Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Senju Tobirama vs Sandaime Raikage

Kim Kazanır?

• Kullanılan toplam oy
    60
Biraz 3 Raikage hakkında bir araştırma yaptım da en büyuk saldırısı " Kara Yıldırım " olarak gözüküyor. Kara yıldırımı War Saga'da kullanamadan muhurlenmis. Acaba " Kara Yıldırım " ile Tobirama'ya aşırı derece hasar verebilir mi acaba?

Zeki olması ve cabuk dusunup kafada direkt strateji kurmasi takdir edilebilir Tobirama'nın ve zaten boyle bir destansi dovuste bunu kullanmasi gerekir.

Hız konusunda dediğim gibi Raikage'nın hızı da yüksek diye hatırlıyorum tam emin olmamakla beraber.

Bu arada raikage parmak sayisini arttırdıgı zaman hızda bir artma söz konusu muydu yoksa fiziksel gücü mü artiyordu?
Parmak uçlarına topluyor çakrasını, yani fiziksel gücü artıyor.

Şu tekniğin seviyesine ne diyorsun? Kendi üzerimde ilk kullanışım diyor Japoncasından anladığım kadarıyla. Bu demek oluyor ki başkalarına da kullanabiliyor sanki...

Bence epey iyi bir teknik, edo bedeninin üzerinde kullanıyor orada. Oyunda yaptığı gibi suiton bariyeri oluşturup içini patlayıcı kağıtlarla doldurursa sıkıntılı jutsu.

A rank olarak geçiyor.

Bir de 3. Raikage'yi kendi kontrolünde görmedik biz, bence en az %50 daha güçlü gördüğümüzden.

Tobirama edoya ihtiyaç duymadan alır hız konusunda da,fiziksel dayanıklılık konusunda da,teknik çeşitliliği konusunda da ağır basar.

Tobirama edoya ihtiyaç duymadan alır hız konusunda da,fiziksel dayanıklılık konusunda da,teknik çeşitliliği konusunda da ağır basar.
Dayanıklilik konusunda Raikage daha güçlü bence şu alintıya dayanarak.

Korsanfan 3.Raikage konusundan alıntidır:

Onu meşhur eden tekniği, her türlü saldırıya karşı dayanıklı olan "güçlü kalkanı" (Saikyō no Tate)dır. Yıkılana dek, on bin kişilik bir orduyla tek başına mücade etmiştir. Ayrıca kuyruklu bir canavarla başa baş dövüşebilen tek ninjadır. Kendisine zarar verebilen tek kişi yine kendisi olmuştur. Sekiz Kuyruklu bile, Üçüncü'nün çok sert ve kendisi çabucak toparlayan biri olduğunu söylemiştir. Bir başka anektodta, Wind Release: Rasenshuriken'i direk yemesine rağmen hasar almamasıdır, ancak Yıldırım Zırhı nötralize olmuştur. Üçüncü'nün dayanıklılığı da aşmış bir seviyededir. Mabui, Kutsal Transfer Tekniği'ni kendi üzerinde parçalanmadan kullanabilen tek kişinin Üçüncü olduğunu söylemiştir. Bunu sebebi ise, bedeninin aşırı derecede sert olmasıdır.

Fiziksel güç ve dayanıklılık konusunda ağır basması imkansız. Teknik çeşitliliği evet, ancak fuuton adama karşı bir şey ifade etmiyor, en güçlü fuuton tekniğini yediği halde tam gücünde olmamasına rağmen ayağa kalkabiliyor.

3. Raikage'yi potansiyelinden dolayı açtım biraz, çünkü gücünün yarısını anca görebildik.

Dağ patlatan Bijuu-Dama'nın bile etki etmediği bir adam.

Bana göre denk versus.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık