Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Teori] Sahte D.

Roronoa Zoro

Yüz binlerin aksine Marshall D. Teach kardeşimizin gerçek bi' D. olmadığından değil,olası D. özelliklerini göstermediğinden dolayı WB'nin öyle söylediğini düşünüyorum.

santoryu_style

bende karasakalın d. soyundan olduğuna inanmıyorum ilk gördüğümden beri.

hocam çok iyi bir teori olmuş hani okuduğum sağlam teorilerden eline sağlık...(yeni dünyada Acaba hiç görmediğimiz D. Çıkar mı acaba )

gok408

Strong World Zero filminde Shiki Roger'a elindeki antiksilahı ver dünyayı feth edelim diyordu.Yani One Piece olarak geçen hazine antik silahın kendisi mi? Teach bana göre de gerçek D. Ama amaçları diğerleri ile karşılatırıldığında kötü olarak nitelendirilir.

owen587

Strong World Zero filminde Shiki Roger'a elindeki antiksilahı ver dünyayı feth edelim diyordu.Yani One Piece olarak geçen hazine antik silahın kendisi mi? Teach bana göre de gerçek D. Ama amaçları diğerleri ile karşılatırıldığında kötü olarak nitelendirilir.
kıyamet silahı diyor. ancak o olabilir.

Aslında Karasakalın salaklığı D'lerdede görüküyor Luffy ile tam kafadan.Ama dediğin doğru aslında Beyazsakalın dediği doğru o gerçek bir D. değil salaklığı tam ama D.'lerde korku olmaz düşünün Beyazsakal'dan korkan bir insan tek başına öldüremediği için 3-4 kişi ile ateş ederek saldırdı.Luffy ise sanki ona denkmiş gibi konuştu D.'ler korkusuzdur.Ama Karasakal sahte bir D. dediğin gibi Deniz ormanındaki kitabe sahte D.'lerin bir özürü olabilir.

Yonkou-Sh4nks

Bir kutu fare zehri. Kesin kafayı bulursun. Her konuya cevabın aynı. Asıl ne kullanıyorsan sen dozunu düşür ya da altın vuruşu yap Amacın ne?

Teori mantıklı çoğu yeri en azından..
Hahaha altın vuruş bir kez daha duymuştum . Yapınca ölüyorsun dimi :D hahaha .

Teoriye gelince çok saçma geldi bana tutması çok zor o kadar D. teorisinden sonra çok basitçe bir teori .

bunun üzerine Teach'ten cevap gecikmedi :oleyo2:
[video=youtube;k2XDOk1KxeY]http://www.youtube.com/watch?v=k2XDOk1KxeY[/video]

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık