Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tanıtım] Re: Zero Kara Hajimeru İsekai Seikatsu

Sonunda bitirdim. Ortam cıvıl cıvıl ama vahşetten geçilmiyor kendine has değişik bir havası var serinin ve sürekli ne olacağını merak ediyorsun. İkinci sezon ilk bölümü de izledim yani o kadar çok gizem ve malzeme var ki elde rahat 25 bölümden 2 sezon daha gider bu anime. Çizgisini bozmadan devam eder umarım. Subaru dünyanın hem en şanslı hem de en şanssız adamı. Çekmediğim dertler çile kalmadı feryatsız gündüzüm gecem olmadı diye geziyor her bölüm. Ama bir yandan da etrafını melekler sarmış sevgiye boğuluyor. Kafasının çoğu zaman geç basmasından ve yer yer karakterindeki aşırı dalgalanmalarından ötürü bayağı sövsem de sonuç olarak adamın dibi diyebileceğim bir ana karakteri var serinin. Ama senin yerinde ben olsam yeminle iki aya barış ve huzur getirirdim o topraklara anasını satayım az daha konsantre ol lan elindeki yeteneğe. Gerçi eleman gayet sıradan bir insan evladı yaşadığı şeyin travma yaratması normal ama insan alış artık be diyor :/

5 ve 6'yı daha izlemedim ama bu sezon çok fazla şey atlıyorlarmış gibi geliyor bana ya. Hani novel okumaktan tiksinirim o yüzden kontrol de edemiyorum ama bir şeyler eksik. Gerçi yine de iyi seri zevk veriyor her türlü
Ufak tefek farklar olduğunu söyleyenler vardı yorumlarda. Genelde manga-anime farkı olduğunda ne olduğunu anlaması nispeten kolay oluyordu fakat bunda light novel- web novel(sırası yanlış olabilir)- anime olunca işler epey karışıyor. 5. bölüm pek hatırımda kalmamış ama bu bölümün son dakikaları fena değildi.

Sıkmıyor seri akıyor bir şekilde. En iyi yanı bu sanırım.

7 bölüm özeti ; Beatrice aslında bir günah psikoposuymuş önceki bölümlerde "sendemi beni terkettin geus( Tembellik psikoposu) ) " demesinden anlamıştım zaten .Subaruyla tüm ilişkileri kendi kitabinda yazanlardan ibaretmiş gibi gösterildi ama Beatrice gönlünü kaptırmış belli.Emilia'nın halkın gözünde semapti kazanması için sınamayı geçmesi gerekiyor ama Açgözlülük Cadısı Subaruyu seçti bu ikilemde ne olacak hiç bilmiyorum ben ne izliyorum halen çözemedim.

7 bölüm özeti ; Beatrice aslında bir günah psikoposuymuş önceki bölümlerde "sendemi beni terkettin geus( Tembellik psikoposu) ) " demesinden anlamıştım zaten .Subaruyla tüm ilişkileri kendi kitabinda yazanlardan ibaretmiş gibi gösterildi ama Beatrice gönlünü kaptırmış belli.Emilia'nın halkın gözünde semapti kazanması için sınamayı geçmesi gerekiyor ama Açgözlülük Cadısı Subaruyu seçti bu ikilemde ne olacak hiç bilmiyorum ben ne izliyorum halen çözemedim.
Bence Subaru geçecek sınavları. Emilia iyice mala bağladı, Subaru olmasa kafayı yiyecek kız.

Üye silindi 1004

Yeni sezon nasıl gidiyor? Bu ara bir takım ilişkilerim bittiği için Subaru gibi bir simp'i izleyip bana kötü örnek olmasını istemiyorum. Saburu'yu izleyip salya sümük mesajlar falan çekeriz sonra. Simp herif...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık