Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

One Piece'e Başlama Hikayeniz Veya One Piece'te Gördüğünüz İlk Sahne

Arkadaşım izliyordu bana da zorla başlatmak istiyodu. Bi gün çıkan son bölümü izletti. üstün körü izledim ama bir sahne çok dikkatimi çekti. Sanji'nin 2 yıl sonra adaya ayak bastığı ve ilk kadın gördüğü sahne :D Sonra da Sanji'nin büyüsüne kapıldım ve bırakamadım:utan:

Starda izlemiştim açılış ekranındaki sararmış hazine haritası dikkatimi çekmişti hatırladıklarım sarı gömlekli mavi canavar,
Esas çocuğa şapka verip giden birisi (shanks), buggy ,şeytan tüyleri ,sapan kullanan eleman.uniyi kazanınca youtube den hasır şapkalı çocuk diye arattim buldum izledim

Ben naruto izlerken uni de arkadaşım da one piece izliyordu.shabondy bölümlerinden kid luffy ve law in beraber dovustugu sahneyi izlerken baya hoşuma gitti başladım. Tabi ben Kid i daha bir sevdigimden biraz hayal kırıklığı oldu ama değer yinede.

Özel bir hikayem yok, popüler diye başladım işte. Ama başlamadan önce ilk bölümü bi' 20 kez izlemişimdir :D Uzun diye gözüm korkmuştu hep. Ilk gördüğüm sahne Ace'in ölümüydü :S

Pokemon'un olduğu sıralar olmuş olmasına rağmen ben buna küçükken rastladığımı hatırlamıyorum. Abim hatırlıyor. Onunla beraber izlemiş olmama rağmen çıkaramadım.:S Sonrasında abim 2012 senesi gibi izlemeye başlamıştı. Luffy'nin bağırma seslerini duyardım. Abime çizgi film mi izliyorsun diyerekten dalga geçerdim. Bana izle öyle basit bir seri değil demişti. Sonrasında 2013 senesi Ramazan ayında başladım. Ramazan bitmeden seriyi bitirmiştim. Punk Hazard'taydı seri o sıralar.

Küçükken star tv de izliyordum ama izlediğimi bile unutmuş durumdaydım. Bir arkadaşımın ısrarı üzerine attığı karakterlere bakıyordum. Smoker'ı görünce birden anılarım canlandı ve küçükken bunu izlediğimi söylemiştim ama pek inandıramamıştım. Daha sonra Smoker'ın resmini atıp bu adamın adı "Duman mıydı?" dediğimde "Smoker" demişti ve onla tartışmıştım. Sonra Star tv'de yayınlanan bölümlere baktığımızda "Duman" diye çevrildiğini görmüştük. Haklı çıkmanın da gazıyla seriye başlamıştım :)

MDL_Roronoa

tee arlong'un suları mermi gibi kullanıp sanji ve zoro'yu vurduğunu hatırlıyorum küçükken.
Onun dışında dövmelere bakarken görmüştüm.
1 de Dizimag gibi kanallarda yabancı diziler izlerken hep denk geliyor.
Bir gün başlayayım dedim ve başladım. Hatta şöyle söyleyeyim, ilk bölümleri izlerken son bölümü izleyeyim dedim açtım. Dressrosa arcta kolezyum dövüşlerini izliyordum. Dedim herhalde kazanan KK olacak :D :D Öyle kk olacak sanıyordum :D

Pokemon izliyordum küçükken bir bakam dedim. Bir anime kanalını buldum ama pokemon çok vasat geldi sonra başka animelere bakam dedim buldum...

Üniversite bitmiş ve bir yaz başlıyordu. Bu yaz bir diziye başlayacaktım ama karar vermemiştim. Bir film indirmiştim ve http://altyazi.org/ sitesine girip altyazı indirecektim. Sayfayı aşağı indirdim ve türkçe altyazılı animelerde ilk sırada One Piece vardı. Merak ettim ve biraz araştırdım. Hoşuma gideceğine karar verdim ve anime izlemeye ilk adımı attım. Bir yazda 700 bölüm bitirdim diğer yaz Naruto diğer yaz Bleach filan derken baya anime izledim.

Öyle işte.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık