Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Senju Tobirama vs Sandaime Raikage

Kim Kazanır?

• Kullanılan toplam oy
    60
Esasen ikisi de benzer şekilde çok sayıda asker tarafından öldürülmüştür. (Tobirama'yı Kinkaku öldürüyor- esas olarak onları da bu konuya bir parantez olarak eklemek gerek) Jenerasyon olarak 3.Raikage Tobirama'nın oğlu yaşında oluyor. (Sarutobi ile denk yada daha genç)
Her ne kadar Raikage güçlü olsa da ,Tobirama farklı bir karakter. Zekasıyla onun üstesinden gelecektir.

Son düzenleme:
@Dr. Hiluluk Forumda bi hokage sevdası var anlamadım gitti hokage vssi açmamak gerek
Tobirama diğer hokagelere oranla daha az tanıtılmıştı savaş arcı öncesi. Savaş arcında biraz üstüne düşülmesinin sebebi bu. Minato'nun nerflenmesinin(Öyle böyle değil, anime manga tarihinin en büyük kısılması olabilir adamın yaşadığı) sebebi de biraz bu.

Yoksa Bijuu ve Hokage hali Tobirama'dan daha çok yönlü ve güçlü bana göre Minato'nun.

Ha bence Tobirama serideki en güçlü 15 karakterden biri ve 3. Raikage'yi alır. Ancak "net" bir şey yok.

Naruto kcm 1 modunun klonuyla tobiramayı yenebilir mi?
Yüzeysel bir yorum, A>B ise, A>C'dir diye bir şey yok Naruto'da. Bunu defalarca gördük seride.

+ olarak bedeni kendi kontrolünde bile değildi orada.

Ve KCM 1 Naruto'nun klonuna değil, SM Naruto taktiksel bir planla kendi saldırısıyla durdurdu.

Arada fark var.

Yüzeysel bir yorum, A>B ise, A>C'dir diye bir şey yok Naruto'da. Bunu defalarca gördük seride.

+ olarak bedeni kendi kontrolünde bile değildi orada.

Ve KCM 1 Naruto'nun klonuna değil, SM Naruto taktiksel bir planla kendi saldırısıyla durdurdu.

Arada fark var.
Çok ciddi bi yorum yazmak istemedim. Arada lig farkı var benim gözümde. Anketin açılmasına bile şaşırdım açıkçası.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık