Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] One Piece'teki Tüm Karakterlerin Güç Sıralaması

Yok ben girmem o işe. Neyse zaten 'beklentiye göre' sıralanan karakterlerden cındar çıkar. Üzülerek bu listenin burada unutulmasını izleyeceğim.

Beklenti ile sıralanan karakterleri joker gibi düşün. Mihawk'a Croc seviyesi de yazabilirsin. Onların tartışılması hatta listeye alınması bile anlamsız. Benim beklentim Fuji dengi mesela. Aynı sınıfın üst ve alt sırasında yazılan karakterler neredeyse denk gibi. Özellikle Yonkou ve Amiral kıstasında.

Genç Ray bu serinin bugıdır. KK seviyesi altı ama yonkou değil. Yonkou dengi ama KK değil. Shanks'ı eğiten ve aynı güçte olduğu belirtilen karakter bu. BM'i baz alarak düşünme. Shanks'ın BB'ye avantajı varken, BB'nin BM'e var. Genel bağlamda düşününce kafa kafaya çarpışıp durdurabilir mi ona bakarım.

Croc gibi yeni dünya gücü bilinmeyen karakterlere verilen 'Haki' ve faydacı güçlere göre sıralama değişir. Mesela Coby bu listenin neresinde olur? Güncel hali bilinmeyen bir karakter.
Coby Bartolomeo, Cavendish ve Pica'nin altinda olur tabi ki de şuan görünse. Listeye giremez yani.

Roger a 100 dersek
Wb 97
Garp 96
Sengoku 94
Kaido 92
Teach 91
Linlin 91
Şenks 90
Akainu 89
Aokiji 88
Kizaru 88
Fujitora 86
Rayleigh 85
Dragon 84 (!)
Marco 80
Doflamingo 78
Jack 77
Mihawk 76
Luffy 76
Ace 75
Sabo 74 (Mera merasız)
Kid 73
Cracker 72
Zoro 68
Law 3

Gerisi önemli değil.Unuttuklarım da olabilir.
Zamanında şöyle bir şey yapmışım.Biraz oynama yaparsak

Roger a 100 dersek
Wb 99
Garp 97
Sengoku 94 *
Kaido 92
Linlin 91
Teach 90
Şenks 90
Akainu 89
Aokiji 88
Kizaru 88
Fujitora 86
Mihawk 85
Rayleigh 85
Dragon 84 (!)
Marco 83
Katakuri 79
Doflamingo 78
Luffy 78
Jack 77
Ace 76
Sabo 74 (Mera merasız)
Kid 73
Cracker 72
Oruç 70
Crocodile 69
Zoro 68
Sanji 67
Bege 65
Poşet Law 3

Sengoku tamamen sallama.Yani benim kendimce uydurduğum veya bulduğum sebepler.Takılmanıza gerek yok oraya.Dragon ise şu anlık o seviyelerde gözümde.İllaki daha da güçlü gelecektir.

1. Roger
2. Whitebeard
3. Kaidou
4. Shanks
5. Dragon
6. Blackbeard
7. Big Mom
8. Akainu
9. Kizaru
10. Kuzan
11. Mihawk
12. Ben Beckman (Shanks'ın sağ kolu olduğunu var sayıyorum.)
13. Garp
14. Sengoku
15. Marco

Şuanlık böyle, unuttuğum isimler olabilir.

Kesinlikle, çünkü son gördüğümüz halini baz aldık. Croc da aynı kapıya çıkıyor. Her ne kadar serinin Ramiz Dayısı da olsa bu gerçek.
Fakat dediğin konularda Cobyi birilerinin karşısına koyarak mesaj verilmedi ilerisi için demek istediğim kisim bu. Adamın MF de göründüğü her sahne kilit roldü.

Mihawk'in karşısına geldi adam hani bu listede Amiral üstü tutulan. Üstüne üstüne kendinden önce Daz'i saldi Mihawk'in üstüne.

Dof ortaklık teklif etti. Karşısına Jozu geldi. Shichiler arkasinda denizciler varken WB korsanlariyla savasirken o yeri geldi WB'ye yeri geldi Sengoku üzerinden hükümete ayar verdi. Moria hükümet tarafından harcanip giderken bu adam oradan cikip. "Eğlenceli bulduğum yeni dünyaya gidiyorum. Geliyor musun?" diye sordu Daz'a.

Yani bu adamı şuan ki Sanji seviyesinde geleceğini düşünen kişi bence komik düşünüyordur.

Neyse zaten hepsi düşünce mangaka isterse istediği güçte cikartir. Yaptığımız tartışmaların hepsi boş ama mangaka'nin verdiği mesajları da göz ardı etmemek lazim.

Roger a 100 dersek
Wb 99
Garp 97
Sengoku 94 *
Kaido 92
Linlin 91
Teach 90
Şenks 90
Akainu 89
Aokiji 88
Kizaru 88
Fujitora 86
Mihawk 85
Rayleigh 85
Dragon 84 (!)
Marco 83
Katakuri 79
Doflamingo 78
Luffy 78
Jack 77
Ace 76
Sabo 74 (Mera merasız)
Kid 73
Cracker 72
Oruç 70
Crocodile 69
Zoro 68
Sanji 67
Bege 65
Poşet Law 3

Sengoku tamamen sallama.Yani benim kendimce uydurduğum veya bulduğum sebepler.Takılmanıza gerek yok oraya.Dragon ise şu anlık o seviyelerde gözümde.İllaki daha da güçlü gelecektir.
Law'un poşet hali bile 3 puan alabiliyor, bu gerçekten büyük bir başarıdır.

Fakat dediğin konularda Cobyi birilerinin karşısına koyarak mesaj verilmedi ilerisi için demek istediğim kisim bu. Adamın MF de göründüğü her sahne kilit roldü.

Mihawk'in karşısına geldi adam hani bu listede Amiral üstü tutulan. Üstüne üstüne kendinden önce Daz'i saldi Mihawk'in üstüne.

Dof ortaklık teklif etti. Karşısına Jozu geldi. Shichiler arkasinda denizciler varken WB korsanlariyla savasirken o yeri geldi WB'ye yeri geldi Sengoku üzerinden hükümete ayar verdi. Moria hükümet tarafından harcanip giderken bu adam oradan cikip. "Eğlenceli bulduğum yeni dünyaya gidiyorum. Geliyor musun?" diye sordu Daz'a.

Yani bu adamı şuan ki Sanji seviyesinde geleceğini düşünen kişi bence komik düşünüyordur.

Neyse zaten hepsi düşünce mangaka isterse istediği güçte cikartir. Yaptığımız tartışmaların hepsi boş ama mangaka'nin verdiği mesajları da göz ardı etmemek lazim.
Dediğim gibi kendimi tekrarlamanın bir anlamı yok. Beklenti ve gösterilen farklı. Manganın imgeleri göz önünde bulundurulmalı dediğin gibi lakin Croco'nun bitirebildiği bir vs'si yok. Durdurabildiği kişiler var. Şahsen uyanışı Luffy'e onun öğretmesini bile bekliyorum. Yada Zoro için beklenti Doffy seviyesi lakin gösterilen gayet Law'ın altında bir seviye. Bu yüzden onu baz alıyorum.

Roger a 100 dersek
Wb 99
Garp 97
Sengoku 94 *
Kaido 92
Linlin 91
Teach 90
Şenks 90
Akainu 89
Aokiji 88
Kizaru 88
Fujitora 86
Mihawk 85
Rayleigh 85
Dragon 84 (!)
Marco 83
Katakuri 79
Doflamingo 78
Luffy 78
Jack 77
Ace 76
Sabo 74 (Mera merasız)
Kid 73
Cracker 72
Oruç 70
Crocodile 69
Zoro 68
Sanji 67
Bege 65
Poşet Law 3

Takılma desen de takıldım ben. :D Sengoku+keçi o seviyeye belki ulaşır.

Mihawk'ı biraz daha yukarı(aşağı da olur xd), Dragon'u da baya bir yukarı alırsan fena olmaz sıralaman. :/

Son düzenleme:
Takılma desen de takıldım ben. :D Sengoku+keçi o seviyeye belki ulaşır.

Mihawk'ı biraz daha yukarı(aşağı da olur xd), Dragon'u da baya bir yukarı alırsan fena olmaz sıralaman. :/
mevzu keçi zaten.Keçi Wb dengi iken sengoku aşağı çekiyor.

aslında trollicektim de pek beklenti katmadım işin içine.Görüneni koyunca böyle bir şey çıktı işte.Beklentimi koysan ne olacağını biliyon yani :D

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık