Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Oyun Dünyamız

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Witcher 3 bitti.Yaklaşık 70 küsür saat sürdü ve oyun sadece ciriye birine tokat attırmadığım ve kartopu oynamadığım için kötü sonla bitti.Emeği geçen herkesi saygıyla anıyorum.

Gerçi kötü son olması gerekendi bence gayet hoş bitti peri masalında değiliz sonuçta.Sinir olduğum ise saçma sapan seçimlerin oyun sonuna etki etmesi

Witcher 3 bitti.Yaklaşık 70 küsür saat sürdü ve oyun sadece ciriye birine tokat attırmadığım ve kartopu oynamadığım için kötü sonla bitti.Emeği geçen herkesi saygıyla anıyorum.

Gerçi kötü son olması gerekendi bence gayet hoş bitti peri masalında değiliz sonuçta.Sinir olduğum ise saçma sapan seçimlerin oyun sonuna etki etmesi
Ben kötü sonla bitirince içime oturmuştu. Oyun resmen Ciri'yi sahiplendirdi bana. Sanki Geralt'ın değil de benim kızımmış gibi hissetmiştim. :/ Neyse Witcher'ın asıl olayı yan görevler zaten. Versinler bana yıllarca kontrat yaparım.

Ben kötü sonla bitirince içime oturmuştu. Oyun resmen Ciri'yi sahiplendirdi bana. Sanki Geralt'ın değil de benim kızımmış gibi hissetmiştim. :/ Neyse Witcher'ın asıl olayı yan görevler zaten. Versinler bana yıllarca kontrat yaparım.
Kontratları oyun başında severek yapıyodum ilgi çekici hikayeler vardı.Sonradan git gide tekrara girdiler sadece exp ve item için yapmaya başladım.

Çıkacağını bilmeme rağmen haberi görünce acayip heyecan yaptım. :/ Yunan mitolojisi bitti artık. Iskandinav veya Mısır mitolojisine geçiş yapabilirler aslında.
Hacı belirtmiş zaten orada iskandınav mitolojisine geçeceğini valla bende çok heyecanlandım uzun süredir beklediğim bir oyundu. Bide deep down da çıkacakmış bununla beraber

Mr.Chaos

Forumda Rocket League oynayan var mı ya? Sabahtan beri ya taşıyorum oyunu ya yeniliyoruz dellendim arkadaş.

RPG oynamak istiyorum hiç başlamadım daha önce tavsiye verebilecek olan var mı?
Witcher serisi, Dragon Age, Oblivion ve Skyrim, Mass Effect serisi,Fallout serisi... Bu oyunların hepsi de kalitelidir. Witcher hepsinden iyi orası ayrı tabi. :a: Bu yazdığım oyunlar seni uzun süre götürür. Tr yamaları da mevcut. İngilizce sıkıntısı da yaşamazsın.

Witcher serisi, Dragon Age, Oblivion ve Skyrim, Mass Effect serisi,Fallout serisi... Bu oyunların hepsi de kalitelidir. Witcher hepsinden iyi orası ayrı tabi. :a: Bu yazdığım oyunlar seni uzun süre götürür. Tr yamaları da mevcut. İngilizce sıkıntısı da yaşamazsın.
Anladım bayağı oyun saydın xD. Aradığım şey Ortaçağ teması olan mümkünse aşk meşk şeylerininde bulunduğu bir şey bu saydıklarından hangisi buna uygun acaba?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık