Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Pedro vs. Kyros

Sizce hangisi ?

• Kullanılan toplam oy
    116
İkisi de kılıç kullanan karakterler. Kılıç ustamız Zoro üzerinden kıyaslamaya gidersek Pedro Zoro'yu zorlayacak bir rakip, yeni dünyada eli cebinde gezen Zoro'nun iki yıl sonra göstermediği şeyleri ortaya koymasına neden olur. Ama Kyros'un özellikle tek bacaklı hali Zoro'yu çok zorlamaz diye düşünüyorum, Zoro şu ana kadar gösterdikleri ile Kyros'u alır. Oyum Pedro'ya gidiyor.

Şimdi kafamda kuruyorum bende ve Kyros 400 civarı ödül alacak bir adam olabilir ama Luffy ve Law gibi 500 milyon ve üstü biraz zor alır.O güce sahip değil.O yüzden anket belirsiz oluyor işte bence kafa kafaya gitmeliydi.Sitede aynen dediğin gibi bir durum var Dof tayfasıyla alakalı. :(
Diamante'yi öyle rahat yendi ki Kyros, belki 400 m ödül alabilecek adam 100mlik adam durumuna düştü, eee öyle olunca Kyros ezik kaldı. Yonkou komutanının, Luffy'nin, Cavendish'in olduğu yerde rahat rahat takılıyordu halbuki :bilmem:
Luffy değil ama Law için konuşursak Kyros'tan pek fazla bişey yapmadı, Kyros bacağı yokken tek attı Dof'un adamına Law kolu yokken :hhh:

Eskiden Kyrosu Sanjiyle kıyaslıyan biriydim. Ama diamante dövüşünden sonra fikrim değişti. Pedroyla arasında direk kalibre farkı var. Pedro daha üst düzey adamlarla muhatap olan birisi. Tamago nere Diamante nere...

Diamante'yi öyle rahat yendi ki Kyros, belki 400 m ödül alabilecek adam 100mlik adam durumuna düştü, eee öyle olunca Kyros ezik kaldı. Yonkou komutanının, Luffy'nin, Cavendish'in olduğu yerde rahat rahat takılıyordu halbuki :bilmem:
Luffy değil ama Law için konuşursak Kyros'tan pek fazla bişey yapmadı, Kyros bacağı yokken tek attı Dof'un adamına Law kolu yokken :hhh:
Trebol belki ama Diamante tek yemedi yahu.Baya baya dövüştü.Diamante vs Kyros,Robin,Rebecca idi o kapışma kimse bundan bahsetmiyor.Şimdilerde Nami yardımından bahsedenler.Luffy + Nami olduysa bundan farkı yoktu.

Law'un trebola onu yapması da çok güçlü oluşundan.Direk vergoyu bölen adam bu onu yapabilecek güce sahip.

Tek bacaklı olursa pedro alır, iki bacaklı olursa berabere kalırlar. Bence Kyros'un handikaplı olmasi haksizliiiiik :(((

Yuh artık. Bunları nasıl kıyaslıyabildin :D Kıyaslamayı geçtim eşit tutmuşsun bide :/ Dalga amacıyla yazdığını umuyorum.
Vs o şekildeydi ben mi uyduruyorum.Mangaka 1 vs 3 yaptırdı adama.Tamam diğerleri yanında kıyaslanmayacak kadar güçsüz ama güçlü bir Kyros ile birlikte en azından Robin iş görür.Adamın işi cidden zordu aslında iyi mücadele etti.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık