Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Pedro vs. Kyros

Sizce hangisi ?

• Kullanılan toplam oy
    116
Vs o şekildeydi ben mi uyduruyorum.Mangaka 1 vs 3 yaptırdı adama.Tamam diğerleri yanında kıyaslanmayacak kadar güçsüz ama güçlü bir Kyros ile birlikte en azından Robin iş görür.Adamın işi cidden zordu aslında iyi mücadele etti.
Şaka mısın? Rebecca bildiğin Kyros'un işini zorlaştırdı. Adam hem kendini, hem de o malı korumak için uğraştı. Üstelik Tek bacak ile sürekli dalgalanan bir zeminde. Rebecca olmasa darbe bile almıyordu.

Şaka mısın? Rebecca bildiğin Kyros'un işini zorlaştırdı. Adam hem kendini, hem de o malı korumak için uğraştı. Üstelik Tek bacak ile sürekli dalgalanan bir zeminde. Rebecca olmasa darbe bile almıyordu.
O kısımlar öyle Rebecca orada ayak bağı oldu ama bununla bitmiyor.Mangaka bize dövüşün tamamını gösterdi mi biliyormuyuz ? Arada hiç mi atlanan kısım olmadı ben emin değilim bundan.

Robin hiç mi birşey yapmadı seyretti mi yani.Rebecca'yı koruyor desek Kyros niye dediğin duruma düşsün.Yani Diamante arada Robin'e de saldırmış demek oluyor bu.Koruyamamış Robin.Yani öyle yada böyle üçüne karşı durmuş saldırılarda bulunmuş demek oluyor.Tek yedi diyenler güzel kestirip atıyor ona binaen yazdım öncekileri.

Pedro, oldukça öne çıktı şu sıralar ama, bana göre hareketlerinin yanısıra güç olarak da Kyrosun önünde bir karakter.

Diamente dediğimiz kişi Kaku gücünde biri. Kyros'ta 2 yıl önceki Zoro gücünde.
Pedro ise yeni dünyada hafife alınmayacak kadar güçlü. Pedro kazanır çokta zorlanmaz.

Pedro hem cok guclu hemde cok tecrubeli,coluk cocuk denmis komik geldi.

Kyros un tek bacakla cok sansi yok ama iki bacakli Kyros kapisabilir Pedro ile.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık