Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Roronoa Zoro vs. Portgas D. Ace

Bu kapışmayı kim alır?

• Kullanılan toplam oy
    319
Marco,Vista Akainu'ya anca ah dedirtiyor deniliyor da.Akainu orda logia savunması yapıyor zaten.Sağ kolun bile hakisi rahatlıkla yeter zaten amirale zarar vermeye bide yanında Vista varken çok daha rahat o iş .Onu geçtim Marco+Vista BM'ye bile zarar verir bana göre.

Orada şu var.Marco Jinbei yüzünden saldıracakları haberini veriyor Akainu da önlemini alıyor ve Kata gibi savunma yapıyor muhtemelen.Bakarsan hemen hemen aynı olduğunu görürsün Jinbei'nin Kata'ya vurması gibi ama Magma o kadar aşağı yukarı rahat hareket eden bir yapıda olmadığından Kata gibi belli olmuyor sanırım.Yoksa ben ihtimal vermiyorum Marco bile tek başına kafa atıyordu daha bu adamı Garp gibi indireceği şaibeli.2 kişi varken eziksiniz çekeceğini sanmıyorum.Tabii bu arada Vista bir Marco değil o ayarda olduğunda 2 vs 1 parçalarlar diyorum güçsüzler için değil.

Luffy armament eklemesi almadı buna dair tek şey yok.Sadece dayak yiyerek zorlandığı için gelecek görecek kadar üzerine koydu.Siz sanıyorsunuz Luffy her dövüşten sonra güçlenecek öyle bir şey yok.Sadece özel anlarda olur bu.Gelecek görmek için paso dayak yerse olur.Croco kancalayıp ölüme bırakırsa Lucci hareketsiz bırakırsa haki gelişebilir.Ancak ortalama her dövüşünden sonra hakinin üstüne katman ekleniyor sanmayın.O mantığa göre Sezar'ı bile döverken armamentin gelişmesi gerekiyor baya baya saçma. :S
Rayleigh: Now, Luffy. / I may have trained you... // But Haki blooms the brightest in dire situations - in the heat of real battle. // The stronger the enemies you face... // The stronger you can become!!!

Şimdi, Luffy/ Seni eğitmiş olabilirim... // Lakin haki en dehşetli durumlarda çiçer açar - gerçek bir savaşın en hararetli anlarında. // Daha güçlü düşmanlarla karşılaştıkça... // Daha da güçleneceksin!!!

Dünyanın en güçlüleri arasından biriyle dövüşerek gelişmedi evet MW, sen Rayleigh abimizden çok daha iyi biliyorsun. Keşke adaya seni de götürseymiş Rayleigh 1-2 bir şey öğretirdin Luffy'e.

Issız bir adada Zoro ve Ace teke tek dövüşte rufiyi tokat manyağı yapar, acı içinde çığlık attırır. Ne de olsa arkasına saklanacak, kaçmak için öne atacak birini bulamayacak. Neyse uzun lafın kısası ikisi de ruficikten daha adamdır bu da su götürmez bir gerçek zaten herkes farkındadır bunun.
Neyse her zamanki gibi ana karakter sevicilerin saçma abartılarını bir kenara bırakırsak Ace'in şansı Zoro'dan biraz daha fazla. Bir p-up alsa Zoro Ace'i geçecektir ama henüz net şekilde alır diyemem.

Rayleigh: Now, Luffy. / I may have trained you... // But Haki blooms the brightest in dire situations - in the heat of real battle. // The stronger the enemies you face... // The stronger you can become!!!

Şimdi, Luffy/ Seni eğitmiş olabilirim... // Lakin haki en dehşetli durumlarda çiçer açar - gerçek bir savaşın en hararetli anlarında. // Daha güçlü düşmanlarla karşılaştıkça... // Daha da güçleneceksin!!!

Dünyanın en güçlüleri arasından biriyle dövüşerek gelişmedi evet MW, sen Rayleigh abimizden çok daha iyi biliyorsun. Keşke adaya seni de götürseymiş Rayleigh 1-2 bir şey öğretirdin Luffy'e.
Daha güçlü düşmanlar diyor kusura bakmayın da ben Kata'nın Luffy'den güçlü bir düşman olduğunu düşünmüyorum en baştan beri.En azından g4 formuyla Luffy açık ara önde ve kazandı zaten.Bu adam Snakeman ile geleceğe ihtiyaç kalmadan alacağı adamı o şekilde yenmek istemedi.Aynı gelecek görme gücünü elde etmek istedi ve dayak yemeye devam etti formu açmadı kasıtlı olarak.Sonra da geleceği bir noktada gördü.Açın bakın snakeman hızına Kata görmesine rağmen kaçamıyor bunu atlattığımı sanıyordum diyor.Sonra da nasıl olsa engel olamıyorum diye umursamadan kafa göz girişiyor.Olay bundan ibaret.Kata'nın base Luffy dışında güçlü olduğu bir durum yoktu zaten.Devamını birazdan yazacağım.

Orada şu var.Marco Jinbei yüzünden saldıracakları haberini veriyor Akainu da önlemini alıyor ve Kata gibi savunma yapıyor muhtemelen.Bakarsan hemen hemen aynı olduğunu görürsün Jinbei'nin Kata'ya vurması gibi ama Magma o kadar aşağı yukarı rahat hareket eden bir yapıda olmadığından Kata gibi belli olmuyor sanırım.Yoksa ben ihtimal vermiyorum Marco bile tek başına kafa atıyordu daha bu adamı Garp gibi indireceği şaibeli.2 kişi varken eziksiniz çekeceğini sanmıyorum.Tabii bu arada Vista bir Marco değil o ayarda olduğunda 2 vs 1 parçalarlar diyorum güçsüzler için değil.

Luffy armament eklemesi almadı buna dair tek şey yok.Sadece dayak yiyerek zorlandığı için gelecek görecek yeteneği üzerine koydu.Siz sanıyorsunuz Luffy her dövüşten sonra güçlenecek öyle bir şey yok.Sadece özel anlarda olur bu.Gelecek görmek için paso dayak yerse olur ama ne amaçlıyorsa gözlem amaçlıyordu elde etti.Croco kancalayıp ölüme bırakırsa Lucci hareketsiz bırakırsa haki gelişebilir.Ancak ortalama her dövüşünden sonra hakinin üstüne katman ekleniyor sanmayın.O mantığa göre Sezar'ı bile döverken armamentin gelişmesi gerekiyor baya baya saçma. :S

Logia savunması olduğu bariz zaten.10 günlük Akainu-Aokiji dövüşündede bayağı kullanıldığını düşünüyorum.Aksi taktirde sürekli birbirlerine vurabilseler 10 gün sürmez zaten.

Issız bir adada Zoro ve Ace teke tek dövüşte rufiyi tokat manyağı yapar, acı içinde çığlık attırır. Ne de olsa arkasına saklanacak, kaçmak için öne atacak birini bulamayacak. Neyse uzun lafın kısası ikisi de ruficikten daha adamdır bu da su götürmez bir gerçek zaten herkes farkındadır bunun.
Neyse her zamanki gibi ana karakter sevicilerin saçma abartılarını bir kenara bırakırsak Ace'in şansı Zoro'dan biraz daha fazla. Bir p-up alsa Zoro Ace'i geçecektir ama henüz net şekilde alır diyemem.
Buna sen karar veriyorsun ya vay halimize.

Daha güçlü düşmanlar diyor kusura bakmayın da ben Kata'nın Luffy'den güçlü bir düşman olduğunu düşünmüyorum en baştan beri.En azından g4 formuyla Luffy açık ara önde ve kazandı zaten.Bu adam Snakeman ile geleceğe ihtiyaç kalmadan alacağı adamı o şekilde yenmek istemedi.(1)Aynı gelecek görme gücünü elde etmek istedi ve dayak yemeye devam etti formu açmadı kasıtlı olarak.Sonra da geleceği bir noktada gördü.Açın bakın snakeman hızına Kata görmesine rağmen kaçamıyor bunu atlattığımı sanıyordum diyor.Sonra da nasıl olsa engel olamıyorum diye umursamadan kafa göz girişiyor.Olay bundan ibaret.Kata'nın base Luffy dışında güçlü olduğu bir durum yoktu zaten.Devamını birazdan yazacağım.
1-?????????
Ya abi, tamam Ace'in görmediğimiz yerlerini hikaye olarak yaz yaz da, gördüğümüz şeyleri de yazma yav. Herifin kendisi "1 milyarlık adamı, tam gücünde yenmek istiyorum!" diyor.

Adamın kısıtlı bir hakisi var, saatlerce kullanmıyor, neden? Gözlem hakisi gelişmeden Katakuri'ye dokunamaz çünkü. Önceden Snake-man'a girmiş olsa yetersiz mantrasıyla anasına çay ikram edecek Katakuri. Lapıs diye hayatı kayacak. Tek atımlık şansı var ve onu kullanıyor herif, Bondman'le girdiği gibi girsin de patates mi etsin dokunamadığı adam????
Şimdi gelelim ikinci kısmına, Katakuri açık açık armamentim seninkinden kuvvetli, adam ol çekiyor, vurduğu yeri patlatıyor taa ki Luffy'i de vurunca kan almaya başlayana kadar. Başlarda Katakuri darbenin etkisiyle sadece püskürürken, sonunda Black Mamba ile vurduğu yerlerden kan almaya başlıyor. Neyse yav, 1.1 milyarlık adama Luffy ile aynı güçteydi dedin, benim daha diyecek bir şeyim yok. Ne diyeyim ki?

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık