Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tanıtım] Re: Zero Kara Hajimeru İsekai Seikatsu

Reme karşı yaptığının şerefsizlik olduğunu kabul etsem de, Subaru aslında sıradan ama inatçı birini oynuyo. Baya halktan biri gibi. Diğer MCler gibi aman aman hedefi ya da istisnai bi karakteri yok ki buna rağmen o depresyonların üstesinden gelme şekli benim gözümde Subaruyu kaliteli bir MC yapıyo
İlk başta bende böyle düşünmüştüm, hatta en sevdiğim MC bile olmuştu ta ki şu şovalye ile vs atana kadar. O sırada yaptıkları gözümden düşürdü bir daha da toplaymadı.

Orada Subaruyu başından savmak için söyledi. Zaten Puck'ta bunu fark edip şakasına çök kötüsün tarzı bir şeyler dedi ama Subaru o mevzulara uzak olduğu için anlamadı.
İlk bölüm olduğundan o kadar irdelemedim ama Satella olduğunu söylerken bilinçliymiş yani Emilia olarak söylemiş ben teorimi hala savunuyorum aynı bedendeler.Satellayım demesi başından savmak için değil çünkü söylmeden önce derin bir nefes alıyor ve tedirgin, başından savmak istese ben korkunç cadıyım korkmadınmı benden derdi .

Satellayım demesi aslında halktan öğrenip kendisini kandırdığını düşünmesin diye .Düşünsene halk herkesin ortasında korkunç cadı satella diyor Subaru hani sen Emiliaydın beni kandırdın dese dahada kötü olacak o yüzden peşin peşin söylüyor savmak için değil tabiki.

Son düzenleme:
:):eek::oops::hoo::artiz::eek: Bölüm içinde duygu gelgitleri yaşadım adama ölümlerini izlettiler Emilia nasıl tırlatmasın Şrfsiz Subaru .Cadı harbi cadı tek isteği var arzularına köle bulmak bana artık sempatik gelmiyor echidnamı neyse o 400 yıl boş bi merak için bekletiyor .Aslında birde mesaj var orada insanlar hep mehdi gelecek bizi kurtaracak gibi bakıyor gerçek hayatta insanların mehdi profili mükemmel insan olduğu için 40 yıl o insanı bekliyor onun gibi aslında .Beatrice mükemmel insanı bekledi 400 yıl kendi salaklığıda aynı zamanda .Satella denen şıllık geldi neden çağırdığını açıklar en azından tek merak ettiğim nokta bu.

2-3 gün önce biraz bakayım dedim. İlk sezonu gerçekten hoşuma gitmişti. Bu sezon ise hiç hoşuma gitmedi nedense. Hatta ikinci bölümde bıraktım. Çok fazla mızmız karakter var sanki bu sezonda. Belki ilk sezon da öyleymiştir ama ilk sezonu gayet güzel bir şekilde bitirdiğimi hatırlıyorum. Kısaca eski tadı alamadım.

Yarım kalan sezonun ilk bölümü geldi. Subaru sağlam simp ya ahahahahahaha.

Bölümün başları yavaş olsada sonlara doğru bir şeyler oldu. Genel olarak güzeldi.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık