Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Oyun Dünyamız

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Mantıklı :D Şuan Witcher'da vakit geçiriyorum zaten 10.Levelden kalma görevleri falan yapıyorum yeni yerler keşfediyorum.Bunun peşinden koşacağım.

Ben de kurt okulu olana yapışırım muhtemelen :D

Alacaktım zamanın da bu ek paketi vazgeçtim sonra.Oyunu tamamen bitirdikten sonra alırım dedim,Askerden dönünce hem fiyatı düşer dedim.
Bakalım kış indirimin de alırım muhtemelen.
Usta yapım Kurt okulu setim :cool: Oyunu bitirdikten sonra devam etmek istersen kesin almalısın ek paketleride.

Eee öyle kalkanla olmaz o işler . Git gud yiğenim. Canavarlardan yuvarlanarak kaç . İnsanları bloklayabilirsin, gerçi oklar biraz sıkıntı olabilir ama onları da ok sektirme skillini alınca halledersin.
git gud diyene bak hele :hhh::hhh:

yuvarlanma ney la.Ben şöyle hafifçe geriye zıplama mı ne var onu kullanıyorum.Grifonu da kestim zaten.Bir ara uçup kaçtı ama bizden uçan da kaçan da kurtulamıyor malesef :a:

Ula bi tane adama kırbaç cezası verdiler.Komutana lafı kodum ama adamı bulamadım kurtarmak için.Çığlıkları da geliyor ama karakolu didik didik etmeme rağmen bulamadım.

git gud diyene bak hele :hhh::hhh:

yuvarlanma ney la.Ben şöyle hafifçe geriye zıplama mı ne var onu kullanıyorum.Grifonu da kestim zaten.Bir ara uçup kaçtı ama bizden uçan da kaçan da kurtulamıyor malesef :a:
O geriye kaçma hepsinde sağlama almıyor seni. Bazı yaratıkların rangei uzun o yüzden yuvarlanma daha garanti. Gerçi çoğunda gerek kalmıyor yuvarlanmaya da garanti yöntem işte. İnsanlarla dövüşürken parry atmak yararlıdır bak. Quen ve Aard işaretleri de önemlidir dövüşte. Özellikle Quen vazgeçilmez.

O geriye kaçma hepsinde sağlama almıyor seni. Bazı yaratıkların rangei uzun o yüzden yuvarlanma daha garanti. Gerçi çoğunda gerek kalmıyor yuvarlanmaya da garanti yöntem işte. İnsanlarla dövüşürken parry atmak yararlıdır bak. Quen ve Aard işaretleri de önemlidir dövüşte. Özellikle Quen vazgeçilmez.
Onları ne ki :D o değilde yuvarlanmayı nasıl yapıyoruz.Baktım ama bulamadım.

Onları ne ki :D o değilde yuvarlanmayı nasıl yapıyoruz.Baktım ama bulamadım.
Klavye mi kullanıyorsun? Kalvyeyse hiçbir fikrim yok kolsa A tuşu olması lazım galiba. Quen zırh veren işaret, Aard da itme uygulayan işaret. Parry block durumundayken adam atak yaparken blok tuşuna tek tık yapmak. Bunu yapınca guardı kırılıyor. Gerçi kullanımı konusunda yanlış bilgi vermiş olabilirim çok zaman oldu. Blok yaparken düşman atak yaptığında ya hafif saldırı tuşuna basıyorsun ya da blok tuşuna tek tık yapıyordun. Büyük ihtimalle blok tuşuna tek tık yapmaktır. Heyulalarla dövüşürken de yrden kullan. O çemberin içine çek heyulaları.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık