Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Senju Tobirama vs Sandaime Raikage

Kim Kazanır?

• Kullanılan toplam oy
    60
Çok ciddi bi yorum yazmak istemedim. Arada lig farkı var benim gözümde. Anketin açılmasına bile şaşırdım açıkçası.
Arada aşırı lig farkı yok. Şu anki Kaido gibi görüyorum raikageyi. Kolay darbe almaz. Ben Tobiramanin zekası ile alacağını düşünüyorum.

Bijuu çakrasında, bijuu dayanıklılığında ve sadece kendi saldırısıyla hasar aldığını gördüğümüz - kontrolü kendinde değilken- bir adam nasıl Low Kage oluyor anlamadım.

Edo halinde gördüğümüzden en az %60 daha güçlü zaten.

Bijuu çakrasında, bijuu dayanıklılığında ve sadece kendi saldırısıyla hasar aldığını gördüğümüz - kontrolü kendinde değilken- bir adam nasıl Low Kage oluyor anlamadım.

Edo halinde gördüğümüzden en az %60 daha güçlü zaten.
Ben bu adama Kaido ayarı dedim, sen karşı cikmistin. Narutonun rasenshurinkenini yediydi sanırım demi? Bu adamı zeka dışı almak kolay değil. Madara ya da Hashirama degilsen

Zeka olarak Tobirama'nın avantajı görulebilir ama Dede'nin de mal olduğunu düşünmüyorum :D
Şu Raikage'nin Dayaniklıligi ve Gucu cok dusunduruyor. Hele de Tobirama bir acik (vermez de oylesine diyorum) verirse ve darbe yerse Tobirama'nin alma olasiligi cok dusebilir. Ayrica ayni lig'in adamlari. Sadece Raikage fazla bilinmiyor o kadar

Tobiramanın skilleri neler, biraz tanıtsan daha iyi olurdu. Ben bir su kullandığinı biliyorum, 3. Çok fena çarpar Tobiramayı. :)

Raikage defansı aşılamayan bi adam değil. Frs hasar verdi bu adama. Kendisi söyledi zaten bana rüzgarla vurun diye. İşlemeyecek olsa söylemez.

Edoyken adam iyileşiyor direk. Hasar verseler de işini bitiremediler. 1 darbe vuruyorsun adam hem yeniden zırh çıkıyor hem iyileşiyor bi daha darbe yiyene kadar. Tek seferde zırhı komple yokedip işini bitiremediler.

Adam bijuuyla dövüşüyor. Olayı bu. Bijuu seviyesi tobiramaya kıyasla düşük kalıyor. Bijuusunu kontrol eden jinc’ler ayrı ligde oluyor defalarca söylendi. Bunları avlayan akatsuki var. Akatsuki’nin lideri pain var. O ligde jiraiya var. Hiruzen ve tobirama yüksek ihtimalle jiraiyadan üstün. Daha ne diyim?

A>B B>C ise A>C her zaman işlemez bu okey. Ama burda bildiğin bikaç ligden bahsediyoruz. Defalarca birçok kişi tarafından jiraiya’nın 2 akatsuki üyesi birden alabileceği ima edildi (biri itachi olmasa bile 2 akatsuki almak hayvani bişey). Kageler doğal olarak ezik kalıyor bu lige kıyasla. Tobirama bu ligin de üstünde.

Hokagelerin (özellikle senjuların) sikleti farklı. Düşünün healer tsunade bile 5 kage’nin hasarcısı oldu.

Tobirama sadece zeki değil. Elinde hiraishin var ve kendi zamanının en hızlısı deniyor. Üstüne hayvani bi chakrası var. Muhtemelen mühürlemelerde usta. Aşırı zorlanacağını hiç sanmıyorum.

Juubi jinc obitoyla dövüştü adam. Obito bu adama saldırınca aynı anda hem hiraishin mührü koyuyor hem edo kağıtları yapıştırıyor. Sadece koşu değil refleks ve el hızı aşırı yüksek seviye.
Adam obito’nun mini bijuudamasını avuçlayıp clonuyla geri iade ediyor. Tobirama bunları yaparken hachibi ve bee uzaktan olayları yorumladı anca.
Böyle bi adama “ben 8 kuyrukla dövüştüm leyn” diyerek dalamazsın.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık