Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Roronoa Zoro vs. Boa Hancock

Roronoa Zoro vs Boa Hancock

• Kullanılan toplam oy
    151
Sanji'nin bi kadını yenmesi imkansız, Zoro'nun ise çok zor. En fazla yenilmezler işte ya da çok ekstrem bi durumda belki Zoro zarar verebilir yani yenebilir.

Zoro fanları daha gelmedi sanırım,ankette epey geride çünkü :D

Hancock epeyi güçlü biri bence şuanda Zorodan güçlüdür azda olsa

Kadın kairosekiyi taş yapmıştı, kılıca tekme atması biraz uçuk gelebilir ama neden olmasın?
Smoker'ın jutte'sinin sadece ucu kairoseki, Hancock'un kırdığı yer değil. Kairoseki'yi kıramaz.

He bir de kılıca tekme atması uçuk değil aksine son derece doğal bir şey. Hakisi güçlüyse kafa da atar. :/

En sevdiğim karakter Zoro ama forumdaki bu herkesi Zoro ile kapıştırma furyası beni iyiden iyiye sıktı. Biraz sabırlı olun şu adam kendini göstersin önce. Ondan sonra istediğinizle kıyaslarsınız. Kaldı ki Hancock'un da seviyesi belli değil. Çok karanlıkta kalan bir karşılaşma.

Sadece şundan eminim; heykel yapamaz. :)

Zoro'nun 1 arc sonra geleceği seviyeyi düşünün. Sonra bunu gökten inme bir güçle değilde eğitiminin meyvesiyle yapaacğını Ashura mashura yardıracağını düşünün. Sonra Marco'yu Jozu'yu Vista'yı düşünüp bu üçlünün Hancock'a neler yapacağı konusunda fikir yürütün. Zoro'nun bunlardan birini alacağını düşünürsek eğer durum belirgin benim için. Zoro biçer Hancock'u.
Öyle zaten Veli. Adam niye eski teknikle yendi Pica'yi?

Sakladı Zoro'yu, tabii bu biraz da mecburi bir saklamaydi. Dof'un Rossa'da ki en güçlü elemanı o idi çünkü.

Sanji'de de aynısını olabilir, Bege, Tamago falan gor bak ayarı değil. Belki bunları yendirip saklar.

Ama neye saklayacak? Gelecek arc yıkımları, Shogun'u falan müttefikler yenecek de bizimkiler çöp mu temizleyecek? Hayır. Demek ki bu Sanji'de, Zoro'da o guc var.

Sanji çöplere bile dj yapıyor. Okama kenponun o'su yok. Zoro te East Blue'daki teknikle kesiyor. Su haliyle dahi adam Judge ile kapısabilecegini gosterdi Musti. Zoro, Pica'nin çok üstünde olduğunu gösterdi.

Ha Sanji'de tatlı komutan alma ihtimali de var. Belki o, şimdiden ezber bozabilir. Bozar da umarım.

hasırsapka filosunda luffy haric, hancocku alacak adam yok, law ve sözlü katılmıs olan jinbei dahil ;) kadın diye kücümsemeyin...

http://www.mangapanda.com/one-piece/523/10

sengoku bos konusmaz. üstelik bu 2 yıl önceki hali. hani herkesin geliştigi ve cogunun kendini sakladıgı 2 yıldan bahsediyorum :)

Zoroyu herkesle kıyaslamaktan vazgeçin zoro vs kaido olsa yine zoro ya gider oyum :) şaka bi yana boa nın küçümsendiğini düşünüyorum.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık