Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] One Piece'teki Tüm Karakterlerin Güç Sıralaması

KK
Roger-Newgate

KK-
Garp

Yonkou+
Dragon, Kaido

Yonkou
Rayleigh-Shanks

Yonkou-

Linlin-Teach

Amiral+
Mihawk-Akainu

Amiral
Aokiji-Kizaru-Fujitora-Sengoku

Amiral-
Weevil

Sağ kol+
Beckman

Sağ kol
Marco-Katakuri-Shiryu

Sağ kol-
Sabo

Komutan+
Smoothie-Jack-Luffy

Komutan
Doflamingo-Cracker-Magellan-Jozu-Ace

Komutan-
Kid-Law-Zoro-Drake-Urouge-Vista-Lucci-İnu-Neko-Enel

Sanji+
Kuma-Hawkins-Apoo-Hancock-Jimbe-Perospero

Sanji :)
İvankov-Vergo-Bege-Bonney-Killer-Crocodile-Moria-Daifuku-Oven-Smoker-Burgess-Sanji

Sanji-
Cavendish-Bartolomeo-Sai-Pica-Chinjao-Pedro-Kyros-Caesar

Edit:
-Yaşlı karakterler zirve gücüyle ele alınmıştır.
-Uzun süredir görmediğimiz ya da gücünü tam bilmediğimiz karakterler beklentiye göre ele alınmıştır.

Çok güzel liste olmuş, genç Ray'e gereken saygı gösterilmiş. Bir tek İnu ve Neko bir üstte olmalıydı bence.

Çok güzel liste olmuş, genç Ray'e gereken saygı gösterilmiş. Bir tek İnu ve Neko bir üstte olmalıydı bence.
Eyvallah :sapkali:Ray Baba'ya hakkını vermek gerek. İnu Neko konusunda haklısın. O civarlarda seviye belirlemek zorlaştı biraz :) o seviyeye göre biraz güçlü gibiler ama bir üste de biraz zayıf gibi kalıyorlar.

Eyvallah :sapkali:Ray Baba'ya hakkını vermek gerek. İnu Neko konusunda haklısın. O civarlarda seviye belirlemek zorlaştı biraz :) o seviyeye göre biraz güçlü gibiler ama bir üste de biraz zayıf gibi kalıyorlar.
Hmm, 2 seviye üstlerindeki Jack bunların sırtını yere getiremedi. Yani dövüşlerinin Jinbei vs Ace'den bir farkı yoktu bence. Günlerce savaştan sonra İnu ve Neko yıkılabilirdi teke tekte. Lakin Jack, Luffy, Sanji, Bege'den övgü almış karakterler bunlar. Üstelik dolunay kozlarına girmiyorum bile. Hatta üstlerindeki Ace'in bu ikiliyi yenebileceğini pek sanmıyorum.

Hmm, 2 seviye üstlerindeki Jack bunların sırtını yere getiremedi. Yani dövüşlerinin Jinbei vs Ace'den bir farkı yoktu bence. Günlerce savaştan sonra İnu ve Neko yıkılabilirdi teke tekte. Lakin Jack, Luffy, Sanji, Bege'den övgü almış karakterler bunlar. Üstelik dolunay kozlarına girmiyorum bile. Hatta üstlerindeki Ace'in bu ikiliyi yenebileceğini pek sanmıyorum.
Haklısın aslında bir üste koysam daha iyiymiş. Editleyeyim mesajı :)

KK
Roger-Newgate

KK-
Garp

Yonkou+
Dragon, Kaido

Yonkou
Rayleigh-Shanks

Yonkou-

Linlin-Teach

Amiral+
Mihawk-Akainu

Amiral
Aokiji-Kizaru-Fujitora-Sengoku

Amiral-
Weevil

Sağ kol+
Beckman

Sağ kol
Marco-Katakuri-Shiryu

Sağ kol-
Sabo

Komutan+
Smoothie-Jack-Luffy

Komutan
Doflamingo-Cracker-Magellan-Jozu-Ace

Komutan-
Kid-Law-Zoro-Drake-Urouge-Vista-Lucci-İnu-Neko-Enel

Sanji+
Kuma-Hawkins-Apoo-Hancock-Jimbe-Perospero

Sanji :)
İvankov-Vergo-Bege-Bonney-Killer-Crocodile-Moria-Daifuku-Oven-Smoker-Burgess-Sanji

Sanji-
Cavendish-Bartolomeo-Sai-Pica-Chinjao-Pedro-Kyros-Caesar

Edit:
-Yaşlı karakterler zirve gücüyle ele alınmıştır.
-Uzun süredir görmediğimiz ya da gücünü tam bilmediğimiz karakterler beklentiye göre ele alınmıştır.
En tutarlısı bu olmuş. +1

İnu ve Neko yikilabilirdi teke tek de fakat adamlar dinlenip dinlenip geldiler. Burada aslinda Jack'i övmek gerek. Muhtemelen tüm gücünü başta kullanıp aptallık etmedi.

Yavaş yavaş gücünü artırarak dövüştü bu şekilde de sürekli dinlenip gelen adamlarla dövüşebildi. Tabi ki adamlar dinlendiği için hiç yıkılmadı. Bu da patlattı silahi.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık