Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Roronoa Zoro vs. Portgas D. Ace

Bu kapışmayı kim alır?

• Kullanılan toplam oy
    319
Teach, Wb'nin sınırı ve gücünü bilen adam. Ace ile aynı bölükte kapışmışlar. Yani adam tüm Wb korsanlarına aşina.

Van D, ardından J. Burgess saldırdığında Teach:

Sonra Teach darbe aldığında; Sengoku ve Garp'a yolladıkları adamları savaştan uzak tutması:

Ace gömmeye çalışmayın. Teach ile Ace ilk geldiğinde zaten Teach en güçlü olduğunu açıktan ima etti.

Ama tayfadan biriyle Ace kapışacaksa en fazla Zoro'nun denk gelmesine üzülür. :a:

Aşağı yukarı beraberlik bu dövüş.

Ölmek için yaratılmış, hızlıca yeni Dünya'ya gelmesi için Logia verilmiş, Wb elinin altına almasa en fazla 3 ay daha yaşabilecek karakter.

Seviyesini bildiğimiz Jimbe'yi bile yenememiş, babasını sevmeyip şeytan gören, neden korsan olduğunu kendi bile açıklayamaz herifin teki.

Adam akıllı kazandığı vs yok. Tüm Wb korsanları seni kurtarmak ölümü göze alıp geliyo senin yaptığın orta da.

KK olmak isteyen başkasının altına peşkeş olmaz ölür yine de olmaz. Zoro bunu tek atar demiyorum fakat işin sonun da her şekil de yener.

Ha bi de Ace kaçmaz.

Zoro'nun muhtemel olarak kazanacagı ekstra güç logia tabanlı saldırıları kesmek olucak.
Ondan sonra zaten bu konu tartışılmaz bile artık.

Funduska

Görüyorum ki bazı arkadaşlar sadece Ace antisi olduğundan karalama kampanyası yapıyolar. Oysa düşünmüyorlar ki kendi destekledikleri karakterler 2 yıl sonra daha 2 yıl önceki adamın seviyesine gelemediler. Üstelik o zamanlar haki bile belli değildi.

Bu forumda bu kadar Zoro ve Luffy fanı olmasına rağmen anket hala kafa kafaya ise kazanan net Ace'dir.

Ace 2. en güçlü değildi yahhhğğ diyenlerle BeyazSakal en güçlü değildi diyenler ölümüne kapışır.

Neyse ben bir cığara yakayım.
İkisinden de çok zori haterı var,buna rağmen zori önde ankette.

Ölmek için yaratılmış, hızlıca yeni Dünya'ya gelmesi için Logia verilmiş, Wb elinin altına almasa en fazla 3 ay daha yaşabilecek karakter.

Seviyesini bildiğimiz Jimbe'yi bile yenememiş, babasını sevmeyip şeytan gören, neden korsan olduğunu kendi bile açıklayamaz herifin teki.

Adam akıllı kazandığı vs yok. Tüm Wb korsanları seni kurtarmak ölümü göze alıp geliyo senin yaptığın orta da.

KK olmak isteyen başkasının altına peşkeş olmaz ölür yine de olmaz. Zoro bunu tek atar demiyorum fakat işin sonun da her şekil de yener.

Ha bi de Ace kaçmaz.
Eğer böyle düşünüyorsan Zoro da hikayenin başında Luffy olmasa çoktan ölecek güçsüz bir karakter. Yeni Dünya'yı veya Grand Line yolculuğunu hayal edemeyen vizyonsuz ve rasgele yaşayan bir adam . Bu açıyla bakarsan Zoro kaybeder.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık