Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Roronoa Zoro vs. Portgas D. Ace

Bu kapışmayı kim alır?

• Kullanılan toplam oy
    319
Sonra zoro fanlari luffy zoro kıyası yapiyor oluyor her zoro vssine bir luffy fanı gelip aynısını yapıyor.
Yalnız hacı bunun başlatan bir tarafı yok. Her konuda oluyor öyle. Hep Luffy fanları başlatıyor gibi bir iddiya gerek yok yani. Ben zaten konuya biraz hararet geçirmek için bilerek böyle yorum attım. Ama şu da var. Ciddi olarakta alabileceğini düşünüyorum.

@Daredewill

Mezar felan önemli değil. Ace gönlünde yaşıyor reyizin.

@Millennium Wizard

Bildiğimiz Zoro'dan adeti farketmez ne kadar varsa alır.:D

Snakeman'a dokunabilirlerse belki hasar verebilirler, bak o da belki. Tabii dövüş başı mal mal davranan Luffy olmayacak, Kata'ya bam güm giren tip olacak :D
1 vs 1 dövüşte olduğu gibi yürümez işler öyle 2 tane o ayarda adamla ben amiralinde üstünlük kuramayacağını düşünüyorum.Yani Zoro fujiyi kaç metre sürüklüyor birde Ace çaksa aynı anda düşün işte.Yazarın dediği gibi 2 vs 1 hiç adil değil.

1 vs 1 dövüşte olduğu gibi yürümez işler öyle 2 tane o ayarda adamla ben amiralinde üstünlük kuramayacağını düşünüyorum.Yani Zoro fujiyi kaç metre sürüklüyor birde Ace çaksa aynı anda düşün işte.Yazarın dediği gibi 2 vs 1 hiç adil değil.
Akainu'nun karşısında duran Marco, Vista ve conoları hatırlıyor musun? Ben hatırlıyorum. Marco ile Vista Akainu'ya aynı anda saldırıp anca ah dedirtiyor, bu Akainu onlarla ilgilenmiyor bile Luffy'e odaklı :D Ha perspektiften dolayı Akainu tek duruyor dersin, arkasında denizciler varsın eyvallah derim.
Şimdi gelelim Luffy'e. Senin arkadaşın(Doflamingo) Uyanışla ve ayak teknikleriyle Bondman'i çizemeyişini hatırlıyor musun? Ha işte o Luffy'nin şu an armamenti özellikle mantrası daha güçlü, adam geleceği görür oldu. Ace oradan uçacak, Zoro oradan kesecek yok öyle bir şey. Kafalarına Black Mamba'yı yer otururlar.

Akainu'nun karşısında duran Marco, Vista ve conoları hatırlıyor musun? Ben hatırlıyorum. Marco ile Vista Akainu'ya aynı anda saldırıp anca ah dedirtiyor, bu Akainu onlarla ilgilenmiyor bile Luffy'e odaklı :D Ha perspektiften dolayı Akainu tek duruyor dersin, arkasında denizciler varsın eyvallah derim.
Şimdi gelelim Luffy'e. Senin arkadaşın(Doflamingo) Uyanışla ve ayak teknikleriyle Bondman'i çizemeyişini hatırlıyor musun? Ha işte o Luffy'nin şu an armamenti özellikle mantrası daha güçlü, adam geleceği görür oldu. Ace oradan uçacak, Zoro oradan kesecek yok öyle bir şey. Kafalarına Black Mamba'yı yer otururlar.
Orada şu var.Marco Jinbei yüzünden saldıracakları haberini veriyor Akainu da önlemini alıyor ve Kata gibi savunma yapıyor muhtemelen.Bakarsan hemen hemen aynı olduğunu görürsün Jinbei'nin Kata'ya vurması gibi ama Magma o kadar aşağı yukarı rahat hareket eden bir yapıda olmadığından Kata gibi belli olmuyor sanırım.Yoksa ben ihtimal vermiyorum Marco bile tek başına kafa atıyordu daha bu adamı Garp gibi indireceği şaibeli.2 kişi varken eziksiniz çekeceğini sanmıyorum.Tabii bu arada Vista bir Marco değil o ayarda olduğunda 2 vs 1 parçalarlar diyorum güçsüzler için değil.

Luffy armament eklemesi almadı buna dair tek şey yok.Sadece dayak yiyerek zorlandığı için gelecek görecek yeteneği üzerine koydu.Siz sanıyorsunuz Luffy her dövüşten sonra güçlenecek öyle bir şey yok.Sadece özel anlarda olur bu.Gelecek görmek için paso dayak yerse olur ama ne amaçlıyorsa gözlem amaçlıyordu elde etti.Croco kancalayıp ölüme bırakırsa Lucci hareketsiz bırakırsa haki gelişebilir.Ancak ortalama her dövüşünden sonra hakinin üstüne katman ekleniyor sanmayın.O mantığa göre Sezar'ı bile döverken armamentin gelişmesi gerekiyor baya baya saçma. :S

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık