Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Rob Lucci vs. Eustass Kid

Kim kazanır ?

• Rob Lucci

Kullanılan: 87 32.8%
  • Eustass Kid

Kullanılan: 172 64.9%
  • Yenişemezler

Kullanılan: 6 2.3%

• Kullanılan toplam oy
    265
Big Mom un komutanları : 860 ve 932 milyon değerlerinde. As komutan olmayan Tamago bile 429 milyon ödülü var. 4.Tatlı komutan muhtemelen 650-700 milyon civarlarındadır. Urouge bu adamı indirmiş düşün. Kid ise nereye saldırsa resmen kovuluyor. Ödülüde pek bir etki etmedi 470 m.
Wb tayfasının en güçlü üçlüsü Marco,Vista,Jozu üçlüsüdür muhtemelen.
Ace ise 550 ödül alıyor.

Yani 4. adam o kadar güçlü olmayabilir.
Keza Uroyge kendine göre bir rakipte bulmuş olabilir.
Urouge darbe yiyince kas gücü artan bir karakter.
Eğer Luffy gibi yeterince sağlam yumrukları olmayan biri geldiyse yenmiş olabilir.

Kid karakter ağırlığı,Killer gibi bir sağ kola sahip olmasıyla Luffy için bir rakip olarak tasarlanmış.

Urouge ise muhtemel potansiyeli Jozu filandır.

Ace ise 550 ödül alıyor.

Eğer Luffy gibi yeterince sağlam yumrukları olmayan biri geldiyse yenmiş olabilir.

Karakter ağırlığı,Killer gibi bir sağ kola sahip olmasıyla Luffy için bir rakip olarak tasarlanmış.
Ace öylesine girdi komutanlığa resmen fakat ödülünü bir hayli arttırdı diğerlerinden çok sonra girmesine rağmen. Bu ödüle bakarak diğer kaptanların ödülünün aşırı derecede fazla olacağını düşünüyorum. 4.Kaptan Thatc miydi neydi adını unuttum eğer o meyveyi yeseydi çok aşırı güçlü olurdu. Teach'in onunla teke tek atmak yerine gizlice arkadan öldürüp kaçması belkide gücünün bir göstergesidir.

Biriniz gelir der Teach taktiksel olarak yaptı hızlıca öldürüp kaçması lazımdı felan. Teach eğer teke tek adil bir dövüş isteseydi herkes onay verirdi diye düşünüyorum . Böylece hem meyveyi alırdı eğer adamdan güçlüyse hemde BeyazSakal peşine düşmezdi . Buda demektirki Teach meyvesiz o adamdan güçsüzmüş.

Cp0Lucci

Ace ise 550 ödül alıyor.

Kid karakter ağırlığı,Killer gibi bir sağ kola sahip olmasıyla Luffy için bir rakip olarak tasarlanmış.

Urouge ise muhtemel potansiyeli Jozu filandır.
Tamago diyorum bak as komutan olmayan 429 milyon ödüllü. Tatlı komutan ondan en az 200 milyon fazla olması lazım mantıken. Ace i salla o boşalan koltuğa oturdu, Teach daha meyvesizken geçebilirdi o koltuğa.

Ace öylesine girdi komutanlığa resmen fakat ödülünü bir hayli arttırdı diğerlerinden çok sonra girmesine rağmen. Bu ödüle bakarak diğer kaptanların ödülünün aşırı derecede fazla olacağını düşünüyorum. 4.Kaptan Thatc miydi neydi adını unuttum eğer o meyveyi yeseydi çok aşırı güçlü olurdu. Teach'in onunla teke tek atmak yerine gizlice arkadan öldürüp kaçması belkide gücünün bir göstergesidir.

Biriniz gelir der Teach taktiksel olarak yaptı hızlıca öldürüp kaçması lazımdı felan. Teach eğer teke tek adil bir dövüş isteseydi herkes onay verirdi diye düşünüyorum . Böylece hem meyveyi alırdı eğer adamdan güçlüyse hemde BeyazSakal peşine düşmezdi . Buda demektirki Teach meyvesiz o adamdan güçsüzmüş.
Meyveyi kesin vereceğinin garantisi yok.
Bunun yanında Teach`i farketmeyip yenilmeside bir güçsüzlük göstergesi gözümde.
Ben pek güçlü olduğunu sanmıyorum.

@Crocodilebaroqueworks

Wb tayfasında da Jinbei vardı. Ace ile oldukça yakın güçteydi.
Keza diğer tümenlerden güçlüdür.

Urouge hadi Vista gücünde olsun Kid direk marco ayarıdır o zaman ...

Son düzenleme:

Cp0Lucci

@Crocodilebaroqueworks

Urouge hadi Vista gücünde olsun Kid direk marco ayarıdır...
Ben ondan bahsetmiyorum. Urouge , Vista gücünde değildir. Puanlamalarımı yazdım zaten. 4.tatlı komutan = 650 milyon desek Urouge 700 milyon eder. Kid te Ace gücünde falandır 550 diyelim. Vista ise Mihawk gibi bir adamı tutuyor 850'den aşağı değildir.

Kid Marco ayarı değildir, eski Ace ayarıdır şuan ( Daha öncede dediğim gibi ilerde ne olur bilemem ama şuanki durumu vasat )

@Crocodilebaroqueworks

Urouge hadi Vista gücünde olsun Kid direk marco ayarıdır o zaman ...
Teach'in eskidende ne kadar güçlü ve gözü pek bir adam olduğunu biliyoruz tam bir korsan ve Shanks'ın gözündeki yaranın sahibi bu yarayı yapabilen adam kolayca birini arkadan öldürebilir diye düşünüyorum aradaki güç farkının önemi yoktur . Önünde Akainu olsa yine öldürürdü. Anca WhiteBeard de işlemez o taktik çünkü aşırı derecede dayanıklı arkadan bi 100 kez felan sallaması gerek :D

Ben ondan bahsetmiyorum. Urouge , Vista gücünde değildir. Puanlamalarımı yazdım zaten. 4.tatlı komutan = 650 milyon desek Urouge 700 milyon eder. Kid te Ace gücünde falandır 550 diyelim. Vista ise Mihawk gibi bir adamı tutuyor 850'den aşağı değildir.

Kid Marco ayarı değildir, eski Ace ayarıdır şuan ( Daha öncede dediğim gibi ilerde ne olur bilemem ama şuanki durumu vasat )
Urouge'nin 700 milyon ederse Luffy'den de Law'dan da güçlüdür.

Yada yonkou elemanlarına fazladan ödül koyuyorlar başka açıklaması yok.

Urouge...700
Luffy ve Kid`in 1 milyardan aşağı olmaz.

Muhtemelen yonkou elemanlarına fazladan ödül veriyorlar.
Çünkü mangada bu ödül konusunda inanılmaz bir artış oldu.

Son düzenleme:

Cp0Lucci

Urouge'nin 700 milyon ederse Luffy'den de Law'dan da güçlüdür.

Yada yonkou elemanlarına fazladan ödül koyuyorlar başka açıklaması yok.
Nasıl Luffy den güçlü ? Sen Luffy 500 milyonluk bir adam olarak görüyorsun heralde? Luffy şuanki gücü bana göre 1 milyardan aşağı değildir. 860 milyon ödüllü Cracker'i göbeğiyle uçuruyor. Law 500 milyon ona yakışan ödül bak bu ama Luffy ile karıştırma onu.

Nasıl Luffy den güçlü ? Sen Luffy 500 milyonluk bir adam olarak görüyorsun heralde? Luffy şuanki gücü bana göre 1 milyardan aşağı değildir. 860 milyon ödüllü Cracker'i göbeğiyle uçuruyor. Law 500 milyon ona yakışan ödül bak bu ama Luffy ile karıştırma onu.
Cracker`i binbir yardımla yendi.
Nami ıslatmasına rağmen g4 ile ana vücuda deyip bir darbede halledememiş.
O dövüşte yenebilecek kadar güçlü olsa bu tip saçma sapan hallere bürünmeden yenerdi zaten.

Urouge sanıldığı kadar güçlü birini yenmemiştir.
Luffy ile aralarında fark kalmıyor yoksa.

Cp0Lucci

Cracker`i binbir yardımla yendi.
Nami ıslatmasına rağmen g4 ile ana vücuda deyip bir darbede halledememiş.
O dövüşte yenebilecek kadar güçlü olsa bu tip saçma sapan hallere bürünmeden yenerdi.
Göbeğiyle ana bedenine tek yaptığı saldırıyla adamı yeniyorsa Luffy ondan güçlüdür. Luffy'nin daha görmediğimiz tekniğide vardır.

Luffy, Buggy'i de seri başında Nami yardımı olmadan yenemiyordu ama biraz sonra Arlong'u yendi. Luffy, Buggy'den güçsüz mü diyelim orada ? Luffy'nin daha tüm gücünü gösterdiğini düşünmüyorum ben

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık