Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Oyun Dünyamız

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Türkçe oyun, 1. dünya savaşı ve Türkler de var. Benim için fazlasıyla yeterli. :D

Üzüldüm 2'yi dahi oynayamamış olmana. :( W3 ya, her şeyiyle efsane.

Pc dünyası gene değişim dönemine girmiş durumda. Şu aralar laptop falan hayatta alınmaz, elinde kalır sonra. :S Hem masaüstü apayrı bir keyif bence.

Aynen bak ben de fena olmuştum görünce. :/ Fakat asıl merak ettiğim XV. Harika görünüyor oyun.
Canlı multiplayer yayınında Snopp Dogg vardı :D Almış kontrolcüyle oynuyor :D

Unknown

Çok saçma bir iş. Bıktık yahu remastered saçmalığından. Bir nesil böyle geçti resmen. Zaten mod desteğiyle Skyrim'i istediğimiz hale getiriyorduk. Yeni Elder Scrolls beklerken şu hamleleri inanılmaz salakça oldu.

Edit: Skyrim ve tüm dlc sahiplerine de ücretsiz olacakmış. Yani sonradan tek tek dlc alanlar endişelenmesin.
Söyledim. İş tamamen Warcraft a dönecek. ESO nun ekmeğini yiyorlar şuan tamamen. :I

Bir de gidip Dark Brotherhood ek pakedi çıkarmışlar ya. :(

Söyledim. İş tamamen Warcraft a dönecek. ESO nun ekmeğini yiyorlar şuan tamamen. :I

Bir de gidip Dark Brotherhood ek pakedi çıkarmışlar ya. :(
Rezil rezil işler hep ya. :(

Bu arada Microsoft konferansını izlemekteyim. Forza Horizon, Gears of War, Scalebound gibi baba oyunların hepsi PC'ye de geliyor. Müthiş oldu bu haber. Baba oyunların hepsi geliyor. :at::fool::respect::alkis:

Unknown

Rezil rezil işler hep ya. :(

Bu arada Microsoft konferansını izlemekteyim. Forza Horizon, Gears of War, Scalebound gibi baba oyunların hepsi PC'ye de geliyor. Müthiş oldu bu haber. Baba oyunların hepsi geliyor. :at::fool::respect::alkis:
İçlerinde ilgimi çeken bir Scalebound var. Yanlış hatırlamıyorsam DmC'nin yeni serisinin yapımcılarından oyun aslında 2. oyununu çıkarsalar daha mutlu olurdum ama. :I

İçlerinde ilgimi çeken bir Scalebound var. Yanlış hatırlamıyorsam DmC'nin yeni serisinin yapımcılarından oyun aslında 2. oyununu çıkarsalar daha mutlu olurdum ama. :I
Gow serisi harikadır. Oyna bir ara. Forza ise yarış türünün kralı bence. O da çok değerli benim için. Asıl mesele Xbox'a özel tüm oyunların Pc'ye geliyor olması. Çok iyi oldu bu.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık