Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Roronoa Zoro vs. Boa Hancock

Roronoa Zoro vs Boa Hancock

• Kullanılan toplam oy
    151

Mihawk

Zoro fanları daha gelmedi sanırım,ankette epey geride çünkü :D

Hancock epeyi güçlü biri bence şuanda Zorodan güçlüdür azda olsa
Çok haklısın. Artık Zoro ile ilgili başlıklar senin mesajı yazdığın saatte açılsın. Objektif yorumlar yapıldıktan sonra konu kilitlensin.

Aokiji'nin Dof hakkında söylediği bir söz var. Hep kafamı karıştırır. Kuja'nın Yılan Kraliçesi kadar varlıklı olmasada tehlikeli biri diyor. Varlık derken gücünden bahsediyorsa Zoro alamaz bence. Diğer taraftan Hancock'un gösterdiği çok büyük güç örneği de yok. Kararsızım.

karolla

Mihawk, dof ve weeble dışında hiçbir shichi zoroyu alamaz.

Hancokun tek gücü taş yapmak değil. Ama bu gücün zoro karşısında zerre etkisi yok. Haki kaplı kılıcını bile taş kaplayamaz hancock. Hancocktaki kral haki de zoroya sökmez. Emir mi verecek? Zoronun devasa kesmelerini neyle durduracak. Tekmelerle bir yere kadar.

Mihawk

Dostum adamın ciddi dövüşleri ortada , Hancock baş karaktere bir Arc'da yardımı dokunmuş küçük çaplı bir yan karakter.Zoro'yu da pek sevmem ama öyle kararlı bir adamı yenmesi imkansız.
Kararlı diyorsun da, kaybettiği dövüşler de var. Kararlı olunca da kaybedebiliyor.

Ben yan karakter olmasının bir şey değiştireceğini düşünmüyorum. İleride geçeceğine evet derim ama ''şu an'' için Zoro demek yanlış olur.

Aokiji'nin Dof hakkında söylediği bir söz var. Hep kafamı karıştırır. Kuja'nın Yılan Kraliçesi kadar varlıklı olmasada tehlikeli biri diyor. Varlık derken gücünden bahsediyorsa Zoro alamaz bence. Diğer taraftan Hancock'un gösterdiği çok büyük güç örneği de yok. Kararsızım.
Orda halkının saygınlığı diye anladım ben mesela.
Kuja kabilesi için Hancock kayıtsız şartsız kraliçe, ama Dof'un krallığı daha farklı. En basitinden lordluktan atıldı haberi ile bile halk galeyana geldi.

Orda halkının saygınlığı diye anladım ben mesela.
Kuja kabilesi için Hancock kayıtsız şartsız kraliçe, ama Dof'un krallığı daha farklı. En basitinden lordluktan atıldı haberi ile bile halk galeyana geldi.
Hmm olabilir. Ama Aokiji'nin daha önce hiç bir erkeğin ayak basmadığı bir ada hakkında bu şekilde bilgisi olması da garip. Diğer taraftan hatırladığım halk daha çok Dof'u sevdiğinden dolayı öyle bir şey oluyordu. Halk Dof'u kahraman olarak görüyordu.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık