Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Teori] Sahte D.

sadece onlar değil birde diğerlerinde farklı olduğu da var ama dedim zaten orası biraz zorlama diye
Özür olduğu için farklı diyor zaten.
Teori biraz tanıdık.
Fakat açığını söylemek gerekirse... Bu D. ler salak mı ki (aslında bildiğimiz kadarıyla öyle :D ) sahte D.leri tanımasınlar.
Estetik operasyon geçirip orjinallerini de öldürüp onların yerine geçmişlerse ya da başka bir şey yapmışlarsa bilemicem.

Kendi gösterdiğin kaynakla uyumsuzsun bir de. WB sen onlardan biri değilsin demiş. D. değilsin ya da sahtesin dememiş.
Ben orada o iradeyi taşıyan D.lerden olmadığını anlarım sadece.
Bu da var tabi, teach d. olsa yani hain d. bile olsa d. değilsin demesi mantıksız olurdu, roger'ın beklediği adam değilsin kısmı tamamda, sen onlardan biri değilsin kısmı bozuyor olayı.
Bu Dünya' ya savaşmaya gelenler diyordu yanlış hatırlamıyorsam D.' ler için.
Luffy'yi Goku'dan araklayan mangaka, aynı ırk olayınıda araklamış sanırım saiyan-d.'ler, büyük ihtimal savaşçı kabile gibi bişey çıkacak d.'lerde.

Owe587;Ben senin teorine "Ne kullanıyorsan aynısından bir paket istiyorum" gibi alaylı bir cümle kurarsam hoşuna gider mi hiç??
Yoksa senin yazdığın gibi teoriyi çürütecek seviyeli cümleler yazsam daha mı iyi olurdu??

teoriden teoriye değişir tepkiler, mesela venom'un yazdığı yonkou'lar ve 4 kutsal canavar miti güzel bir konuydu takdir ettim.
bu konu ise bir hayal niteliğinde.joy-boy olayı ingilizce'den türkçe'ye çevirirken söker ancak esas olay japonca, orada farklı telaffuz ve yazılışı olabilir.

antik krallık var,
kitabeler var,
d soyu var ama bunların birbirleriyle net bir dirsek teması yok.
dragon'un halkın üzerinde baskı kuran devletler ve dolayısıyla dünya hükümeti'ni yıkmaya çalıştığını düşüyoruz.
bir d olan roger'ın da gökyüzü adasındaki kitabelere bir şeyler kazıdığını biliyoruz ama bu kadar her şey.
ve herkesin aklı "soy" dendiği için krallığa, kraliyete veya asilliğe gidiyor.

bir yandan da luffy, dragon, ace, saul gibi adamlar bir yanda rogue gibi bir kadın varken bir yandan teach olunca otomatik olarak aklımız marshall soyu sahte miydi sorusuna gidiyor. ancak burada da marshall olan başka d tanımadığımız veya zalim olan başka d tanımadığımız için (roger zalimdi evet, dragon da tam olarak nasıl bilmiyoruz.) teori burada faka basıyor.

dünya hükümeti 800 yıl kadar eski değil sanırım. shabondy bölümünde kaç yıl önce kurulduklarından bahsediyorlar.

teori bu yukarda yazdığım sebeplerden ötürü pek tutulabilir değil.

alın ciddi cevap; ciddi cevap verince ne değişiyor ki arkadaş; izledikçe öğreniyoruz her şeyi. :D

fare zehri kaç gram olmalı? jelibonla karıştırsam kafa yapar mı? :oleyo2:
İzlerken yanında ne içiyosun aynısından ben de istiyorum " :oleyo2: "

Roronoa Zoro

teoriden teoriye değişir tepkiler, mesela venom'un yazdığı yonkou'lar ve 4 kutsal canavar miti güzel bir konuydu takdir ettim.
bu konu ise bir hayal niteliğinde.joy-boy olayı ingilizce'den türkçe'ye çevirirken söker ancak esas olay japonca, orada farklı telaffuz ve yazılışı olabilir.

antik krallık var,
kitabeler var,
d soyu var ama bunların birbirleriyle net bir dirsek teması yok.
dragon'un halkın üzerinde baskı kuran devletler ve dolayısıyla dünya hükümeti'ni yıkmaya çalıştığını düşüyoruz.
bir d olan roger'ın da gökyüzü adasındaki kitabelere bir şeyler kazıdığını biliyoruz ama bu kadar her şey.
ve herkesin aklı "soy" dendiği için krallığa, kraliyete veya asilliğe gidiyor.

bir yandan da luffy, dragon, ace, saul gibi adamlar bir yanda rogue gibi bir kadın varken bir yandan teach olunca otomatik olarak aklımız marshall soyu sahte miydi sorusuna gidiyor. ancak burada da marshall olan başka d tanımadığımız veya zalim olan başka d tanımadığımız için (roger zalimdi evet, dragon da tam olarak nasıl bilmiyoruz.) teori burada faka basıyor.

dünya hükümeti 800 yıl kadar eski değil sanırım. shabondy bölümünde kaç yıl önce kurulduklarından bahsediyorlar.

teori bu yukarda yazdığım sebeplerden ötürü pek tutulabilir değil.

alın ciddi cevap; ciddi cevap verince ne değişiyor ki arkadaş; izledikçe öğreniyoruz her şeyi. :D

fare zehri kaç gram olmalı? jelibonla karıştırsam kafa yapar mı? :oleyo2:

En azından adam yerine konursun. Her konuya aynı şeyi yazmanın tek bir amacı vardır mesaj kasmak amacın o değilse yazma tabii benim bunu söylemeye hakkım olmadığını düşünüyorsun ama var. Benim göz zevkimi bozamazsın. 1 tatlı kaşığı yeter sana.

owen587

İzlerken yanında ne içiyosun aynısından ben de istiyorum ":oleyo2:"
biraya tursilmatik karıştırıyorum iyi kafa yapıyo :fool:

Owe587;Ben senin teorine "Ne kullanıyorsan aynısından bir paket istiyorum" gibi alaylı bir cümle kurarsam hoşuna gider mi hiç??
Yoksa senin yazdığın gibi teoriyi çürütecek seviyeli cümleler yazsam daha mı iyi olurdu??
beraber binks' sake şarkısını oturup söylerdik :D

teoriler suya yazı yazmak gibi olduğu içün nükte hakkımı kullandım.

En azından adam yerine konursun. Her konuya aynı şeyi yazmanın tek bir amacı vardır mesaj kasmak amacın o değilse yazma tabii benim bunu söylemeye hakkım olmadığını düşünüyorsun ama var. Benim göz zevkimi bozamazsın. 1 tatlı kaşığı yeter sana.
her konuya aynı şeyi yazmıyorum fare zehri gibi iftiranın da bir dozu var. mesaj kasana madalya vermiyorlar ki ben de üşengeç adamın biriyim. sırf yanlış anlaşılıyor diye kendi mesajımı silerim.
siz de tepki göstermek için farkında olmadan sizin tabirinizle "post kasıyorsunuz"

Teori biraz tanıdık.
Fakat açığını söylemek gerekirse... Bu D. ler salak mı ki (aslında bildiğimiz kadarıyla öyle :D ) sahte D.leri tanımasınlar.
Estetik operasyon geçirip orjinallerini de öldürüp onların yerine geçmişlerse ya da başka bir şey yapmışlarsa bilemicem.

Kendi gösterdiğin kaynakla uyumsuzsun bir de. WB sen onlardan biri değilsin demiş. D. değilsin ya da sahtesin dememiş.
Ben orada o iradeyi taşıyan D.lerden olmadığını anlarım sadece.
dünya hükümeti görüştürmemiştir

"kan bağları bozulmuş olabilir ama içlerindeki ateş hala sönmedi" yani aynı şey eskiden kan bağları varmış artık ayrılmışlar

uzun zaman önce konustugumuz bir seydi seninki biraz farklısı ama saglam teori. tek fark bizim düsündügümüzde sahte degil teach.oda bir d. sadece ruhsuz olanı.wbnin yaptıgı vurgu sen onlar gibi degilsin,rogerın ona anlattıgı ve bekledigi kişi degil yani.üstelik antik silahları olan vede 20 tane krallıkla aynı anda savasabilen bir devletin ve arta kalan en dandik d.lerin bile savas gücü hesaba katılırsa,her büyük imparatorluk gibi içten zayıflatılmadan yıkılması düsünülemez... ve teachte hain olanların soyundan geliyor bence.sahte vurgusunu bence yanlıs anlamanı saymazsak iyi tespitler.içerden yıkılma olayıda bence yüzde yüzdür.

e.odanın vizyonunun sahte d.ler cıkartcagını sanmıyorum.teach sadece kasadaki cürük bir domatestir bence.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık