Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Oyun Dünyamız

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Anladım bayağı oyun saydın xD. Aradığım şey Ortaçağ teması olan mümkünse aşk meşk şeylerininde bulunduğu bir şey bu saydıklarından hangisi buna uygun acaba?
Aga boşuna mı en iyisi Witcher dedik? :a: Aşk da bol, gönül işleri de bol. :/ Dragon Age ve Mass Effect'te de var bu işler ama Witcher kadar değil.

Aga boşuna mı en iyisi Witcher dedik? :a: Aşk da bol, gönül işleri de bol. :/ Dragon Age ve Mass Effect'te de var bu işler ama Witcher kadar değil.
Peki hocam karakterin gittiği belli bir senaryo var mı yoksa biz kafamıza göre mi takılıyoruz?

Birde sanırım aynu serinin bayağı oyunu var en baştan oynamak mı gerekir?

Peki hocam karakterin gittiği belli bir senaryo var mı yoksa biz kafamıza göre mi takılıyoruz?

Birde sanırım aynu serinin bayağı oyunu var en baştan oynamak mı gerekir?
Bir senaryo var elbette. Güzel bir senaryo hem de. Fakat Senaryonun nasıl gelişeceği, neler olacağı senin seçimlerine bağlı. Bu yaptığın seçimler oyunun sonunu etkiliyor elbette.

Witcher'ın 3 oyunu var. İlk oyunun oynanış dinamikleri biraz farklıdır. Bazı insanların garibine gittiği için sevemeyebiliyorlar. Olur da sevmezsen en azından Youtube'dan Witcher 1 hikayesini izle. Konuyu bilmeden 2. oyuna dalma. En azından 2'yi oyna ve ondan sonra 3'e geç. Direkt 3'e atlarsan saçma olur.

@Gutts bence direk Dragon Age Origins oyna derim. Tabi Witcher çok daha iyidir ama origins iyi bir başlangıç ardından mass effect oynarsın. :D

@Gutts bence direk Dragon Age Origins oyna derim. Tabi Witcher çok daha iyidir ama origins iyi bir başlangıç ardından mass effect oynarsın. :D
O da olabilir hani en kalitelisini en başa koymak yerine:D
Bir senaryo var elbette. Güzel bir senaryo hem de. Fakat Senaryonun nasıl gelişeceği, neler olacağı senin seçimlerine bağlı. Bu yaptığın seçimler oyunun sonunu etkiliyor elbette.

Witcher'ın 3 oyunu var. İlk oyunun oynanış dinamikleri biraz farklıdır. Bazı insanların garibine gittiği için sevemeyebiliyorlar. Olur da sevmezsen en azından Youtube'dan Witcher 1 hikayesini izle. Konuyu bilmeden 2. oyuna dalma. En,azından 2'yi oyna ve ondan sonra 3'e geç. Direkt 3'e atlarsan saçma olur.
Anladım sanırım karakteri biz yaratamıyoruz olan karakterle oynuyoruz öyle mi?

O da olabilir hani en kalitelisini en başa koymak yerine:D

Anladım sanırım karakteri biz yaratamıyoruz olan karakterle oynuyoruz öyle mi?
Öyle. İyi ki de öyle olmuş. Yoksa Geralt gibi bir reyizi tanımamış olurduk. :/ Diğer saydığım oyunlarda kendi karakterini oluşturabiliyorsun ama.

Öyle. İyi ki de öyle olmuş. Yoksa Geralt gibi bir reyizi tanımamış olurduk. :/ Diğer saydığım oyunlarda kendi karakterini oluşturabiliyorsun ama.
Anladım :D

Birde kararları bizim vermemiz kısmını açar mısın? Yani oyunun gidişatı sizi verdiğiniz kararlara göre şekilleniyor diyolla ama o zaman devamlılık olayını nasıl sağlıyorlar bize göre farklı senaryolar çıkıyorsa?

Anladım :D

Birde kararları bizim vermemiz kısmını açar mısın? Yani oyunun gidişatı sizi verdiğiniz kararlara göre şekilleniyor diyolla ama o zaman devamlılık olayını nasıl sağlıyorlar bize göre farklı senaryolar çıkıyorsa?
Bir yerden sonra oyun illaki seni istediği senaryoya yönlendiriyor elbette. Seçimler derken oyunun sana sunduğu seçimler var. Onlara göre yolunu çiziyorsun. Misal Witcher 3'ün 3 büyük ana sonu vardı. Tam açıklayamadım gibi ama idare et. En iyisi aç oyna la işte amma sordun. :D

Clash Royale oynayan yok mu yav forumda, konusu olsa bi tane :D Hearthstone(kart oyunu), kule savunma, RTS(Gerçek zamanlı strateji) karışımı pvp oyunu. Ama tek eksisi mobil platform işte :(

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 7)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık