Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Pedro vs. Kyros

Sizce hangisi ?

• Kullanılan toplam oy
    116
Bi tarafta yanılmıyorsam 3000 dövüşte yenilmeyen Kyros, diğer tarafta az da olsa daha güçlü izlenimi oluşturan Pedro. Evet, ortada kaldığım bir karşılaşma oldu ama ben oyumu Kyros'tan yana kullanıyorum, o kadar dövüşü kazanan adamın illaki gördüğümüzden fazlası vardır.

Kyros hem meyvesiz hem de tek bacaklı olmasına rağmen hayvan gibi güçlü.Vergo ayarı,hatta daha güçlü bile olabilir iki bacaklı hali.Pedro ise muhtemelen Minklerin yeni kralı olacak iku-nekodan sonra.Yaş ve potansiyel kısmını es geçersek Minklerde pedro kadar güçlüsü yok liderler hariç.Minklere savaşçı ırk dendi.Ortalama gücü hakkında bir fikrimiz yok bu mink ırkının.
Ben Kyros alır diyorum.Daha güçlü gözüktü bana.

Çekişmeli geçer dedim ama güncelde var olan bir karakter diye kararsız kalan ona atıyor biraz sanırım. :/
Güncel değil ama sitede Dof'un elemanları ezme görüldüğü için Dof'un elemanını yenmek en büyük işi olan bir adama oy verilmez. Kyros muamma bi karekter yenebilir, çünkü adamın çok rahat yendiği rakibi belki yumurta kadar bile güçlü olabilir :bilmem:

Bi tarafta yanılmıyorsam 3000 dövüşte yenilmeyen Kyros, diğer tarafta az da olsa daha güçlü izlenimi oluşturan Pedro. Evet, ortada kaldığım bir karşılaşma oldu ama ben oyumu Kyros'tan yana kullanıyorum, o kadar dövüşü kazanan adamın illaki gördüğümüzden fazlası vardır.
İki bacaklı olsa Kyros derdim ben. Ama tek bacak Pedro gibi birine dezavantaj .

Güncel değil ama sitede Dof'un elemanları ezme görüldüğü için Dof'un elemanını yenmek en büyük işi olan bir adama oy verilmez. Kyros muamma bi karekter yenebilir, çünkü adamın çok rahat yendiği rakibi belki yumurta kadar bile güçlü olabilir :bilmem:
Şimdi kafamda kuruyorum bende ve Kyros 400 civarı ödül alacak bir adam olabilir ama Luffy ve Law gibi 500 milyon ve üstü biraz zor alır.O güce sahip değil.O yüzden anket belirsiz oluyor işte bence kafa kafaya gitmeliydi.Sitede aynen dediğin gibi bir durum var Dof tayfasıyla alakalı. :(

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık