Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Rob Lucci vs. Eustass Kid

Kim kazanır ?

• Rob Lucci

Kullanılan: 87 32.7%
  • Eustass Kid

Kullanılan: 173 65.0%
  • Yenişemezler

Kullanılan: 6 2.3%

• Kullanılan toplam oy
    266
Aşağı yukarı denk karakterler. Lucci Sabo ayarına daha yakın. Kidd'den bir beklentim var ama meyvesi ne yapabilir bir türlü kafamda oturmuyor. Metal kütleleriyle Lucci'yi yenebileceğini hayal edemiyorum mesela. Belki Fujitora'nın Dressrosa'da yaptığı kadar büyük çapta bir kütle oluşturabilirse yenebilir. Onun dışında demir parçalarıyla yenilecek bir adam değil Lucci. İki sene öncesinde rankyakuyla çelik doğruyordu bu adam. Şimdilik oyum Lucci'ye.
Ha işte o son yazdığın nedenlerden dolayı bende Lucci diyorum .
Kid'in meyve tam görünmedikce bu tür adamlara karşı hep eksiği olacak gözümde.

Cracker`i binbir yardımla yendi.
Nami ıslatmasına rağmen g4 ile ana vücuda deyip bir darbede halledememiş.
O dövüşte yenebilecek kadar güçlü olsa bu tip saçma sapan hallere bürünmeden yenerdi zaten.

Urouge sanıldığı kadar güçlü birini yenmemiştir.
Luffy ile aralarında fark kalmıyor yoksa.
Binbir yardımı saysana ? İşine gelen şeyleri abartma kardeşim.

Kid pıçak atar ama luccinin tekkaisini geçemez. :D

Kid Cp0 liderini yeniyorsa kutsallar hemen intihar etsin.Bir posta dayakta Lucci atar.Kid'in daha Apoo'yu alacağı kesin değil birbirlerine dayılanıyorlardı ama kedi köpek gibiler.

Aşırı büyük bir beklentiye giriyorsunuz bence Kid konusunda elbet ilerlemiştir ya da belli bir potansıyeli vardır ama siz Luffy ile kıyaslamayı bıraktınız Jozu dan Dof dan ondan bundan üstün görmeye başladınız. Bu da benim komiğime gidiyor açıkca Law kadar olsun yeter.
Jozu ile hiç kıyaslamadım ki hiç :(
Şu anda Dof kadar da yoktur ki zaten Luffy de yok. Bence şu an Luffy kadar seviyesi. Law'dan kesinlikle üstün bir durumda.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık