Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Oyun Dünyamız

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Kartlardan gelmesi mümkün değil.Oyun falan iadesi yaptın mı ? Gerçi yapsan fark edersin durumu direk.Bir yanlışlık olması muhtemel ama benim tavsiyem hiç çaktırma :D harca gitsin,bir şey yapamazlar sana.
İade yapmadım iade yapsamda kutuphanemdeki oyunları toplasam okadar etmez.

Son düzenleme:
Hesap geçmişinde ne zaman para yukledigin iade yaptıysan zamanları ve para bişey sattiysan onun parası gözüküyor benim bildiğim orada o paranın da geçmişi olmalı.
İadem olmadı acaba kredi kartımdan yanlışlıkla para çekip iademi yaptılar.
Yarın gidip bankaya kart extresine bir bakayım.

Yılbaşı indirimi gelene kadar beklerim para hala duruyorsa çarçur ederim artık.

Hemen açsın demedik zaten. :S Arkadaşı eğit biraz, yan görevleri falan aksatmasın. Benim işim var hadi bakalım. :artiz:
Talep olursa yardım ederiz elbet. İlk seferde hikayeden yan görevlere çok kayamaz gibi, mizacına bağlı.
Bak artık şu sistem işine bir çare bulunmalı.Her oyunu kaldıran bir sistem olmalı sabit.Plesteşın sistemi olmalı!!!!!

Ayrıca CD Project ay lav yu.Oyuncu dostu,samimiyetine inandığım tek şirket.

Edit: Bu arada beyler Steam'de pazar banını kaldırmayı bilen var mı? Bi askere gittik geldik her şeyi unuttuk,üstüne hesaplar alt üst olmuş.
SteamGuard'ı telefonuma geri kurdum fakat hala pazar da bir şey satmak istediğim de 15 gün bekleyecen diyor.
Pazar banı derken direk trade ban ise kalkmaz o. Diğer türlü Steam guard olmadığından dolayı verilen 15 günlük bansa mecbur 15 gün bekleyeceksin. O 15 günden sonra zaten bir daha da bekleme süresi koymaz.

Talep olursa yardım ederiz elbet. İlk seferde hikayeden yan görevlere çok kayamaz gibi, mizacına bağlı.

Pazar banı derken direk trade ban ise kalkmaz o. Diğer türlü Steam guard olmadığından dolayı verilen 15 günlük bansa mecbur 15 gün bekleyeceksin. O 15 günden sonra zaten bir daha da bekleme süresi koymaz.
Aynen 15 günlük ban.Bekleyelim bakalım o halde,sağ olasın.

Şu yemek işlerine ayak uyduramadım.Yiyorum yiyorum can mı vermiyor yoksa yemekler mi fazla can vermiyor ayıkamadım.
Oyuna 3-4 defa son zorlukta başlayıp düşürmeden bitirdim. Bundan önce bloodborne oynadığım için çok zorlanmadım.
Buna rağmen rahatlıkla söyleyebilirim ki bu oyun blood and broken bones zorluğunda oynanmalı.

Düşmanların ölmesi çok sürüyor son zorlukta. İnsana 1 kere vurabilmek için önce 3 kere vurup staminasını düşürmen lazım zaten. Yani 7-8 vuruşluk canı varsa 25 kere vurman gerekiyor.

Son zorluktayken her dövüşten önce menüye girip kılıca yağ koymakla uğraşacağına zorluğu düşür rahatla. Bişey değişmemiş olur.
Oyunda kontrol kötü olduğundan kendi hatan yerine geralt'ın hataları yüzünden çok hasar alacaksın zaten. daha da sinir bozucu yapmana gerek yok bence oyunu.

Beyler Witcher 3'de ki zırh görevlerini yapan var mı? Zira oyunda ki zırhlar berbat,hiç memnun değilim.Geralt'ı şişko gösteriyor ve hiç göze hoş gelen zırh yok.Efsunger zırhları efsane ama.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık