Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Teori] Sahte D.

direk konuya gireceğim

öncelikle bu teoriyi çıkarttığım sayfa"beyazsakal'ın son sözleri"
beyazsaka ne diyor duydunuz(aslında okudunuz) yani diyorki sen luffy ve ace gibi değilsin yani SEN D. DEĞİLSİN evet bence karasakal "D." değil" sehte D."

1. bundan 800 yıl önce yaşanmış ve bir şekilde kimsenin hakkında hiç bir şey bilmediği bir kayıp yüz yıl var
  2. bu kayıp yüz yıldan önce var olan ve bir profösöre göre ismi her şeyin anahtarı olan antik bir krallık var
  3. 800 yıl önce yani kayıp yüz yıldan hemen sonra ortaya çıkan ve kayıp yüz yılı araştırmayı yasaklayan bir dünya hükumeti var

ben bu 3 maddeden şunu çıkarttım: bir krallık varmış(canı sıkılan:oleyo2:), saldırıya uğramış, yıkılmış ve dünya hükümeti kurulmuş ve hükümet bu savaşı gizlemeye çalışıyor

şimdi eğer böyle bir krallık varsa(var dedik ya salak) sadece dıştan feth edilemez diye düşünüyorum ve bir şekilde içeri sızmaları lazım işte burada devreye sahte D.ler giriyor yani bence

bence saldırganlar içerden birileriyle anlaştı onlara mevki teklif etti onlarda kabul etti ama krallığı işgal edince sözlerini unutup onlarıda katlettiler onlarda gerçek D. lerden özür dilemek istediler ama asla buluşamadılar gel zaman git zaman kendilerini gerçek D. zannettiler

teorimin bu kısmı biraz fazla zorlama olsada yinede yazıcam
şimdi bu kitabeleri yazanlar yüksek ihtimal bu krallıkta yaşayan D.ler(bence kraliyet ailesi) hepsi tarihten felan bahsediyor fakat
robininde dediği gibi bir tanesi tamamen farklı bence bunu sahte D.ler özür dilemek için bırakmışlardır

benim böyle bir teorim var sizin bu konuda görüşleriniz neler:)

Olabilir gerçekten derin düşünmüşsün karasakalın karakterinede uyuyor hain soy.

Olabilir bütün D. ler birleşip Marshall D lerine ihanet etmiş olabilir. Evet evet kesin öyle tuttum bunu :ehe:

Roronoa Zoro

ne kullanıyorsan aynısından bir paket istiyorum :oleyo2:
Bir kutu fare zehri. Kesin kafayı bulursun. Her konuya cevabın aynı. Asıl ne kullanıyorsan sen dozunu düşür ya da altın vuruşu yap Amacın ne?

Teori mantıklı çoğu yeri en azından..

ne kullanıyorsan aynısından bir paket istiyorum :oleyo2:
Hiçbirşey yazmasan daha iyi olurdu.Arkadaş teori yazmış düşüncelerini bizimle paylaşmış biraz saygılı olsan.Zaten bu aralar dikkat ediyorumda teori yazanlara hep bu şekilde davranılıyor.Yönetici arkadaşların bu duruma bir el atmasını rica ediyorum.

İhanet eden Marshall D. ' ler değil mi yanlış anlamadım. Güzel teori aslında olabilir gibi,aklıma yattı.

Joy Boy olayını kimse açıklayamaz sanırım. Antik zamanlardan yazılmış birşey sonuçta. Clover tam söylecekken vurulup öldü. Kader işte.

Mantıklı, yalnız daha önceden forumda baya lafı geçmiş bir teoriydi bunu konu açarak dile getirmişsin güzel. :)

Joy boy olayını ise pek bağdaştıramadım açıkçası, sadece özür ve joy var elimizde bunu d.'ye bağlamak yanlış olur, daha çok balıkadam adasının tarihi olabilir o kitabe.
sadece onlar değil birde diğerlerinde farklı olduğu da var ama dedim zaten orası biraz zorlama diye

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık