Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Rayleigh Zirve Döneminde Hangi Seviyededir?

Sizce ?

• Korsanlar Kralı Seviyesindedir.

Kullanılan: 34 7.6%
  • Yonkou Seviyesindedir.

Kullanılan: 272 61.0%
  • Amiral Seviyesindedir.

Kullanılan: 119 26.7%
  • Amiral Alamaz.

Kullanılan: 21 4.7%

• Kullanılan toplam oy
    446
WB-Marco ve Roger-Ray örneği aynı değil.Marco ve WB arasında ast-üst ilişkisi daha fazla.Roger ise Ray'a direk ortak diyor.Luffy-Zoro ve Roger-Ray ilişkisini diğer yonkoların kaptan-sağ koluyla bir tutmak yanlış.Oda bu iki tarafın ilişkilerini daha farklı çiziyor bu da doğal olarak güç dengesine yansıyor.
Valla buna katılmıyorum. Marco ve Ray açısından bakmaktan ziyade Wb ve Roger açısından bakmak lazım. Roger'ın yanına Marco'yu versek ona da ortak benzeri bir şey derdi. Adamın kişiliği buna yatkın. Ama Wb'nin yanına Ray'i versek o Wb yine o ast-üst ilişkisini yansıtırdı. Sadece ortak kelimesinden yola çıkıp Roger-Ray'in güç seviyeleri birbirine yakındır, demeyi doğru bulmuyorum.

Ray şu anda yaşlı Shanks.Onun gücünün de amiralden daha yukarıya düşeceğini düşünüyorum.
2 kat acı diye bir bilgi yok, daha fazla acı alıyor bunun kat sayısı nedir bilmiyoruz. ''Yanlış bilgi'' vermeyelim.

One Piece Green'de geçiyor. 3 Amiralin bile yenemeyeceği kuvvette denmiş Karasakal'ın ilk tasarımı için. Aynı diğer logialar gibi olsa herhalde 3 tane logia'nın bir logiayı yenmesi gerekirdi, gücü daha üstün olduğu için böyle bir bilgi geçmiş. Burada ''kısmen yanlış'' bir bilgi bulunmuyor, tam aksine diğer logialar gibi demek yanlış bilgi vermek olur.

Ancak E.Oda aşırı güçlü bir karakter yaratmak istemediği için vazgeçmiş, lakin seri sonunda bu güce ulaşılmaması için bir sebep yok.
Eğer kaynak güvenilirse bu iyi bir bilgi.Sonra da çok değiştirmemiştir bir amiralin günlerce kapışıp yenebileceği amiral seviyesindedir.Tek meyveli karasakalın amiral edeceğini hep söylüyordum.Beyazsakalın yaralı olmasının önemi yok aksi takdirde bu adamın ne haddine dibine sokulup beyazsakalla vs atmak direk tayfayla dalmak varken.Kendine de güveniyordu baya.Amirallere denemedi wb ama karasakalı görünce tepesine binmeyi denedi.O yüzden amiraller karasakaldan üstün görülüyordu ama ben hiç sanmıyorum.Tamamen beyazsakalın yaklaşımı belirleyiciydi.Tepeden inme yonkou olmaz zaten.

Valla buna katılmıyorum. Marco ve Ray açısından bakmaktan ziyade Wb ve Roger açısından bakmak lazım. Roger'ın yanına Marco'yu versek ona da ortak benzeri bir şey derdi. Adamın kişiliği buna yatkın. Ama Wb'nin yanına Ray'i versek o Wb yine o ast-üst ilişkisini yansıtırdı. Sadece ortak kelimesinden yola çıkıp Roger-Ray'in güç seviyeleri birbirine yakındır, demeyi doğru bulmuyorum.
Adam Roger-Ray'ın ilişkilerini bu şekilde yansıtarak Ray'in gücüyle ilgili daha iyi bir fikir veriyor bana göre.Bilmem kaç yıl adam akıllı bir dövüşe girmemiş,yaşlı Marco'nun azda olsa Kizaru'yu tutabileceğini düşünüyor musun ? Kizaru vs Ray uzasa bana görede Ray için sıkıntı olurdu ama adam en azından tutabiliyor.Bu tutma işini Marco'nun ancak genç hali yapabilir ki mfde de bunu yaptı zaten.Yaşlı ve uzun zamandır dövüşe girmemiş Marco'nun Kizaru'yu tutacağını sanmıyorum.

Bende sana katılmıyorum. Roger maceraya başlarken tip Lufy ve Ray'e gel diyor. Diğer yonkolarda bu tip bir şey görmedik. Mom çocuğu bir kere Wb zaten ayrı bir dünya. Kara kral diye ayrılmış bir efsane. Oda istese kimseyi ayırmazdı ya da 3 kişiyi gösterirdi. Roger ve iki adamı şeklinde ama yapmamış. Sbs sorusunda baa da Shanks veya ayyaş Ray olsa hepsini 100.000 de bayılırdı diye cevap veriyor ama soruda Ray sorulmuyor. Shanks ve Ray İması bence açık ve net.

Bende sana katılmıyorum. Roger maceraya başlarken tip Lufy ve Ray'e gel diyor. Diğer yonkolarda bu tip bir şey görmedik. Mom çocuğu bir kere Wb zaten ayrı bir dünya. Kara kral diye ayrılmış bir efsane. Oda istese kimseyi ayırmazdı ya da 3 kişiyi gösterirdi. Roger ve iki adamı şeklinde ama yapmamış. Sbs sorusunda baa da Shanks veya ayyaş Ray olsa hepsini 100.000 de bayılırdı diye cevap veriyor ama soruda Ray sorulmuyor. Shanks ve Ray İması bence açık ve net.
Bence bunun nedeni de o güne kadar aktif bir şekilde h.hakiyi kullandığını gördüğümüz 2 kişi vardı biri Şenks diğeri Rey.Tabi bu işin bencesi senin dediğin gibi de olabilir.

Daha dur şimdi 1 KK +1 Yonkou,ee bunun sol kolu da en kötü bir Amiral etse 1 KK + 1 Yonkou + 1 Amiral gücünde sol kol bir Garp'ı indirememiş yazıklar olsun.
Büyük rezillik hem de. Ama artık ben emin oldum Garp bunları yakalayacağım ayağına bunlarla piknik yapmaya gidiyormuş!

Aynen. Roger-Ray ikisi birden Allah ne verdiyse dalmış ama Gaaaaap işte, adam kahraman!
Roger çok sevecen adam hep ondan bunlar. Yoksa hiç kimseyi öldürdüğünü duydun mu hiç! Koramiral'den kahraman mı olurmuş? Peh...

Büyük rezillik hem de. Ama artık ben emin oldum Garp bunları yakalayacağım ayağına bunlarla piknik yapmaya gidiyormuş!

Roger çok sevecen adam hep ondan bunlar. Yoksa hiç kimseyi öldürdüğünü duydun mu hiç! Koramiral'den kahraman mı olurmuş? Peh...
Bence Roger KK'lık yolunda Garp'tan yardım istemiştir daha önce yapmadığı bir şey değil sonuçta Ace'in yükümlülüğünü de almasını istemişti. :D

Bence bunun nedeni de o güne kadar aktif bir şekilde h.hakiyi kullandığını gördüğümüz 2 kişi vardı biri Şenks diğeri Rey.Tabi bu işin bencesi senin dediğin gibi de olabilir.
Yani büyük olasılıkla öyle, tutup da Kaido'nun bir adamı var şu kadar bayıltırdı demez ama ray vermesi de gerekmezdi. Kata 60 bin, Dof 100 bin Hancock? Bin diyecek hali yok. Kizaru trol da olsa amiral ve saygı duyuyor ayyaşa hem bence yeni nesil eskisini geçemeyecek. Hep bu algı var ama yaş olarak çok imkan vermiyorum.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık