Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Roronoa Zoro vs. Boa Hancock

Roronoa Zoro vs Boa Hancock

• Kullanılan toplam oy
    151
Bu eşleşmeyi doğru bulmadım çünkü bu seride asla bir Kılıç Ustası, elinde kılıç veya benzeri bir silahı olmayan kimseyle kapışmadı. Zoro da bu nedenle bu Vs'ye girmeyecektir :) Ha ama kral hakisi kullanan ve gerçekten tek isabetli vuruşuyla rakibini taşa çevirmeyi başaran birisi Hancock, yani Zoro'yu geçtim 1vs1'de bence Doflamingo'yu da alır.
Elinde silah olmayan adamla kılıç ustaları bi çok kez dövüştü seride.
Cracker vs Luffy
Zoro vs Mr1
Law vs Vergo
Law vs Dof
Vista vs Akainu ...
Bence Law ve Zoro arasındadır güç olarak Hancock. Hancock şimdilik alır.

Bu eşleşmeyi doğru bulmadım çünkü bu seride asla bir Kılıç Ustası, elinde kılıç veya benzeri bir silahı olmayan kimseyle kapışmadı. Zoro da bu nedenle bu Vs'ye girmeyecektir :) Ha ama kral hakisi kullanan ve gerçekten tek isabetli vuruşuyla rakibini taşa çevirmeyi başaran birisi Hancock, yani Zoro'yu geçtim 1vs1'de bence Doflamingo'yu da alır.
Cracker vs luffy, luffy vs mihawk, luffy vs zoro, daha da sayabilirim:) Ha iki tarafında böyle bir vs için nedeni yok zaten. oda ayrı:)

Vs konularına kesinlikle karşı değilim ama bu konu nedense çok manasız geldi bana. Hancock'un seviyesi hakkında en ufak bir fikrimiz dahi yok. Ne desek elde kalır.

Hancock özel bir karakter bence Kuja hakisi,meyvesi, ayrı adada yaşıyor olması ya da Schi olması ... O yüzden meyvesinin falan boyutlarını bilmiyoruz. Daha görülmeyen şeyler vardır. Zoro alır dedim ama bilemiyorum.

Aslında güce göre değerlendirip Zoro dedim ama kendisi kadınlara zarar veremeyen birisiyken Hancock acımasız ve duygusuz biri :D Bu taraftan baktığımda Hancock alır gözüküyor.
Oyumu da değiştireyim bence bunlar güçten önemli kıstaslar bu vs.de.

Hancock meyvesi zoro üzerinde işe yaramz adam luffy gibi dünyanın en güzel kadınıda olsa etkilenmez. zoro alır fiziksel güç daynıklılık zoro üstün haki konusunda bierşey diyemem ama zoro her türlü alır.

hancock vs sanji olsa bir ok sanji taş olup dövşü kaybederdi ama bu zoro.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık