Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Seri Sonunda Tayfanın Ödülleri Ne Olur?

3.801.000.000
Yamato :utan:
Yamato'nun asla Zoro'dan fazla olmaz :D

Hmm, Zoro Luffy'den çok Sanji'ye yakın olmuş. Beğenmedim.
Dediğim gibi Sanji'den emin değilim. Diğerlerinde olduğu gibi tam olmuyor kıvırma var biraz.

Ama şunu da ekleyim zaten olması gereken o. Zoro hep daha önde oldu ama Sanji'de hep Zoro'yla çekişen kişi modunda oldu. Ödülleri de birbirlerine hep yakın oldu zaten. Sanji'nin ödül almadığı devreyi saymazsak Luffy ve Zoro arasındaki makas ister açılsın ister kapansın Zoro'nun ödülü Luffy'e değil Sanji'ye yakın oldu.

Yamato'nun asla Zoro'dan fazla olmaz :D

Dediğim gibi Sanji'den emin değilim. Diğerlerinde olduğu gibi tam olmuyor kıvırma var biraz.

Ama şunu da ekleyim zaten olması gereken o. Zoro hep daha önde oldu ama Sanji'de hep Zoro'yla çekişen kişi modunda oldu. Ödülleri de birbirlerine hep yakın oldu zaten. Sanji'nin ödül almadığı devreyi saymazsak Luffy ve Zoro arasındaki makas ister açılsın ister kapansın Zoro'nun ödülü Luffy'e değil Sanji'ye yakın oldu.
Kid - Kiddo oluyor. 4.910
Water Law için de Water - Mizu 4.320 olabilir.

Kid - Kiddo oluyor. 4.910
Water Law için de Water - Mizu 4.320 olabilir.
Şu olursa zoro fanları kahrından ölür.
Size bir sır vereyim, pek çok üye serinin şu aşamada geldiği güç dengesinden memnun değilken, bazı şeylerin bozulduğunu iddia ederken bana çok etki etmedi, neden mi?

Çünkü ben hep Oda'nın dövüşlere pek kafa yormadığını, baştan savma yaptığını düşündüm. O yüzden yarım yamalak gösterilen dövüşlerden çok kurguya ve kurgu içindeki hangi karakterlere odaklanıldığına daha fazla dikkat ettim. Mihawk yok Vista'yı kesemedi yok onun dengi ortalama shici lafları hala kulağımda. Ben ise hep buradan bağlayarak MF'yi pek takmayın dedim.

Oda "heyt be heeeyt bir zamanlar Luffy dengi gibi olan 2 supernova şimdi sağ koldan güçsüz" konusuna getirmek gibi bir plana sahip olabilir. Ama diğer ihtimal de kuvvetli halde. Bakın çatı öncesinde herkes Luffy tamam da diğer 4'ü ne yapacak yok Yamato gelir yok Marco gelir falan deniyordu. Ben de kurgunun eski nesil vs yeni nesil üzerinden ilerlediğini o yüzden bu konuda geri dönüş olmayacağını totalde 5 supernova'nın gücünün 2 yonkouya yeteceğini iddia ettim. Şuanda da pek çok kişi bu diğer 4'ü ne ara böyle oldu modunda.

Yani basitçe siz gene de Oda'ya pek güvenmeyin. Zoro saldırı blokladı iz bıraktı falan... Oda'nın bunlara rağmen diğer 2'sine Big Mom dövdürür, Kid ve Law'ı da bir şekilde Zoro'nun önüne yerleştirir. Şaşırmayın yani böyle olursa.

Son düzenleme:
Tek tek tahmin etmesi zor ama genel olarak söyle bir şablon olur

5.5 m üstü kaptan
2 m üstü 3-4 tayfa üsyesi.belki biri 3m üstü

1m üstü geri kalan tayfa üyeleri

Tam korsan kral tayfası işte...hatta onun yapamadıklarını yapacak tayfa .

Luffy; Korsanlar Kralı olarak 6 milyara yakın olur.
Zoro ise Mihawk'ın ödülünü biraz geçer. 2-3 arası bir ödüle sahip olabilir.
Sanji, diğer üçlüye yakın devam ederse, zirvesi 1.5-2m arası uygundur.
Jinbe 800-1.3m arası
Franky, Brook gibi ortalama elemanlar, aşağı yukarı aynı ödülde olurlar. 500-700m arası uygun bunlara.
Robin 400 yeterli bir ödül, belki tayfadan ötürü 500'ü zorlayabilir.
Nami Zeus'u alabilirse, o da Robin'in segmentinde yuvarlanır.
Usopp, Troll geçmezse, yapacağı icraatlerle 300-600 veya troll geçerse 700-800 bile olur. Odaya kalmış tabii. Denizin korkusuz, cesur savaşçısı hayalinde bir trollük var, büyük bir icraatle, gücüyle değil de yaptıklarıyla ödülü kabarabilir.
Çoppa Wano arkında da ödülü aynı minvalde yükselmezse, 250-450 yeterli gibi. Troll geçerse, 250m yerine sıfırsız bir 250 görürüz.

Benim yorumlamam bu kadar.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık