Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Sakazuki vs. Kozuki Oden

Kim kazanır?

• Akainu

Kullanılan: 226 64.0%
  • Oden

Kullanılan: 115 32.6%
  • Berabere

Kullanılan: 12 3.4%

• Kullanılan toplam oy
    353
oden, kızıl köpegin patisini keser. woold gavırmınt hayvanları koruma kapsamında, halkı uyutmak, gündemi saptırmak, kendilerini hayvan sevici göstermek için kızıl köpegi koruma yasası çıkarmak zorunda kalırdı.

kızıl köpeg, odeni anarken sanki aralarında bi savaş olmuş çağrışımı yapmıştı, tabi yaşanmışsa bile çizer bunu çizer mi soru işareti hele ki bu saatten sonra, muhtemelen çizmez.

Eğer sağlıklı olsaydı ortada mücadele olmazdı. ?
Akainu kötü ve sevilmeyen bir karakter olarak geçtiği için anlamsız bir küçümseme var.Adalet duygusu aşırı fanatik düzeyinde olduğundan ve korsanlardan son derece nefret ettiğinden yaptıkları gayet normal.Bulunduğu mevkisini son derece iyi taşıyan bir karakter.Garp bile torunu o haldeyken kendini tuttu savaş alanında.Misal seride gücü zayıf bile olsa sevildiği için yonkou üstü bile tutulan karakterler var.

Sengoku'nun "orada hala Oden var" diyerek uyardığı, Akainu'yu bu vesileyle korkutmak/ikaz etmek isteyen Sengoku gerçeği varken, varlığı endişesi bile korkutmaya yeten kişiyi bir Amiral yenecekmiş. Kaido bu adam için 5 sene savaş erteledi be.

Akainu kötü ve sevilmeyen bir karakter olarak geçtiği için anlamsız bir küçümseme var.Adalet duygusu aşırı fanatik düzeyinde olduğundan ve korsanlardan son derece nefret ettiğinden yaptıkları gayet normal.Bulunduğu mevkisini son derece iyi taşıyan bir karakter.Garp bile torunu o haldeyken kendini tuttu savaş alanında.Misal seride gücü zayıf bile olsa sevildiği için yonkou üstü bile tutulan karakterler var.
Ben akainu'yu hafife almıyorum gayet güçlü bir karakter hatta yonko seviye'nde bile olabilir lakin bence sen sağlıklı wb'yi hastalıklı halı ile kıyaslıyosun bu adamın sağlıklı hali yonko seviyesinin zirvesi hasta halı ile akainu'ya neler yaptı sağlıklı olsa akainu dan o kadar kolay darbe almazdı cer cöp den hasar alan bi adam vardı mf de. ( akainu'yu kast etmiyorüm cöp olarak) .

Sengoku'nun "orada hala Oden var" diyerek uyardığı, Akainu'yu bu vesileyle korkutmak/ikaz etmek isteyen Sengoku gerçeği varken, varlığı endişesi bile korkutmaya yeten kişiyi bir Amiral yenecekmiş. Kaido bu adam için 5 sene savaş erteledi be.
Öyle bir şey demiyor Sengoku. Vardı diyor.

Zaten bu nedenle o savaşta Akainu karşısında ezildi.Eğer o savaşta hasta olmasaydı Akainu ile arasında daha çetin bir mücadele geçerdi.
Ya siz ciddimisin, şakamı yapıyonuz. Tüm ordunun saldırdığı adam 2 tane vurdu sadece, adamı yerin dibine soktu. Prime Wb orda olsa zaten ben dövüş bile saymam. Zira Aslan ile Çakal kıyaslanamaz.

Ben akainu'yu hafife almıyorum gayet güçlü bir karakter hatta yonko seviye'nde bile olabilir lakin bence sen sağlıklı wb'yi hastalıklı halı ile kıyaslıyosun bu adamın sağlıklı hali yonko seviyesinin zirvesi hasta halı ile akainu'ya neler yaptı sağlıklı olsa akainu dan o kadar kolay darbe almazdı cer cöp den hasar alan bi adam vardı mf de. ( akainu'yu kast etmiyorüm cöp olarak) .
o zaman ''ortada mücadele olmazdı. '' derken ne anlamak gerek onu çözemedim.Bu yazdığından direk çünkü ezik gördüğün belli oluyor.Zaten bende dediğinin aynısını yazdım sağlıklı wb olsaydı güzel kapışma olurdu diye.Wb gibi bir karakterin normal basit denizcilerden bile darbe alması çok garibime gitmişti.Şimdi bakıyoruz lufy tüm gücüyle koca ana ve kaido ya saldırıyor bunlarda çizik bile yok.Zaten bu konularda oda batırdığı için 2y öncesini kafamdan silmeye çalışıyorum.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık