Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Sakazuki vs. Kozuki Oden

Kim kazanır?

• Akainu

Kullanılan: 226 64.0%
  • Oden

Kullanılan: 115 32.6%
  • Berabere

Kullanılan: 12 3.4%

• Kullanılan toplam oy
    353
Ankette bu kadar fark olacağını beklemiyordum. Gram fikrim yok kim alır. Kaidonun Odene yaptığı ile Mfde Akainunun Beyazsakala kurduğu tezgahlar benzer İşler. Adil dövüşse belli olmaz da Akainu daha yılan bir şekilde alır. Ama Oden'i sevdiğim için canım ona oy vermek istedi. ?

Akainu maalesef çok güçlü bir adam, Oden'in şansı yok.
Oden'de korsan kralına denk sayılan adamın sağ kolu(tam sağ kolu değilde öyle saydım),korsanları kralı dediğimiz adamda,ne şuanki imparatorlara benzer ne de amirallere(Garp gelsin,Sengoku gelsin diye gezen biri).Ölü Beyazsakal Sakazuki'ye neler yaptı bunu da biliyoruz,Oden bu adamların en canavar çağlarında yaşamış birisi,Kaido gibi bir adamın tüm ordusuna dokuz kişi ile saldırmış ve buna rağmen dalavere ile yenilmiş bir efsane.

Bir de Rayleigh yaşlı haliyle Kizaru tutuyordu.

Oden'in her türlü şansı vardır Sakazuki'ye karşı yani.Gereksiz eziliyor.

Wb'nin Mf zamanı en güçlü olmadığını dedem bile biliyor. Raf ömrü +450 bölüm geçmiş şeyleri hala tartışmak istiyorsan Toki ablamızla görüş Mf zamanına şutlasın seni reyis :/
Kaido Wb'nin olumu sonrasi "en guclu" unvanini almadi mi reyis? Hmm dur o zaman tahmin edeyim Wb yonkoular arasinda en gucsuz yonkou etmeyecek seviyeye gelmistir? :(

Kendi gerceklerinle yalniz birakayim o zaman seni. Toki ablamiz bana bir iyilik yapmasi gerektigini soyledigin zaman seni de gelecege aktarip fb bolumlerinde Wb'nin nasil bir sey oldugunu gormeni de saglasin. Hem 2'miz de bir seyleri gormus oluruz. :rolleyes:

Oden kaido dan tek yedi diye hafife alınıyor lakin şu yaşlı cadı mom'nun kılıgna girmese muhtemen kaido ecel terli döküyor olurdu oden karşısın da teke tek bir adil dövüşte oden kaido'yu da alırdı akainu'yu da alır. ?

Kaido Wb'nin olumu sonrasi "en guclu" unvanini almadi mi reyis? Hmm dur o zaman tahmin edeyim Wb yonkoular arasinda en gucsuz yonkou etmeyecek seviyeye gelmistir? :(

Kendi gerceklerinle yalniz birakayim o zaman seni. Toki ablamiz bana bir iyilik yapmasi gerektigini soyledigin zaman seni de gelecege aktarip fb bolumlerinde Wb'nin nasil bir sey oldugunu gormeni de saglasin. Hem 2'miz de bir seyleri gormus oluruz. :rolleyes:
Şu an için sallamasyon bir yorum. Dolayısıyla sallamasyon mantık yürütme uzerinden sallamasyon tartışma girişimi :)

Oden kaido dan tek yedi diye hafife alınıyor lakin şu yaşlı cadı mom'nun kılıgna girmese muhtemen kaido ecel terli döküyor olurdu oden karşısın da teke tek bir adil dövüşte oden kaido'yu da alırdı akainu'yu da alır. ?
Rakip bile olamadı Oden'e binlerce insanın arasından çıkıp ayarı çaktı, bizimkiler çok büyük güçler, böyle kenardan geçerken Queen falan alanları gördük üç beş ezme ile Apo karşısında ne yaptıklarını.

Oden bire bir dövüşte Akainu'nun içinden geçer.

Oden'de korsan kralına denk sayılan adamın sağ kolu(tam sağ kolu değilde öyle saydım),korsanları kralı dediğimiz adamda,ne şuanki imparatorlara benzer ne de amirallere(Garp gelsin,Sengoku gelsin diye gezen biri).Ölü Beyazsakal Sakazuki'ye neler yaptı bunu da biliyoruz,Oden bu adamların en canavar çağlarında yaşamış birisi,Kaido gibi bir adamın tüm ordusuna dokuz kişi ile saldırmış ve buna rağmen dalavere ile yenilmiş bir efsane.

Bir de Rayleigh yaşlı haliyle Kizaru tutuyordu.

Oden'in her türlü şansı vardır Sakazuki'ye karşı yani.Gereksiz eziliyor.
Ölü BeyazSakal çünkü Akainu ile savaştığı için ölü oldu. Karakterler birbirine en ölümcül hasarı zaten savaşlarının sonuna doğru veriyor. Luffy ile Katakuri final ataklarını birbirine yaptıkları sıra zira zaten neredeyse ölü haldeydiler. O yüzden ölü WB diye söylemenin bir anlamı yok. WB'yi o duruma sokan zaten Akainu idi.

Ölü BeyazSakal çünkü Akainu ile savaştığı için ölü oldu. Karakterler birbirine en ölümcül hasarı zaten savaşlarının sonuna doğru veriyor. Luffy ile Katakuri final ataklarını birbirine yaptıkları sıra zira zaten neredeyse ölü haldeydiler. O yüzden ölü WB diye söylemenin bir anlamı yok. WB'yi o duruma sokan zaten Akainu idi.
[/QUOTE
Ölü derken,yaşlı ve gücünün zirvesinde olmayan bir Beyazsakal'ı kastettim.Öyle değil miydi? Sence de.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık