Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Rayleigh Zirve Döneminde Hangi Seviyededir?

Sizce ?

• Korsanlar Kralı Seviyesindedir.

Kullanılan: 34 7.6%
  • Yonkou Seviyesindedir.

Kullanılan: 272 61.0%
  • Amiral Seviyesindedir.

Kullanılan: 119 26.7%
  • Amiral Alamaz.

Kullanılan: 21 4.7%

• Kullanılan toplam oy
    446
Kardeşim bi abartiniz rayleighi ulan tamam adam güçlü ama abarmayin yonkoular nereden bilsin rayleigh nerede iki hükümet bildiği halde neden saldirmadi rayleighe basit hükümet istese rayleighi öldürmez mi?
Tamam ben de bunları soruyorum zaten. Ayrıca poneglyph arayıp bulan Yonkou, Rayleigh gibi bir ayaklı poneglyphi neden aramasın ya da bulamasın bunu merak ediyorum.

Adamlar Roger vs Şikiye bile sadece bir Amiral gönderirken Reylihe iki tane göndereceklerdi yani ?

Serideki denizci vs korsan çatışması bellidir.Denizci kovalar korsan kaçar.Mf ekstra bir durumdu.Bir benzerinin daha yaşanacağını sanmıyorum.Wanoya tek gitse Shogun olacak adam Sakazuki bir diğer eşiti Borsalinoyu Wanoya yollamıyor.Neden çünkü kahraman Luffy olcek.

Seri de 2 amiralin görevli olduğu bir durum oldu mu? Mf hariç?
Robin in adasına saldırılarken vardı ama galiba ama rutbeleri koramiraldi
Tamam ben de bunları soruyorum zaten. Ayrıca poneglyph arayıp bulan Yonkou, Rayleigh gibi bir ayaklı poneglyphi neden aramasın ya da bulamasın bunu merak ediyorum.
Ben zaten rayleigh güçsüz demedim ki yonkou olsun amiral olsun kaçabilecek gücü var. Rayleigh bir Amiral ile dövüşse ve kazansa bile olür diyorum ve eğer denizciler istese gerekirse iki amiral cp0 gonderir yine de yakalarlar.

Adamlar Roger vs Şikiye bile sadece bir Amiral gönderirken Reylihe iki tane göndereceklerdi yani ?

Serideki denizci vs korsan çatışması bellidir.Denizci kovalar korsan kaçar.Mf ekstra bir durumdu.Bir benzerinin daha yaşanacağını sanmıyorum.Wanoya tek gitse Shogun olacak adam Sakazuki bir diğer eşiti Borsalinoyu Wanoya yollamıyor.Neden çünkü kahraman Luffy olcek.
Shiki'nin karşısına garp ile Sengoku çıkmadı mi garp koramiral olsa bile amiral seviyesi olduğu kesin.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık