar :beli:
Brook= 1.783 Milyar :beli:
Nami= 1.682 Milyar :beli:

Ödülleri çok yüksek bulan da olabilir çok düşük bulanda olabilir. Ben tahminimi söyledim. Kayıp Yüzyılda yaşananlar gün yüzüne çıkacak, denizciler ve Dünya Hükümeti hiç olmadığı kadar büyük bir savaşa girecekler yani Roger'in yaptığı Luffy'nin yaptığının yanında devede kulak kalacak. One Piece'nin ne olduğunu bildikleri için Roger'i şeytan olarak isimlendirdiler. Roger onu sadece öğrendi ama Luffy öğrenip çağı yeniden kuracak. Doflamingo'nunda dediği gibi Tenryuubitolar alaşağı edilecekler.

Ben bu ödüllerden daha aşağı tutacaklarını düşünmüyorum. Bakalım tahminlerimiz ne kadar tutacak

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık