Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tanıtım] Re: Zero Kara Hajimeru İsekai Seikatsu

Silinmiş Üye

Re:Zero Lost in Memories mobil oyununa yeni bir IF hikayesi geliyor.

Rem Betelgeuse tarafından öldürüldükten sonra Subaru Rem'in sözünü dinleyip Puck tarafından öldürüleceği rotada malikaneye gitmek yerine kaçmayı seçiyor.

Silinmiş Üye

Subaru'nun yeni IF'teki resimleri böyle, aradan 20 yıl geçiyor. Bu süreçte bir şekilde Aldebaran'a benziyor. Giyim stili, kılıç seçimi ve hatta Aldebaran'ın kolu olmayan tarafında Subaru'nun mekanik bir kolu var. Ve yine aynı şekilde Aldebaran'ın sağ kolundaki yara Subaru'da da var. Yaralara kadar olan benzerliğin sebebini merak ediyorum doğrusu. Patrasche'nin 20 yıl Subaru'ya sıkı sıkıya sadık kalıp yanında durması detayı da çok güzel. Acaba sonunda Subaru'nun güzel bir şekilde, olgun bir kafayla savaşabileceğini görebilecek miyiz ?

Arc 5'te Aldebaran ve Capella arasındaki savaşta Aldebaran Capella'ya, onu yenmek için onun üzerinde bir taktik denemiş olduğunu ancak başarısız olduğunu söyler. Tabi Capella anlayamaz çünkü Al ona henüz bir şey yapmamıştır. Bunun anlamı da aslında Aldebaran'ın o taktiği deneyip ölmüş, veya zamanı geri almış olabileceğidir. Yani Subaru gibi "Ölümden Dönüş" yeteneğine sahip olabilir. İkisi de Subaru'nun geldiği Dünya'dan olduğu için de böyle bir yeteneğe sahip olması şaşırtmazdı. Bu sebepten dolayı yeni IF'te Aldebaran, Subaru'ya ,eğer varsa, bu gücün bildiği özelliklerini ona anlatmış olabilir.

2. sezonu yeni izleyebildim. İlk sezona nazaran temposu daha düşük, kendi kuyruğunu kovalayan bir hikaye var. Haliyle baymaya başlıyor bir noktada.
Karakter gelişimine odaklanmış iki adet part. Yani bunu gelişimi aralara serpiştirseydi çok bir şey değişmezdi ya. Tüketilebilirlik katardı hem seriye. Özellikle part 2 için biraz ümitliydim de cıks. İlk sezondaki hava yerini başka bir şeye bırakmış. Yıllar önce izlediğimde çok beğendiğimi hatırlıyorum o sezonu. Peşine şu iki parçalı sezonu izleseydim muhtemelen 3. sezona hiç bakmama kararı alırdım. Fakat o ilk sezon için 3. sezona da bakacağım çıkınca.

İlk sezonunu ayıla bayıla izlediğim animenin iki yıldır beklettiğim ikinci sezonunu bitirmek üzereyim. Bekletme sebebim de sıkıntıdan devamını getirememekti. Bu sefer ekstra çabaladım izlemek için. İlk sezon ne kadar yağ gibi akıyorsa bu sezon o kadar can sıkıyor. Ben böyle temposuzluk böyle boş beleş muhabbet aşkı görmedim. Re Zero'nun iki bölüme ayrılmış ikinci sezonunu izlemek manga okurken yanlışlıkla iki üç sayfa atlayıp ben nereye geldim şimdi demek gibi hissettiriyor. Bir şeyler eksik atlanmış ama ne olduğunu görmediğin için adını koyamıyorsun. Kaç tane anime izledim bugüne kadar bilmiyorum sayamam ama yemin ederim izlemekte re zero'nun ikinci sezonu kadar zorlandığım bir anime olmamıştı daha önce. İlk sezonun hatırına çıktığında üçüncü sezonunu ve gelirse devamını da izlerim ama yapacağınız işe sıçam ben sizin ya bu neydi böyle yordu mahvetti beni ekran başında. İnadının Allah belasını versin küçük sıçmık beatrice

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık