Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tanıtım] Re: Zero Kara Hajimeru İsekai Seikatsu

son bölümle ilgili
Şimdi izledim bölümü. Bölüm Ottoya karşı olan tüm bakış açımı değiştirdi. İlk gözüktüğünde fazla ezik bir tiplemeydi. Yavaş yavaş adam oluyo. Garf vs Ram kısımları da güzeldi ama hiçbir şekilde Emiliaya ve ağlayışına katlanamıyorum. Subaru da seve seve bunu mu sevmiş yani? Zevksiz...

Silinmiş Üye

son bölümle ilgili
Şimdi izledim bölümü. Bölüm Ottoya karşı olan tüm bakış açımı değiştirdi. İlk gözüktüğünde fazla ezik bir tiplemeydi. Yavaş yavaş adam oluyo. Garf vs Ram kısımları da güzeldi ama hiçbir şekilde Emiliaya ve ağlayışına katlanamıyorum. Subaru da seve seve bunu mu sevmiş yani? Zevksiz...
Otto'yu ben de seviyorum, çok masum ve Subaru'nun tek dostu diyebilirim. İleride yine baya iş yapıyor.
Emilia çok zorluk çekti. Üstünde büyük bir sorumluluk var, bence normal.

Silinmiş Üye

Subaru yardım etçem, seni seviyorum dedikçe inat edip tersleyip ağlaması sinirimi bozuyo ya :/
Terslemiyor; Emilia, Subaru'ya çok değer veriyor. Öldüğü zaman çok üzülüyor. Bu aşk işlerini seçimlerden sonra düşüneceğini söylemişti hem de. Şurada daha serinin başında ne kadar güvendiğini ve değer verdiğini gösterecek bir Light Novel spoilerı var ama çok önemli değil.
Konakta Rem tarafından öldürüldüğü döngüde Emilia, Rem'in yaptığını öğreniyor ve bu yüzden onlara güvenemeyip konaktan ayrılıyor.

Terslemiyor; Emilia, Subaru'ya çok değer veriyor. Öldüğü zaman çok üzülüyor. Bu aşk işlerini seçimlerden sonra düşüneceğini söylemişti hem de. Şurada daha serinin başında ne kadar güvendiğini ve değer verdiğini gösterecek bir Light Novel spoilerı var ama çok önemli değil.
Konakta Rem tarafından öldürüldüğü döngüde Emilia, Rem'in yaptığını öğreniyor ve bu yüzden onlara güvenemeyip konaktan ayrılıyor.
sen bana ne dersen de ben hater gözüyle bakacağım :D

Üye silindi 6669

Bir bölüm Subaru ağlıyor diğerin de Rem,Ram,Emillia,Betty falan canıma tak etdi artık. 28 dakikanın 15 dakikası ağlamaya gidiyor. Hercai'de bile bunun yarısı kadar ağlamıyorlar.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık