Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Oyun Dünyamız

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Beyler Witcher 3'de ki zırh görevlerini yapan var mı? Zira oyunda ki zırhlar berbat,hiç memnun değilim.Geralt'ı şişko gösteriyor ve hiç göze hoş gelen zırh yok.Efsunger zırhları efsane ama.
Ben yapmıştım. Bazılarını ( görevleri ) bulmak zordu. İnternette guideları var. Çok uğraşmak istemiyorsan oralardan bakabilirsin.

Soru değilde ben de tam hatırlamıyorum hala niye o görevleri yapmadığımı,bir daha ki sefere girdiğim de ilk o görevleri yapacağım da,işin sonun da zırh geliyor değil mi? :D Zırhlar nasıl yani peşinden koşmaya değer mi? Benim level şuan 21 oyun da kaçıncı level de çözersen o görevleri zırh'ın gücü de o levele göre mi geliyor ?
Şuan giyindiğim zırh'ın koruması 140,o kadar peşinden koşup sonra 40 korumalı bir zırh gelmesin de :D Geliştirilebiliyor bir de değil mi?

Soru değilde ben de tam hatırlamıyorum hala niye o görevleri yapmadığımı,bir daha ki sefere girdiğim de ilk o görevleri yapacağım da,işin sonun da zırh geliyor değil mi? :D Zırhlar nasıl yani peşinden koşmaya değer mi? Benim level şuan 21 oyun da kaçıncı level de çözersen o görevleri zırh'ın gücü de o levele göre mi geliyor ?
Şuan giyindiğim zırh'ın koruması 140,o kadar peşinden koşup sonra 40 korumalı bir zırh gelmesin de :D Geliştirilebiliyor bir de değil mi?
Rehberde zırhın her türlü özelliği ve gücü yazıyor zaten. Elde etmesen de ne olduğunu görebilirsin. Tabi o zırhı elde etmenle bitmiyor iş. Birçok geliştirmesi var. İlk başta belki senin giydiğin zırhtan dandik olabilir ama geliştirince çok sağlam oluyor. Ha bir de o görevleri yapınca sadece şemaları ele geçirmiş oluyorsun. :D Daha demirciye falan gidip bir ton para harcayıp o zırhları yaptırman gerekiyor.

Kırlangıç iksirini kullan can için. Yemekler de artırır ama iksir etkisi yapmaz. Bu arada gördüğün her türlü alkolü al. Meditasyona oturunca içkiler yeniliyor iksirleri.
Ne bulursam yaģmalıyorum zaten :D en son şu grifon görevi aldığım yerdeki askerler bana kıl oldu diye gözük kesmediydi :D Ds olsa dalarım aralarına koymaz da bu oyunun combat sistemi bi acayip.Kalkan olmayınca zorlanıyorum.

ilk defa oynuyorsan tavsiye edilmez en zor
Dark soulstan sonra her oyun kolay geldiğinden bu şekilde başladım.

@Eustass Captain Kidd @Shakan
Yemek yiyince 20 dakika boyunca can yenilemesi yapan bir skill vardı. Onu kullanın. Yoksa 5-10 saniyelik can yenileme çok işe yaramıyor.
Bi ayar çekicem onlara.Daha item açiklamalarına pek bakmadım.

Boş oyun olduğu için, bir dünya eşya var bir işe yarayan eşya yok :artiz: Nere Skyrim, Nere Dark Soul, Nerede Witçör :oleyo2:
Dur hemen bok atmayalım oyuna :D biraz ilerleyeyim hele.

Oyuna 3-4 defa son zorlukta başlayıp düşürmeden bitirdim. Bundan önce bloodborne oynadığım için çok zorlanmadım.
Buna rağmen rahatlıkla söyleyebilirim ki bu oyun blood and broken bones zorluğunda oynanmalı.

Düşmanların ölmesi çok sürüyor son zorlukta. İnsana 1 kere vurabilmek için önce 3 kere vurup staminasını düşürmen lazım zaten. Yani 7-8 vuruşluk canı varsa 25 kere vurman gerekiyor.

Son zorluktayken her dövüşten önce menüye girip kılıca yağ koymakla uğraşacağına zorluğu düşür rahatla. Bişey değişmemiş olur.
Oyunda kontrol kötü olduğundan kendi hatan yerine geralt'ın hataları yüzünden çok hasar alacaksın zaten. daha da sinir bozucu yapmana gerek yok bence oyunu.
Kontrol kötü aynen.Lock sistemi Dsdeki kadar gelişmiş değil.Dsde ikiye birlerde lock genelde yakındakine geçiyordu ama bunda öyle bir şey görmedim.Oyunlari zorda oynamadan zevk alamıyorum nedense.Rpg ve fps türünde oynadığım her oyunda zor seçeneğinde oynarım.Ucuz zorluk sağlayan oyunları ose genelde oynamıyorum.Ucuz zorluktan kastımı az çok anlamışsındır.

Peşinde koşmaya değer zırhlar. Hem kalite olarak hem görünüş olarak bayağı sağlamlar. Zırhlar level göre gelmiyor. Her okulun düşük - orta - yüksek zırhları var. Atıyorum kurt okulunun 14 Lvl seti, 28lvl seti, 41 Lvl seti oluyor. Ayı okulu ağır zırh, kedi okulu hafif, griffin de orta zırhlar var. Ama en iyileri kurt okulu :cool:

Ne bulursam yaģmalıyorum zaten :D en son şu grifon görevi aldığım yerdeki askerler bana kıl oldu diye gözük kesmediydi :D Ds olsa dalarım aralarına koymaz da bu oyunun combat sistemi bi acayip.Kalkan olmayınca zorlanıyorum.

Dark soulstan sonra her oyun kolay geldiğinden bu şekilde başladım.

Bi ayar çekicem onlara.Daha item açiklamalarına pek bakmadım.

Dur hemen bok atmayalım oyuna :D biraz ilerleyeyim hele.

Kontrol kötü aynen.Lock sistemi Dsdeki kadar gelişmiş değil.Dsde ikiye birlerde lock genelde yakındakine geçiyordu ama bunda öyle bir şey görmedim.Oyunlari zorda oynamadan zevk alamıyorum nedense.Rpg ve fps türünde oynadığım her oyunda zor seçeneğinde oynarım.Ucuz zorluk sağlayan oyunları ose genelde oynamıyorum.Ucuz zorluktan kastımı az çok anlamışsındır.
Eee öyle kalkanla olmaz o işler . Git gud yiğenim. Canavarlardan yuvarlanarak kaç . İnsanları bloklayabilirsin, gerçi oklar biraz sıkıntı olabilir ama onları da ok sektirme skillini alınca halledersin.

Rehberde zırhın her türlü özelliği ve gücü yazıyor zaten. Elde etmesen de ne olduğunu görebilirsin. Tabi o zırhı elde etmenle bitmiyor iş. Birçok geliştirmesi var. İlk başta belki senin giydiğin zırhtan dandik olabilir ama geliştirince çok sağlam oluyor. Ha bir de o görevleri yapınca sadece şemaları ele geçirmiş oluyorsun. :D Daha demirciye falan gidip bir ton para harcayıp o zırhları yaptırman gerekiyor.
Mantıklı :D Şuan Witcher'da vakit geçiriyorum zaten 10.Levelden kalma görevleri falan yapıyorum yeni yerler keşfediyorum.Bunun peşinden koşacağım.

Peşinde koşmaya değer zırhlar. Hem kalite olarak hem görünüş olarak bayağı sağlamlar. Zırhlar level göre gelmiyor. Her okulun düşük - orta - yüksek zırhları var. Atıyorum kurt okulunun 14 Lvl seti, 28lvl seti, 41 Lvl seti oluyor. Ayı okulu ağır zırh, kedi okulu hafif, griffin de orta zırhlar var. Ama en iyileri kurt okulu :cool:
Ben de kurt okulu olana yapışırım muhtemelen :D

Engerek okulunun şu siyah zırhı güzel. Hearts of stone ek paketi lazım ama.

http://www.gosunoob.com/witcher-3/v...tachment/tw3-hearts-of-stone-viper-armor-set/
Alacaktım zamanın da bu ek paketi vazgeçtim sonra.Oyunu tamamen bitirdikten sonra alırım dedim,Askerden dönünce hem fiyatı düşer dedim.
Bakalım kış indirimin de alırım muhtemelen.

Mantıklı :D Şuan Witcher'da vakit geçiriyorum zaten 10.Levelden kalma görevleri falan yapıyorum yeni yerler keşfediyorum.Bunun peşinden koşacağım.

Ben de kurt okulu olana yapışırım muhtemelen :D

Alacaktım zamanın da bu ek paketi vazgeçtim sonra.Oyunu tamamen bitirdikten sonra alırım dedim,Askerden dönünce hem fiyatı düşer dedim.
Bakalım kış indirimin de alırım muhtemelen.
İki ek paketi de çok iyidir. Kesinlikle al.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık