Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Oyun Dünyamız

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Mihawk

Steam hesabıma erişimim şu anlık yok. Ve canım Counter Strike oynamak istiyor ama bir türlü nette adam akıllı bir şey bulamadım.

Counter Strike 1.6 indirmek istiyorum. Bildiğiniz sağlam site var mı; indirip, oynayabileceğim.

Rpg seviyorum ben diğerleri ilgimi çekmiyor genelde. Ama yinede takip edicem bakalım ilgi çekici yeni seri duyuracaklar mı yoksa full devam oyunu mu. :D

La daha 2 yi oynamadım ki benim için büyük yaradır sorma. :I Bozuldu işte bu bahaneyle alırım. Masaüstü beni pek sarmıyor ya Laptop alırım sanırım yine.
Türkçe oyun, 1. dünya savaşı ve Türkler de var. Benim için fazlasıyla yeterli. :D

Üzüldüm 2'yi dahi oynayamamış olmana. :( W3 ya, her şeyiyle efsane.

Pc dünyası gene değişim dönemine girmiş durumda. Şu aralar laptop falan hayatta alınmaz, elinde kalır sonra. :S Hem masaüstü apayrı bir keyif bence.

Square Enix ve Nintendo'yu izliyorum genelde. Geçen sene FF VII'yi görünce tüylerim diken diken olmuştu.
Aynen bak ben de fena olmuştum görünce. :/ Fakat asıl merak ettiğim XV. Harika görünüyor oyun.

Unknown

Türkçe oyun, 1. dünya savaşı ve Türkler de var. Benim için fazlasıyla yeterli. :D

Üzüldüm 2'yi dahi oynayamamış olmana. :( W3 ya, her şeyiyle efsane.

Pc dünyası gene değişim dönemine girmiş durumda. Şu aralar laptop falan hayatta alınmaz, elinde kalır sonra. :S Hem masaüstü apayrı bir keyif bence.
İyi güzel oyun, konusu falan da güzel de oynamayacağım için sıkıntı yok. .:( Belki youtuber lardan falan izlerim. Hikayesi güzel işlendiyse.

Emin ol listem de pc yi alır almaz oynayacağım oyunlardan. :(

Valla daha araştırmadım bende istiyorum masaüstüm olsun ısınma sıkıntısı olmasın vs de masaüstünün de taşıma problemi var.

Skyrim'in çıkacak remaster sürümü Skyrim Legendary Edition sahiplerine ücretsiz olarak gelecekmiş.
Çok saçma bir iş. Bıktık yahu remastered saçmalığından. Bir nesil böyle geçti resmen. Zaten mod desteğiyle Skyrim'i istediğimiz hale getiriyorduk. Yeni Elder Scrolls beklerken şu hamleleri inanılmaz salakça oldu.

Neyseki Quake duyuruldu da biraz olsun mutlu edebildiler beni. :/

Edit: Skyrim ve tüm dlc sahiplerine de ücretsiz olacakmış. Yani sonradan tek tek dlc alanlar endişelenmesin.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık