Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Rayleigh Zirve Döneminde Hangi Seviyededir?

Sizce ?

• Korsanlar Kralı Seviyesindedir.

Kullanılan: 34 7.6%
  • Yonkou Seviyesindedir.

Kullanılan: 272 61.0%
  • Amiral Seviyesindedir.

Kullanılan: 119 26.7%
  • Amiral Alamaz.

Kullanılan: 21 4.7%

• Kullanılan toplam oy
    446
Bu seride kimse iki amirali aynı anda alamaz.
Roger ve Beyazsakal'ın gençliği neden alamasın?

Luffy'nin Zirve Savaşında 3 Amiralin karşısına çıkması, ve Aokiji'nin henüz bunun için daha çok yolun var demesi, E.Oda'nın bir bakıma Luffy'nin gideceği yolu gösteriyor. 3 Amiral ile aynı anda dövüşecek bir seviyeye gelinmemesi için hiçbir sebep görmüyorum.

Yonko olmayan Karasakal Garp ve Sengoku'ya aynı anda meydan okuyorsa, aynı şekilde Shiki'de öyle, Korsan Kral için 3 Amirale karşı savaşmak imkansız değildir.

Karasakal'ın ilk tasarlanışında tek meyveliyken 3 Amiralin gücünün bile kendisine yetmeyeceği şeklinde bir bilgi vardı, bu sonradan değişti ve Karasakal'a deprem gücü de eklendi. Değişiklikler normal, önemli olan ana fikir.

Yonkou seviyesine şaşırmaya gerek yok bence. KK tüm Grand Line'ı fethediyor. Yani sağ kolu da 4 yonkousundan birisi kadar güçlüyse buna şaşıracak pek bir şey yok. Kesinlik taşımasa da , olma ihtimali var. Saçma bulanlar için söylüyorum tabi ki.

Yaşlı haliyle Amiral ile kapışan adam en güçlü döneminde Yonkou felan olabilir.
Amiral ile mi kapıştı:( Mihawk vs Vista benzeri bir şey oldu. Kizaru şekerleme yaptı, ne gösterdi ki Kizaru'da kapışma deniyor. Meyvesini kullanmadı bile düzgünce.

Bu Kara Kral lakabındaki Kara'lık nereden geliyor acaba:confused:

Rayleigh' in yaşadığını kimse bilmiyor mu? Bigmom, Raftel' in yerini bilen birini rahat bırakmazdı bence.
Yoksa bulaşmıyorlar mı? :oleyo2:

Bana şunların cevabını ver hacım:

1- Rayleigh'in yerini denizciler uzun zamandır biliyorken neden hiç bir şey yapmamış?
2- Rapor Garp'a geldiğinde neden karşı hamle düşünmüyor?
3- Garp denizciler iki efsaneyle birden başa çıkabilir mi? derken neyi kastediyor?
4- Madem Kizaru tek başına nefes nefese kalan Rayleigh'i alabilirdi neden Rayleigh tek başınayken zorlamadı?
5- Rayleigh Kizaruyla dövüştükten sonra mekanında kalmaya devam etti? Sence neden?
6- Korsanlar kralının sağ kolunun seviyesi nedir?
Aralarından birine cevap veriyim kizaru trolun teki oraya Luffyi öldürmek için gitti ayrıca gerekirse iki üç amiral gider öldürürlerdi hükümet demek ki tehtid olarak görmüyor.

Rayleigh' in yaşadığını kimse bilmiyor mu? Bigmom, Raftel' in yerini bilen birini rahat bırakmazdı bence.
Yoksa bulaşmıyorlar mı? :oleyo2:
Kardeşim bi abartiniz rayleighi ulan tamam adam güçlü ama abarmayin yonkoular nereden bilsin rayleigh nerede iki hükümet bildiği halde neden saldirmadi rayleighe basit hükümet istese rayleighi öldürmez mi?

Roger ve Beyazsakal'ın gençliği neden alamasın?

Luffy'nin Zirve Savaşında 3 Amiralin karşısına çıkması, ve Aokiji'nin henüz bunun için daha çok yolun var demesi, E.Oda'nın bir bakıma Luffy'nin gideceği yolu gösteriyor. 3 Amiral ile aynı anda dövüşecek bir seviyeye gelinmemesi için hiçbir sebep görmüyorum.

Yonko olmayan Karasakal Garp ve Sengoku'ya aynı anda meydan okuyorsa, aynı şekilde Shiki'de öyle, Korsan Kral için 3 Amirale karşı savaşmak imkansız değildir.

Karasakal'ın ilk tasarlanışında tek meyveliyken 3 Amiralin gücünün bile kendisine yetmeyeceği şeklinde bir bilgi vardı, bu sonradan değişti ve Karasakal'a deprem gücü de eklendi. Değişiklikler normal, önemli olan ana fikir.
O karasakal değişikliği neredeydi kaçırdık mı hiç hatırlamıyorum.Doğruysa baya ilginç.

O karasakal değişikliği neredeydi kaçırdık mı hiç hatırlamıyorum.Doğruysa baya ilginç.
Arkadaş kısmen yanlış bilgi vermiş doğrusu karanlık logiasi aynı diğer logialardan farkı olmayacak ve hiç acı hissetmeyecek şekilde tasarlanmış sonradan çok güçlü olacağı için karanlık logiasina 2 kat acı tam logia olamama dezavantajını vermiş Oda.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık