Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Rob Lucci vs. Eustass Kid

Kim kazanır ?

• Rob Lucci

Kullanılan: 87 32.7%
  • Eustass Kid

Kullanılan: 173 65.0%
  • Yenişemezler

Kullanılan: 6 2.3%

• Kullanılan toplam oy
    266
Göbeğiyle ana bedenine tek yaptığı saldırıyla adamı yeniyorsa Luffy ondan güçlüdür. Luffy'nin daha görmediğimiz tekniğide vardır.

Luffy, Buggy'i de seri başında Nami yardımı olmadan yenemiyordu ama biraz sonra Arlong'u yendi. Luffy, Buggy'den güçsüz mü diyelim orada ? Luffy'nin daha tüm gücünü gösterdiğini düşünmüyorum ben
Cracker Narutodaki Sasori krakteri tarzı bir adam o yüzden bedene gelen tek darbede yenilmesi normal.

G4 dışında yeni teknik çıkarırsa başka ama Urouge`nin dediğin gibi Kid veya Law`dan güçlü çıkacağını sanmam.

Ace ile Jinbei arasında nasıl 100 milyon civarı ödül farkı varsa o tatlı komutanda 530 civarı olabilir.
Urouge ile Law birbirine denktir.

Kid`te Cracker`e yakın güçtedir.

Yada Law kendini geliştirmiş olarak çıkacak yakında.

Urouge`nin bu kadar güçlenmesi mantıklı gelmiyor açıkçası.
Başka bir mevzu vardır bu işin içinde muhtemelen.

Kid'in meyvesi Dofi'nin meyvesinin üstü.Evrimleşmiş versiyonu. Yani meyveyi uyandırmadan Dofi'nin yaptıklarının bir çoğunu yapabilir. Dofi kolay lokma yenmesi Jozu'dan daha kolay olur daha sonrada yenip palyaço diye yanında gezdirir tabi.

Marco'yu pıçak manyağı yapar :/
Yakında gizli potansiyelini ortaya çıkarıp Marco'yu da geçecektir.
Manyetizma ile ip meyvesi arasında nasıl alt üst ilişkisi kurabildin beynim aktı resmen. :) Kid şu aşamada bırak Dofu Pikayı bile yenemez. Ortamda metal olmadan bir hiç olan bir karakterden bahsediyoruz. Eğer dediğin gibi meyvesine tam hakimiyet sağlayabilirse OP evrenine hükmedebilir lakin bu adam Kaidoya yenildiyse meyvesine tamamen hakim deģil demektir.

Zamanında açtığim bir konuyu burada hortlatmak istiyorum. Kiddin meyvesine ilişkin okuyucuya fikir vermesi aćısından mühim zira. :)

http://www.korsanfan.com/konu/en-etkileyici-metal-kullanıcısı.1826/

Kidd bugün bir Risotto değildir, bir Magneto değildir, bir Toki değildir, o yüzden pek büyütmemek gerek. :)

Diğer yandan Dof için Kiddle vs atmak adı gibi çocuk oyuncağıdır. Dof Kiddin çevreden toplayacağı metali bile iplik haline getirebilir. Velhasıl Kiddin zamanı var daha olgunlaşması için. :)

Manyetizma ile ip meyvesi arasında nasıl alt üst ilişkisi kurabildin beynim aktı resmen. :) Kid şu aşamada bırak Dofu Pikayı bile yenemez. Ortamda metal olmadan bir hiç olan bir karakterden bahsediyoruz. Eğer dediğin gibi meyvesine tam hakimiyet sağlayabilirse OP evrenine hükmedebilir lakin bu adam Kaidoya yenildiyse meyvesine tamamen hakim deģil demektir.

Zamanında açtığim bir konuyu burada hortlatmak istiyorum. Kiddin meyvesine ilişkin okuyucuya fikir vermesi aćısından mühim zira. :)

http://www.korsanfan.com/konu/en-etkileyici-metal-kullanıcısı.1826/

Kidd bugün bir Risotto değildir, bir Magneto değildir, bir Toki değildir, o yüzden pek büyütmemek gerek. :)

Diğer yandan Dof için Kiddle vs atmak adı gibi çocuk oyuncağıdır. Dof Kiddin çevreden toplayacağı metali bile iplik haline getirebilir. Velhasıl Kiddin zamanı var daha olgunlaşması için. :)
Dofi iplik yapıyordu demi iyi hatırlattın.
O zaman Kid`in karşılaşabileceği en kötü rakip diyebiliriz.

Oysa total güç olarak bakarsak Kid üstündü yazık oldu iyi karşılaşma olabilirdi.

Oyumu Lucci'yer vermiş olsam da Kid zayıf değil. Kolunu Mom'un kumarında kaybetmiş olabileceğini düşünüyorum. Kaido'dan da temiz bir dayak yedi. Şu sıralar yasayabileceği en kötü şeyleri yaşıyor. Beklentim gerçekten yüksek.

Mesela Luffy Roger olacaksa, Kid Beyazsakal olur.. Bence böyle :)

Aşağı yukarı denk karakterler. Lucci Sabo ayarına daha yakın. Kidd'den bir beklentim var ama meyvesi ne yapabilir bir türlü kafamda oturmuyor. Metal kütleleriyle Lucci'yi yenebileceğini hayal edemiyorum mesela. Belki Fujitora'nın Dressrosa'da yaptığı kadar büyük çapta bir kütle oluşturabilirse yenebilir. Onun dışında demir parçalarıyla yenilecek bir adam değil Lucci. İki sene öncesinde rankyakuyla çelik doğruyordu bu adam. Şimdilik oyum Lucci'ye.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık